reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
puk puk wstawać śpiochy :)

Hania rano mamie taką niespodziankę zrobiła, tak się rozbudziłam, że już spać nie mogę... posikana aż po pachy i jeszcze w trakcie jedzenia zrobiła taką kupę, że aż na brzuch wylazła... :/ także mycie, przebieranie... i już spać nie mogę, ale dzięki tamu już posprzątane, pranie wstawione, nawet kawę rano chłopu zrobiłam ;) ot co jaka dobra żonka jestem ;)

dzisiaj chyba pogoda do bani będzie... co prawda słonko, ale ma być -8st i jeszcze ten wiatr :( brrr także emri, katoryba chyba ciężko z tym spacerem :( ale jak coś to zapraszam do siebie :)

miłego dnia laseczki :)
 
vii - no rzeczywiscie ranny ptaszek z Ciebie - my dzisiaj od 7dmej nie spimy....moi chlopacy juz tez poza domem, pranie sie pierze, na kawke woda sie gotuje, - i na 10ta do lekarza tym razem Pan G - jejku jak ja mam dosc lekarzy, czuje sie jak emerytka, co lata po gabinetach;/;/;/ nie mam pomyslu co na obiad dzisiaj, normalnie nie wiem co - nie czuje smaku z tego chorobska, zapachu z reszta tez, bo nos zawalony i jakos tak...no ale cos jesc trzeba:)

co do jedzenia - to tez raczej wszystkozerca ze mnie, jednego czego jakos specjalnie ze smakiem nie lubie to skrzydelka kurczaka:zawstydzona/y: jakos tak, nie lubie i juz...a co do owocow morza, sa pycha, ale musza byz zrobione przez kogos kto naprawde je umie przyprawic - no i oczywiscie swieze!!!!swego czasu jak pracowalam "za granica" to sie zajadalam...ale naprawde dobrze byly zrobione...bo na te tutaj u nas, albo z supermarketu, to chyba w zyciu bym sie nie zdecydowala;/

w ogole to lubie gotowac, a najbardziej piec;);):):) jak by ktos bykl zainteresowany - robie torty na zamowienie:):):)
 
o marttini dobrze wiedzieć z tymi tortami :) za 2 miesiące robimy chrzciny ;) dużo zdrówka dla Ciebie i cierpliwości... chyba nikt nie lubi chodzić po lekarzach, ale jak mus to mus...
 
Dzień dobry!

Ja właśnie zjadłam 2 śniadanko:D Nie śpię od 5.30 noc minęła pod znakiem wycieczek do WC. Trzeba było się żurawiny nie obżerać:D

Vii może nie będzie wcale takiego mrozu, jak mała będzie dobrze opatulona to choćby gruszki byle by wiatru nie było.

marttini współczuje latania po lekarzynach no ale czasem trzeba, dla zdrowa maluśkiego to i co dzień każda z nas by wystawała pod gabinetami.
Coś sie wcześniej nie chwaliła, że torty robisz:>? Mój chłop ma dziś urodziny i było by jak znalazł:-p
 
Dzińdybry :)
Witam się wyspana (prawie). Mój Bolcio pimpolcio zaskoczył mamusię: spał od 22:30 do 4:20 normalnie w szoku jestem! 6h bez jedzonka! ale za to potem po godzinie znowu się obudził na drugiego cyca i niedługo potem go wyhaftował :/ no bo gdzie w tym małym brzuszku miała by się zmieścić zawartość 2 pełnych nocnych cyców? oczy chcą a brzuszek nie może. Potem jeszcze pospał 2h. Wysypka po kremowaniu znacznie lepiej wygląda a mamusia wczoraj zajadała jogurcik i serek. I nawet pół wielkiego piernika serduszkowego (pierwszy raz coś z kakao).
U mnie też już pranie się kończy :)

vii - no to ładnie Cię Hanusia urządziła ;) może czas przejść na większe pieluchy? G przynajmniej skorzystał na tej całej akcji ;P
a jak krosteczki Hani? zlazły? myjesz ją tymi chusteczkami ciągle czy wodą?

marttini - daj znać jak po wizycie. To ja też się piszę na torcik na chrzciny. Tylko jeszcze nie wiemy kiedy robimy ;P tylko czy Ty sobie poradzisz z taką ilością zamówień z wielkim brzuchem/małą istotką na rękach?

emri - przyszedł już leżaczek?

Spacerek dzisiaj obowiązkowo. Trzeba się i dziecinę tylko ciepło opatulić. Nie ma co trzeba dzieciaczki hartować. A ma być w ciągu dnia tylko -1*C. To jak vii? Lecimy dzisiaj strzałą do emri? Emri - odprowadzisz nas z powrotem? Madzioszka może też chcesz się przejść?

Miłego dnia :)
 
Hej
A ja już krew oddana :-) Śniadanko zjedzone :-) Teraz tylko ogarnę mieszkanie :-D Ja dziś już na żadne spacery - ziiiimno jest a niezapięty płaszczyk nie za bardzo chroni od zimna ...

Katoryba - o widzisz jakie masz dziecko :-D Z zaskoczenia mamę bierze :-)
Martini - :-D Ja uwielbiam torty od teściowej :-D
Vii - no właśnie miałam pytać jaki numer pampersów i czy nie lepiej przejść na większe :-)

A mi brakuje sklepu mięsnego tego który jest koło emri :-D Kupiłam u nich pyszną kiełbaskę ... i już zjedliśmy :-D Emri musisz mnie namówić bym do Ciebie podjechała :-D Inaczej biedna ciężarówka bez żelaza będzie :-D

U mnie dziś na obiad naleśniki :-) Od kilku dni za mną chodzą :-D

Pozdrawiam :-D
 
Katoryba chętnie bym z Wami poszła ale nie dziś niestety. Popołudnie i wieczór mam dla mego W. chłopaczyna też ma swoje przywileje. Czasem:)
Niemniej jednak, jak będzie któraś z was w mojej okolicy to zapraszam do siebie nawet z alarmem spacerowym. Zawsze pod ręką w końcu po coś wymyślili park pod blokiem;)

Mysza komu żeś tę krew oddawała? Nie szkoda Tobie tak rozdawać na lewo i prawo? :-p
 
reklama
Katoryba ja muszę dziś na UZ i nie wiem, ile to potrwa. Zadzwonię to może się zejdziemy na naszej strzałeczce;)

Vii też widziałanm, że ma być cieplej. Już teraz jest tylko 4 pod kreską;)
 
Do góry