reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Dziewczyny, jak długo będą 'aktualne' badania przed porodem?? Nie wiem co mam robić bo cholera na znieczulenie już się nie zalapie bo nie mam aktualnego USG i pozostałych badań wymaganych do ankiety o ZZO... Teraz nie wiem kiedy mam zrobić badania bo brzuch już opadł a jeszcze nie jestem umówiona do żadnego lekarza... Nie wiem kiedy powinnam zacząć to załatwiać...
 
reklama
Witam po weekendzie;) sobota aktywna – przed południem angielski, później zakupy i odwiedziny u kuzynki, która ma miesięcznego szkraba, to sobie przypomniałam jak to jest;) A Olka się wybawiła z jego bratem:) A pół niedzieli przespaliśmy, poza tym znów jestem wciągnięta przez książkę, więc kompa ostatnio mało:) nawet nie udało mi się odwiedzić świątecznego jarmarku, bo się rozpadało, ale za były olkowe zakupy w Focusie. Jeszcze tylko adidaski i mała ma w czym śmigać całą wiosnę:)

Kuna – współczuję brzuchowej niespodzianki… oby to były pierwsze i ostatnie. Ale widzę, że 9 miesiąc na suwaczku wskoczył!! Gratulacje!! Coś mi się wydaję, że za 2 tygodnie urodzisz:)

Somiracle – pytałam, czy ciążowe będą w butiku:) a zakupów dla siebie i mini brzuszka gratuluję! U mnie w pierwszej ciąży też ok. 22 tygodnia się zarysował;) Jak byłam w 20 na USG połówkowym to jeszcze nic nie było widać, a 2 tyg. Później już tak. Udanej wyprawy!!!
Zdradź proszę coś więcej o Twoim interesie – albo tu, albo na zamkniętym:)

Megi – niech świńskie paskudztwa z dala się trzymają od Was…

I wszystkim zdołowanym życzę powodów do uśmiechu…
 
Kuna mi brzuch zaczał lecieć i rozstepy wyszly w nocy z 12 na 13 listopada!!

Haha Ania, uśmiachałam sie :D:D:D Kto Ci zrobił Laurę?? haha ;D;D;D Widzę te spojrzenia... ;)

Somiracle poczekaj jeszcze z kupowaniem! 5 razy Ci się odmieni!! ;)
I ja również gratuluję brzuszka!! :*
Aaaaa i udanej wycieczki!! ;)

Agata, Kuna i ja mam humor do pupy :(
Pogoda taka, że lepiej z domu nie wychodzić ;(
Tzn ja bym wyszła... Ale Sławek samochód zabrał, a w aucie wózek... :(
I musimy czekac aż wróci...
Dziś mamy plan iść do księdza, ciekawe co nam powie...

Mimo pogody, miłego dnia Wam życzę :):*
 
Pogoda taka, że lepiej z domu nie wychodzić ;(
Tzn ja bym wyszła... Ale Sławek samochód zabrał, a w aucie wózek... :(
I musimy czekac aż wróci...
Dziś mamy plan iść do księdza, ciekawe co nam powie...

e_milka - a nie myślałaś o chuście?? w razie czego służę poradą nie tylko Tobie, bo Olę nosiłam od 5 dnia życia, najpierw w kółkowej, potem wiązanej, a w końcu w MT.

My musimy dzisiaj wyjść z psem, mam nadzieję, że będzie jakieś pół godzinki bez deszczu koło południa:)

A do księdza w związku z chrztem??
 
Tak, w związku ze chrztem, nie mamy ślubu kościelnego, a nasz proboszcz, hmm... No ;)
Denerwuję się jak cholera :( chcemy to załatwić dziś, żeby na święta wszystkich poinformować o terminie :)

A o chuście wiele pozytywnych opinii slyszałam, ale ja boje sie ich - nie wiedziec czemu!! ;/ Zresztą w taka pogode i tam bym z dzieckiem w chuście nie wyszła w domku :(
Dopiero zauwazyłam jaką fajną datę urodzin ma Ola ;D 08.08.08r ;)ale trafiłyście ;)
A co do książek... Ja teraz nie mogę czytać :) Jak już się wciagnę, to dopoki nie skończę - nie zasnę :) Jakbym czytała, to prawdziwy zombi byłby ze mnie ;)

Kuna, a ja zapomniałam wyżej napisać! Badania robiłam tydzień przed porodem :)
Rób sobie teraz co 2 tygodnie! Mocz i morfologię!! Tak na wszelki wypadek... :)

Mleka mam na jedno karmienie dla Adasia :( Jak na złość nie ma tego wózka nooo!! :(
 
Cześć dziewczyny. Ja znów chora jestem :-( najpierw mały a teraz ja, ta pogoda też nie nastraja pozytywnie :-( do tego teściowa mnie tak wk.... że brak słów.... ehhh nie wiem czy dopada mnie przesilenie wiosenne bo mam meeega doła....


Kuna trzymaj się, oby do 37 tyg :)

Emila nie przejmuj się księdzem, nie ten to będzie inny. Nastaw się już na to że na 100% będzie chciał wcisnąć wam ślub kościelny. I nie stresuj się, nie warto.

Sylwia widzę że u Ciebie humor w jak najlepszym porządku ;) no i dobrze :)
 
:) i deszczowy spacer zaliczony:) Olka najchętniej by nie wracała do domu, chyba jakąś pelerynkę czas jej sprawić:)

emilka - to powodzenia!!
No Ola ósemkowa, a żeby było śmiesznie teraz termin na 10.10.10:)

meegi - przeprawy z teściową współczuję i... zdrowia życzę!!
 
Cześć dziewczyny, ja tylko na moment!
Dostałam się do mojego lekarza dzisiaj i na USG i... mam skierowanie do szpitala!!!! o_O
Mały już niziutko w brzuszku, na USG szyjki "brak" :D Lekarz powiedział, że mogę rodzić dziś, jutro lub za miesiąc ale biorąc pod uwagę tempo skracania to będzie to raczej szybciej ;-)
Aha, waga na USG 3kg :) Mały ma nosek zadarty :D:D:D:D
Trzymajcie kciuki bo nie chcę wychodzić bez małego pod pachą ... ;P
Idę się pakować:)
Spokojnej nocki!!!!


Nie nadrobiłam zaległości ale... powaliły mnie terminy u Sylwii :D:D:D Dooobre !:p
A co do chrztu, E_milcia, walcz z księdzem do skutku. W końcu zmięknie bo jak zobaczy, ze was nie przekabaci to będzie chciał żeby przynajmniej dziecko było ochrzczone, trzymam kciuki!!:)
 
Kuno Czarna, trzymamy kciuki za szczęśliwy poród.
Ja od jutra będę chodziła do szkoły rodzenia więc może gdzieś tam Ciebie spotkam.
Emilcia jak tam perypetie z księdzem?
 
reklama
Do góry