reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

ja dopiero wstalam, mlody cos tam w lozeczku gadal ale jeszcze zasnal. az sama mu sie dziwie bo ostatnio 8 rano pobudka obowiazkowa.

karolq fajnie, ze mala zadowolona ze zlobka. ale pewnie tam sporo placicie co? bo te zlobki prywatne niedofinansowane i poprostu trzeba sie wykosztowac!
 
reklama
hejka kochane! alez u mnie dzis leniwy dzien, w ogole w te pogode to mam ochote zamknac sie w domu! zimno potwornie, ja jeszcze nie jestem gotowa na takie chlody:) ma przed soba dwa dni pracy ale pozniej od czwartku kilka dni wolnego:)

w tesco sa ubranka na -30% dopiero od niedawna wiec mozna cos upolowac.

no i mialam pytac gdzie kupujecie kozaki dla dzieciarni? bo jutro dziedki zabieraja mlodeo na zakupy jak bede w pracy i musze dac im jakies namiary:)
 
Beti my kupiliśmy w Deichmanie udało nam się ładną parę kupić ze sztywną piętką. a tak to CCC a Botki też widziałam. no i ten dzieciowy na kupieckiej jak on miał nazwe pozyżej tego sklepu z kołdrami świt. Emri wspomóż mnie pamięcią:D
 
Witajcie;)

Jaz też właśnie będę szukać jakiś kozaczków..;) na razie mam ocieplane z ccc skórzane junior kids.. ale trzeba się zaopatrzyć w takie dłuższe kozaczki;)
My z Roksą same do czwartku, ale damy radę;)

I szkoda, że tu taka cisza..

Miłego dnia;)
 
Hej ho,

brrrr... Ja też nie jestem gotowa na takie niskie temperatury... Spacer bez wózka do sklepu i do domu to maks na jaki mnie stać.

My też ruszyliśmy po jakieś wyższe buty i w Deichamnie narazie kupiliśmy kozaczki ze skóry, a gdy już zima na dobre przyjdzie znów coś nabędziemy i pewnie rozmiar się zmieni...

Ciepło pozdrawiam!
Madzioszka - mam nadzieję, że nie mamy takich samych :p
 
Witam WAS WSZYSTKIE :)

Zaglądam codziennie ale czasu na pisanie już nie mam no niestety tak to jest jak dziecko już biega :)
Z ząbkowych informacji widać u nas czubki dwóch dolnych czwórek. Masakra przy tym jest straszna ale uda się przetrwać.

Mam do Was ogromną prośbę zaginął piesek i proszę o udostępnienie informacji ze zdjęcia wszędzie gdzie tylko możecie . Przewidziana nagroda. ScannedImage.jpg

Mam nadzieję że skan jest dość czytelny.

Trzymajcie się cieplej niż jest na dworze :) i niech choroby opuszczają wszystkich i juz nie powrócą
 
a na kupieckiej to w ktorym miejscu ten sklep z bucikami dla dzieci? jutro tam podskocze i moze do tobiego tez sie uda.

my dzis po zakupach butkowych ale uznaje to za katastrofe. bylismy w focusie i dla chlopcow sa tak paskudne buty, ze az zal kase wydawac!!! jedyne jakie wpadly mi w oko to lasocki kids w ccc ale akurat nie bylo rozmiaru a cena 99zl, skorzane i podeszwa meiciutka.

anias bylam w smyku i dla mlodego byly az dwie pary butow:) jedne sznurowane wiec odpada a drugie mialy tak twarda podeszwe, ze sie nie zginala ani troche.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry:)

Izuniek za pewne te same kupiłyśmy:D

Beti wyrób butów to wcale nie taka łatwa sprawa:D ten sklep jest na kupieckiej jak idziesz od aldemedu w stronę fokusa. za chiny nie mogę nazwy załapać.

cosa czasu to jakos każdy ma mało mimo ze szybciej ciemno i powinno sie w domu siedziec:D
 
Do góry