reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Hej, donoszę, że mam neta, jesteśmy przeprowadzeni i wstępnie ogarnięci:) Tu za to pewnie już nikt mnie nie pamięta... Pojawiłam się i zaraz zniknęłam. Ale teraz już będę na bieżąco:)
 
reklama
Madzioszka no wsumie nie przydala sie jakos tak zorganizowalismy wszystko ze obylo sie;) Co do spaceru to jasne napewno sie odezwe za pare dni niewiem jak ze zlobkiem bedzie jak ogarne sie to dam znac:p

Aestima pamietamy;)
 
aestima no w koncu:) jutro bede popoludniu zwarta i gotowa hehe

madzioszka oj dluuugo cie nie bylo:) ale wam te zeby daja w kosc ale masz racje to juz ostatnie i wiecej nie bedzie poki co:) biedna mala ciezko to znosi. ja ci powiem, ze ja sie dzis wlasnie zdziwilam bo niedawno mlodemu wyszly dolne trojki i szly z miesiac i co noc kilka pobudek, marudzenie w dzien itp. a dzis patrze gorna trojka sobie wyszla. a zadnych objawow nie bylo:) dziwne to!
 

Aestima
-witaj ponownie:) najgorzej to ogarnąć się po przeprowadzce;)
Beti- spotkanie przypadkowe aczkolwiek sympatyczne;) mieszkamy tak blisko a tak rzadko się widujemy;P Nadia przeżywała spotkanie z nowym kolegą i opowiadała chłopakom z kim zium robiła;)
szczęśliwa- jak z koleżanką wyżej;)

nie mogę się doczekać rozpoczęcia roku szkolnego, wiem, że będzie trudniejszy bo to 4 klasa i wiele nowych rzeczy do przyswojenia ale tylko jedno dziecko do południa w domu bardzo ułatwia organizację dnia ;P

kolorowych snów i spokojnej nocy
 
Beti, czekamy:)Będziesz musiała tylko przymykać oczy, bo mamy tu trochę prowizorki. Ale Miesia pokój już prawie skończony:))
 
Anias, mamy starszych dzieci na placu zabaw już dni w kalendarzu skreślają i wkurzają się, że w tym roku rok szkolny zaczyna się DOPIERO 3 września, hehe:-D
Początkowo podsłuchiwałam z niedowierzaniem, ale od 2 tyg.,przez 3-4 h dziennie odciąża mnie przy Miesiu Niania a dodatkowo rodzina ktróej w bdg byłam pozbawiona i szybko przyzwyczaiłam się do dobrego, do pomocy- teraz ciężko mi by było cały dzień samej uwijać się przy Mieśku i nie dowierzam jak dawałam radę w bdg. sama jak palec, bo żadnej rodziny a Michał w pracy i na uczelni. Teraz już bardzo potrzebuję tych 3-4 godzin wytchnienia i czekam na nie codziennie z utęsknieniem:zawstydzona/y:u

ps, post pod postem- przepraszam! Nie umiem usunąć tej wiadomości...
Szczęśliwa, nie krzycz:-DJuż będę się pilnować, obiecuję!:tak:
 
Ostatnia edycja:
aestima no czlowiek sie szybko do dobrego przyzwyczaja:)

anias mi rowniez bylo milo:) przeciez keidys razem lazilysmy tylko pozniej wy wychodzilyscie wczesniej a ja popoludniu i tak sie rozmijalysmy. ale ja teraz tez przedpoludniowa wiec moze nadrobimy:) a moj mayl to wiesz jak spal potym spotkaniu?! 4h!!! i jeszcze poslzma go obudzic. szok!!! a Nadia prawie zemdlalam z wrazenia jak ze zjezdzalni zjezdzala!!!!!!!!
 
Witajcie;-)
Madzioszka, Aestima witajcie spowrotem;-) i Aestima fajnie, że już wszystko ogarniete;-)
Vii jakie fajne sobie Hania koleżanki znalazła;-)

Ja to ostatnio jestmm zapracowana, jak nie praca to nie wiem gdzie w domu mam pierw ręce włożyć od czego się zabrać. Wczoraj pol dnia spędziłam na porządkach Roksy w szafie. Male ubrania w końcu odłożyłam i mam miejsce w szafie;-)
Roksa od wczoraj lekka gorączka i smarki lecą. A ja obstawiam na zęby.
A ja dziś się obudziłam z bólem gardła i w ruch zaraz pójdzie witamina do picia;-)
Miłego dnia;-)
 
Cześć ;)

Aestima, Madzioszka dobrze was widzieć z powrotem ;)

Vii Hania już pannica koleżanki nabyła starsze to teraz zobaczysz heheh ;)

Paulineczka zdrówka dla Roksy :***

No i miałam wczoraj napisać o piesku ale nie miałam kiedy. Mamy do oddania psa mieszanka dwóch owczarków, jest śliczny rudy i bardzo duży. Pies jest mojej teściowej, która w obecnej sytuacji nie bardzo ma jak się nim zajmować. Wychodzi rano do pracy i poźno wraca a taki pies potrzebuje spacerów tym bardziej, że mieszka w kamienicy w nie dużym mieszkaniu. Pies jest bardzo posłuszny, kocha dzieci i bardzo sprawdził by się nawet jako stróż na czyimś podwórku. Szukamy dla niego dobrej rodziny która by się nim zajęła, najlepiej kogoś kto ma dom i swój kawałek podwórka, aby mógł tam sobie mieszkać w budzie i mieć teren do wybiegu. Zalezy nam też aby móc czasem go odwiedzić ;) Jak byście coś słyszały to dajcie znać sprawa dość pilna ... Zdjęci dorzucę później ;)
 
reklama
madzioszka, aestima-dawno was nie było witajcie i nie uciekajcie, a Beatce życzę żeby ząbki się szybko wykluły:)
u nas posrane dni, nie wiem czy zęby czy fakt że Wojcio to owocowy chłopczyk, i jak już zacznie owocki pałaszować to aż piszczy o jeszcze:)
Dzisiaj mnie zaskoczył, wziełam go nad ranem do siebie, przysnął sobie jeszcze i po obudzeniu wstał o ta deske co w sypialkowych łóżkach jest za głową, popatrzył że już nie śpię pomachał rączką i powiedział pa pa, tak sam z siebie bez namawiania i proszenia:)) mój mądralinek:))
ale łobuz na maksa, jak coś złapie co się przesuwa to chodzi z tym przed sobą więc zastanawiam się nad pchaczem, a może komuś już niepotrzebny i chciałby np. pożyczyć na kilka miesięcy albo sprzedać niedrogo:)) jakby ktoś miał to dajcie znać:)
 
Do góry