reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Dzień dobry!! :)
Amy śpimy przy lampie :) sama juz się nauczyłam tak spać ;p :) w sumie to cały czas mamy włączoną tę lampę :) ona solna jest i ma jakieś tam właściwości... :)
Muszę się do groty solnej wybrać!!:) Idzie któraś?? :)

Sylwia dziękuję!!:)
Bobas już lepiej się czuje :) nie gorączkuje od niedzieli!! A wczoraj... wysypało Go!! :) Więc 3dniówke miał!! :) A kupki standardowo przy ząbkowaniu!! Kupki nie minęły, rzadziej robi, ale wciąż luźniejsze :( dbam, pilnuję, żeby pił dużo, żeby do odwodnienia nie doszło... Zrobiłam też już Mu badanie moczu, sprawdziłam czy jest ok i jest ok!!:)
Na strachu się skończyło :) Ale wierzcie mi, koszmar przeżyłam ;p :)

Wczoraj była u nas Basia z Zosią :) Nadal nie mają dostępu do internetu w nowym mieszkaniu!! :( Ale myślę, że na dniach będą mieć :)

Meegii zdrówka dużo dla Was wszystkich!!
A może to jest wirus jakiś... Albo alergia... Gdyby było bakteryjne, to antybiotyk powinien już zadziałać... :(

Co do spaceru... Jak zwykle nie było nikogo!!
Somiracle, może Ty dotarłaś? Pytałaś o miejsce i czas... :)
Chyba nigdy nie uda nam sie spotkać w większym gronie... :)

Kajtek marudzi, więc lecę...
Miłego dnia!!

e:
Miałam zapytać Sylwię jak katarek Ali i jak Ola!!
A Asiek jak nad morzem było!! :) Zazdraszczam!! ;))
I miałam napisać, że czwórek(poza jedną, dolną prawą) nadal nie ma ;/ za to dziąsła mega spuchnięte są... :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam deszczowo ;))))


Jak tam dziewczynki Wasze dzieciaczki???
Lariss ciesze się, że Wasz Maluszek już lepiej się czuje ;)
Somiracle i jak wprowadziliście jakąś nową diete? Jak przejście do spacerówki?
Kuna co tam u Was? Są już nowe ząbki?
U nas dalej nic nie ma ;((
Ale musze się pochwalić, że Laura już 2-ga noc przesypia całą. 3 dni temu tylko miała jakąś nieciekawą noc, budziła się chyba co godzinke. A teraz zje koło 23 i śpi do rana.
Aha ;) I do diety wprowadziliśmy kisiele owocowe :D:D Zajada się nimi aż się uszy trzęsą :D:D



A Piecho mi zwarjował :D:D Zdjęłam Laurze przewijak z łóżeczka i wsadziłam pod nie.... I ten teraz prawie cały czas chodzi spać na przewijak :D:D
 
Jak to już widać w mojej sygnaturce mamy juz dwie jedynki.
Jestem załamana!!! 3 ostatnie noce bezsenne, Kasper krzyczy, płacze...
Dziwne bo zębole wyszły w tych miejscach gdzie dziąsełka nie były opuchnięte... I tu zaczynam się bać bo są dwa miejsca gdzie jest meeeega opuchlizna i spodziewam się ciężkich przeżyć :D
Narazie jedziemy na zestawie Viburcol + Panadol + Orajel ale skutków działania jakoś szczególnie nie widać :(((
Jestem cała pogryziona, obśliniona i zmęczona!

Na nic brak czasu... już teraz przerywałam edycję bo się budził:(
 
Kuna a masz takie szczoteczki silikonowe do masażu dziąsełek? masaż przynosi ulgę dla maleństwa a najlepiej jak dodasz na szczoteczkę trochę żelu na ząbkowanie - może pomoże a napewno troche złagodzi:( Ja tak robię młodemu - tylko na szczęście póki co bardzo łagodnie przechodzi całe to ząbkowanie :)

Ale za to nadal nie przesypia całych nocy :( idzie spać o 22 i jeszcze budzi się w okolicach 3-4 :( kiedy to sie skończy czekam i czekam- ale wam zazdroszczę tych nocek!!!!
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
fasolka - pewnie nie pocieszę - moja Olka do dziś nie przesypia - najpierw budziła się na cycka, potem na butle z mlekiem, potem na herbatkę, a teraz po prostu się budzi i przychodzi do naszego łózka - zazwyczaj ok. 2, max. 4:)

Kuna - współczuję, my nie wiemy co to bolesne ząbkowanie, oby przy Ali było tak samo...

U nas niestety rozwój kaszelkowy - w każdym razie dzisiaj do lekarza, jak nie na szczepienie, to po jakieś wspomagacze pewnie, ehhhh...

miłego dnia!
 
czesc Dziewczyny.
wiem ze juz byla mowa na temat poloznej ale bylabym wdzieczna za info.Chcialabym skontaktowac sie z p. Marzena Wieczorek.Tylko nie wiem ile ona bierze za taka asyste przy porodzie?bardzo prosze o pomoc.
 
witam po przerwie,wreszcie mamy internet w domu:)
ostatnie dwie noce były już spokojne,więc musiała się przyzwyczaić do nowego miejsca:)a poza tym,przestałam ją przykrywać kołdrą i teraz śpi pod kocykiem do wózka(jest dużo lżejszy,a mała nie lubi ciepła,poszła pod tym względem po tatusiu:D).a dzisiaj przespała od 22 do 6(spała pewnie by dłużej,ale niestety trzeba było ją obudzić i ubrać,bo na 7 do zielonej musimy dojechać:( )
właśnie mała zasnęła,więc mam trochę spokoju czekając na męża:)no i idę podgrzać obiadek dla nas,a na deser dzisiaj będziemy mieli budyń czekoladowy:)
 
Cześć dziewczyny, widzę że głównie ząbkowanie na fali. U nas też. Skutek na razie jest taki, że mam już 3 nocki nie przespane. Maluchy płaczą na zmianę a my padamy na twarz. Stosujemy viburcol i w ostrzejszych stanach paracetamol a zębów i tak nie widać. Do tego dzisiaj w nocy doszedł silny katarek zarówno u Olusia jak i u Hani i już sama nie wiem czy to wina tych zębów czy po prostu się przeziębiły. Dzwoniłam do naszej pediatry kazała oczyszczać nosek, podać wit C, maść majerankową i coś do udrażniania noska. Jeśli dzisiejsza nocka będzie taka sama to jutro rano biegniemy na wizytę.
 
reklama
Apie mój synek na ząbki ma katar, kaszel, objawy typowo przeziębieniowe!! Rób tak jak Pani dr kazała, wszystko będzie ok!!:) Smarujesz dziąsełka? Daj chłodne gryzaki dzieciaczkom!:) Kup silikonowe szczoteczki do zębów, takie na paluszek i masuj im dziąsełka!!
My na 4ki czekamy już 3 tydzień!! Wciąż ich nie ma, a dziecko marudne, dziąsła spuchnięte... Musi potrwać zanim się przebiją!! :) Niedługo to nastąpi i odpoczniecie!!:)
Sił dużo!!:):*


Dziecko mi pisać nie pozwala :) szarpie za ręcę i odpycha od komputera :)
Więc zmykam!!;)

Ładny dzień się zapowiada... :D W końcu!!:D
 
Do góry