reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Somiracle kurcze ja Ci chyba nie pomoge ponieważ mam mieszane uczucia.. nie wiem jak rozkłada się Twój wózek... ale z drugiej strony jak wsadzasz małego do fotelika to tez przeciez nie lezy na płasko.... hmm....
 
reklama
Dziękuje dziewczyny ;)
Na początku, też się troche bałam. Ale też duża zasługa jest mojej teściowej :D:D
A jak już się dowiedziałam, że mój A nie chciał ani cyca ani mleka w proszku tylko 2% kiedy miał jakieś 2 miesiące to przestałam się wahać :D:D Tym bardziej, że wiedziałam, że Luśka ma charakterek po tatusiu :D
Ale teraz musze powiedzieć, że Laura potrafi pięknie gryźć, przegryzać, przełykać :D
Somiracle podzielam zdanie Asiek1000, szkoda, żeby Carlo się męczył w za małej gondoli a w spacerówce ewentualnie możesz kocykiem wyrównać pod pleckami jeśli się da ;)
 
Coś mi się z forum porobilo ;/

I zamiast postów widzę buźkę, która mówi TAK!!

Działają mi tylko pierwsze strony... Też tak macie?;/
 
Dziś działa ;p

Somiracle możesz wsadzić Synka do spacerówki, może on w niej być na półleżąco! Z tym, że całe plecki muszą być na oparciu!! Ważne jest to bardzo!! Nie wkładaj żadnych poduszek itd, żeby było podłoże równe!!

Miłego dnia Wam życzę!!:)
 
Ja mam pytanko :D:D
Kumpele mam rodziła w 2009, raczej na forum nie jest zarejestrowana ale może z nami pospacerować??? Jej Oliwka ma prawie 15 m-cy

Laura ma dziś nietypowy dzień.....
Cały dzień krzyczy, piszczy i robi to tak chamsko głośno, że zaraz mi chyba bębenki popękają :D:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry