reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Bry dzień raz jeszcze!

Dzień faktycznie jakiś lewy, żadnej zaplanowanej sprawy nie załatwiłam, nie ruszyłam się z domu w słonecznych godzinach, tylko dopiero o 18 po potrzebne zakupy... Jakaś masakra!

Ja też os. Słoneczne, okolice SP 1 :)

Oj chyba Was spotkam w środę na spacerze, wybieram się w odwiedziny do pracy i chciałam o park zahaczyć w drodze powrotnej :p

My tydzień temu wytapetowaliśmy pokój dla Maleńkiej, poza łóżeczkiem, komódką i sofą dla nas, nic więcej tam nie wciśniemy. Pozostaje dokupić jakieś półki na ścianę, żeby zyskać miejsce na jakieś rzeczy...
 
reklama
Beti ja na szczęście nie mam tak z ZUS'em, bo moja firma zatrudnia więcej niż 20 osób, a w takim wypadku płaci mi nadal firma wypłatę (stałego dnia w miesiącu) i później rozlicza się z ZUS'em... czytałam na necie, że dziewczyny mają straszne problemy z ZUS'em, bo nigdy nie płaci na czas i tyle ile trzeba... także współczuję :(

widzę, że wszystkie mieszkamy w bliskiej okolicy :) fajnie będzie z kim spacerować :)

Izuniek
nam do pokoju małej też niewiele się zmieściło... planujemy wstawić później jakąś mała kanapę... a póki co jest kosz na kołach, więc mała będzie wędrować po mieszkaniu :) i też dopiero skończyliśmy tapetować :)

Emri ciesz się, że póki co Filipek tylko raz dał koncert, bo coś czuję, że wszystko jeszcze przed Wami ;)

Katoryba a jak dzisiaj Bolcio ?? nadal marudny ??

a tak w ogóle to właśnie się zezłościłam, bo głupi chłop ćwiczy moją cierpliwość... naprodukowałam posta... już myślałam, że świruje... piszę do Emri... "filipek" myślę "filipek", a tu pojawia się napisane "hania"... yyy no jaki ciul ?? wali mi na głowę czy co... duchy ?? what's going on ?? i słyszę jak ten mi się z kuchni dławi ze śmiechu... dupolec jeden..., a ten się z telefonu połączył i mi tu pisze... ja swoje a on swoje wrrr... i w dodatku skasował całego posta i musiałam pisać od nowa... co za dziad...
 
witam się pierwsza :)
wczoraj mnie nie było i widzę, że trzy strony do czytania :)))
ale teraz śmigam na miasto bo trochę spraw do załatwienia
miłego dzionka :)
 
Dzień dobry wszytskim!
Ja się róznież widam, dziś mam piękny zajęty dzień. Zastanawiem się jakim cudem ja dopiero wstałam?! Może właśnie ilośc zajęć mnie znogła przedwcześnie;)

Kordek - wniosek prosty nie wolno nas opuszczać ani na jeden dzień;-)

Vii stan się w koncu zmieni;)

Miłego i owocnego dnia życzę
 
ehh no wiem, że ciąża nie jest stanem permanentnym, ale jakoś mnie to nie pociesza... a jak jeszcze sobie pomyślę, że mogę 2 tyg przenosić to mnie normalnie szlag trafia...
 
apmg Tobie już tylko 3 dni zostały... dokładając 2 tyg to 17 ;) a mi 23 :( wrrr...

ciężko było ją ulokować w brzuchu i teraz ciężko ją zmobilizować do wyjścia...
 
reklama
mala ty mi 2 tyg to nie dokladaj heheh!!ale zobaczysz szybko to zleci bedziemy chodzily na spacerki i bedziemy sie smialay jak to czas odliczalysmy:)
 
Do góry