reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

kacperek i fasolka jeszcze jak kopie po żebrach to pół biedy, gorzej jak po pęcherzu daje czadu :-D to wc murowane. czasem jak usiądę na kibelek, to do puki się nie przesunie w inne miejsce brzucha, spędzam tak na nim pół godziny :-D bo co wstane to już wracam ;-)
 
reklama
Uwielbiam sie chwalić dziecmi:) Kacperek i fasolka a kiedy Twój synek zaczął rrr wymawiac? Meegii4 a Twój synuś? A wiecie brakuje mi tego kopania i rozpychania sie dzidziolka w brzusiu...Już tego nie doswiadcze więcej. Miłego dnia lecę robic śniadanie młodemu
 
No to Kochane!! Wiadomość od męża Malwinki naszej dzielnej ;D

'Dziś o godzinie 18:20 przyszedł cięciem cesarskim na świat Kasper - waży 3760 g i ma 58 cm. Tymczasowo leży na patologii noworodków. Kuna obolała po cesarce. Wszyscy za to szczęśliwi. Pozdrawiamy'

Zapytałam dlaczego cesarka i dlaczego Maluszek na patologii...

'Po pierwsze podwójna dawka dolarganu, później się okazało, że pepowina była za krótka, dzięku Bogu nie dawkowali oksytocyny... Mamy nadzieję, że z Małym jutro będzie ok i trafi na rooming' :)

Smsy dostałam wczoraj wieczorem, ale nie miałam siły Wam napisać :(

Meegii pamiętam to hihihi :) jak szłam siusiu, to wstawałam z kibelka i nawet się nie ubierałam, bo znów siadałam :) hihihi :) i tak bez kitu z pół godziny :)
Później już się wycwaniłam i zaczęłam gazetki brać :) jak już w końcu skończyłam siusiać, to wychodziłam! Zawsze kilka artykułów do przodu było ;p

Frotka, moja Oliwka (bratanica) zaczęła mówić rrrr pięknie zaraz po tym jak poszła do przedszkola, miała wtedy 2,5 roku :) teraz ma 4 lata i 3 miesiące i 5 dni :)
 
Ostatnia edycja:
No to mały zielonogórzanin przybył...

Kasperku bądź szczęśliwy i rośnij na pociechę rodziców!! Kuna dochodź szybko do siebie i wracaj z maluszkiem do domu i do nas!!

Dzięki e_milcia za wiadomość i pisz jak będziesz wiedziała więcej!
 
Z tego wszystkiego, że Kuna rodzi, a później urodziła zapomniałam Wam powiedzieć!! ;D

Mamy prawą, dolną jedynkę!! hihihi:D:D:D
W środę ujrzała światło dzienne!! :D:D:D

No!!
To miłego, słonecznego dnia!!:*
 
Dużo zdrówka dla Kuny i Kasperka:)
E_milcia podobno dziewczynki szybciej zaczynaja mówic .Wyczytałam że do 6 roku życia powinno dziecko ładnie wymawiać rrr ,sz ,cz .Przy kolejnej wizycie u pediatry spytam ,może skieruje dla sprawdzenia do logopedy. A Twój synuś szybciutko ząbka dostał , gratulacje:)
Głowa mi pęka z bólu...
 
Ale dzisiaj newsy, no ładnie - Adaś zębolowy:) Gratulacje!!

A my po baseniku już;) myślałam, że Olka zaśnie w aucie, ale nic z tego, więc usypianie jeszcze przed nami:)
 
reklama
Razem z Adasiem dziękujemy :)

A teraz wiadomość od Kuny... Odpowiedź na pytanie dlaczego Kasperek na patologii był
'Kasperek był faszerowany dolarganem -150 mg. Miał za krótką pępowinę, ale usg nikt mi nie zrobił, bo wtedy już wody z krwią odeszły i dostałam skurczy porodowych. Po 13 h męczarni lekarz stwierdził, że rozwarcie zatrzymało się na 5 cm. Chcieli podać oksytocynę, ale sie nie zgodziłam, bo czułam, że coś nie tak. To w końcu pokroili mnie. Kasper dostał tylko 1 punkt apgar. Nie oddychał, był siny... Miał niedokrwistość. Gdybym zgodziła się na oksy to Mały by nie przyżył, bo trzymała go w brzuchu krótka pępowina. Skurcze go wykończyły. Dziś widziałam go po raz pierwszy! Oczywiście tylko na moment. Jutro mają mi go już dać. Przed chwilą przeprowadziłam się na rooming komercyjny. Brzuch boli;( eh! Ale napedzili mi stracha! Operowali dr Cerbiński i Laber'

Po raz kolejny popłakałam się po smsie od Kuny :(
Dobrze, że już wszystko dobrze!!
 
Do góry