reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Kacperek i fasolka idziemy prawie łeb w łeb na suwaczkach :) jak się czujesz :)??
Witajcie dziewczynki ale sliczna pogode mamy wiec zapewne jakis spacerek bedzie moze na dzialeczke rowerkiem zobaczymy?

A no megii lecimy leb w leb hmm moje samopoczucie w miare ok nie narzekam jedynie ciezko mi sie po schodach wchodzi i szybko sie mecze ale nie zawsze ale poza tym jest wszystko ok. a ty??
ja wczoraj bylam robic glukoze ciekawe jakie wyniki beda dzis do odbioru.
e-milcia skoro nie masz sil na dalekie spacery to wsiadaj w auto i przyjezdzaj moja propozycja nadal aktualna.
Oki uciekam
Kuna ty jak sie czujesz?? kiedy ty wkoncu na ta porodóweczke wyladujesz co:)
 
reklama
kacperek i fasolka a mnie niestety skurcze łapią :-( i to momentami tak bolesne że aż w nocy mnie budzą, więc jem magnez garściami :-( i leżę, w domu to już ścieżki można robić od niesprzątania :-( bo jak tylko trochę się poruszam i połażę to brzuch jak kamień. masakra... a to dopiro 27 tydz.... a gdzie do co najmniej 37:szok:????
 
kacperek i fasolka Na razie jeszcze nie byłam, ale jestem w stałym kontakcie tel z gin. Powiedziała że mam leżeć i patrzeć w sufit i brać magnez, gdyby skurcze się nasiliły to niezwłocznie mam wsiadać w samochód i do niej jechać. Ale dziś będę w ZG to się zgłoszę do niej, niech sprawdzi czy coś się nie dzieje złego i w razie czego ma mi dać jeszcze jakieś tabletki.

Właśnie przywieźli mi kosz wiklinowy dla dziecka :-D cudo :-D az nie mogę się doczekać kiedy naszą kruszynkę w nim położę :tak:
 
A kuku;**
już jestem cała i zdrowa (mam nadzieje):-)
I szczęśliwa, bo Laura ciągnie cyce:-D, mimo, że nie zawsze się najada i nie ma chęci ssać, to się nie poddajemy.
we wtorek ostatnie zdjęcie szwów i mam nadzieje, że mój brzusio jakoś będzie wyglądał:-D

megii4 trzymam kciuki, żebyś rozpakowała się jednak dużo później.


Witam cieplutko przyszłe nowe Mamusie;-)
 
Kacperek i fasolka byłam u swojej gin nic złego na szczęście się nie dzieje, ale dalej mam magnez brać i dużo odpoczywać. Ciśnienie w normie. Albo relanium :) W razie czego mam dzwonić. Więc siedzę przed domem na słoneczku i się lenie ;-) oby nic mnie jeszcze nie zaskoczyło do lipca nie dobrego :no:
 
Meegii super, że wszystko dobrze :)
Jak Agata zapytała czy wsio ok, a Ty nie odpowiadałaś, to już się martwiłam :)

Ania myślałam o Tobie, chciałam Ci dziś smsa słać ;D Dobrze, że wróciłaś!! I Kochana walcz o mleczko :)

Kuna?! Jak się czujesz? :)

Sylwia a co z Toba? ;/ Mam nadzieję, że wszystko dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
Emilka, pojechałam do ZG w piątek i zostałam u rodziców dlatego nie odpisywałam. jeszcze się nie rozpakowuję :tak: i mam nadzieję, że się nie rozpakuję przynajmniej do 37 tyg ;-) jedno jest pewne, mam nic nie robić, leżeć i pachnieć :-D jak to określiła moja ginka :tak:
 
reklama
Hej, hej:) nawet nie zdawałam sobie sprawy, że przez tyle dni nie pisałam;) ale pogoda ładna, więc z Olką korzystamy:) dopiero dzisiaj jakaś zniżka formy, Ola wymioty i biegunka, no zobaczymy co z tego będzie jutro. Trochę biegania po lekarzach też było, mamy odstawić potencjalne najsilniejsze alergeny z diety, konsultowałyśmy tez chód u neurologa, a właściwie próbowałyśmy, bo Olka nie dała się zbadać i kolejne podejście w maju. A do tego placyki zabaw, wycieczki do miasta, grota solna, same przyjemności:)
Wy też zdrowiejcie, bo widzę, że prawie każdej coś:(

megi - gratuluję uroczego mebelka;) ja jeszcze nie obmyśliłam jak zorganizować życie w domu od jesieni:)

Aaaa i chyba od wczoraj czuję rozpychania małego lokatora;)
 
Do góry