reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

KunoCzarna - alez oczywiscie ja wysylam mnostwo sygnałow,tyle ze wychodze z zalozenia ( bynajmniej poki nic mi nie dolega,ani brzuszka nie ma ) ze ciaza to nie choroba ani dolegliwosc :-p wiec sie nie uskarzam, troche jestem Zosia Samosia:sorry2: ale wiadomo czasem pomoc by sie przydala :tak:

P.S juz odliczam dni do wizyty i USG tak bardzo licze na to ze dowiem sie jaka płec :tak: jeszcze 8 dni ... :dry:

Miłego Dnia:*
 
reklama
Somiracle odliczam z Toba ;)

Sylwia jak się czujesz??
A propo's chorób :)
Na kaszel polecam syrop *spam*, koszt ok 14 zł :) pomaga :) niedobry w smaku, ale pomaga ;D

Dziewczyny nie dzieci tylko mężów do masowania wykorzystujcie!! ;) i nawet jak stopy nie puchną, to niech też masują :)
Niech wiedzą co znaczy baba w ciąży ;p;)
 
Dobry wieczór:)
Humor mi wraca, bo w weekend czułam się naprawdę podle, wczoraj też słabo, dzisiaj trochę lepiej, chociaż bardzo szybko się męczę. Ale krótki spacerem z musu zaliczony:) Ola szczęśliwa, że odwiedziła kaczki, pies pobrykał i tyle naszego spacerowania. Jutro pewnie już trochę na dłużej się ruszymy.

P.S juz odliczam dni do wizyty i USG tak bardzo licze na to ze dowiem sie jaka płec :tak: jeszcze 8 dni ... :dry:

i tego Ci życzę:) moim zdaniem łatwiej emocjonalnie się zżyć z dzieckiem znając płeć, można zacząć do brzuszka mówić po imieniu:)

Somiracle odliczam z Toba ;)

Sylwia jak się czujesz??
A propo's chorób :)
Na kaszel polecam syrop *spam*, koszt ok 14 zł :) pomaga :) niedobry w smaku, ale pomaga ;D

a nie wiesz, w której aptece można kupić? widziałam w doz, że mają o ofercie. Nie mamy chwilowo samochodu, więc szukanie byłoby trudne. Właśnie słyszałam, że on najbezpieczniejszy i stosunkowo skuteczny.
 
Sylwia ja kupiłam na Wyszyńskiego przy kościele, ale ostatnią butelkę... W mrowisku nie mają, w przychodni też nie i obok banku na Wyszyńskiego też nie mają... Myślę, że w markecie jakimś mieć mogą...
Dobrze, że lepiej się troche czujesz i Ola jakąś przyjemność miała!! :)
 
a nie wiesz, w której aptece można kupić? widziałam w doz, że mają o ofercie. Nie mamy chwilowo samochodu, więc szukanie byłoby trudne. Właśnie słyszałam, że on najbezpieczniejszy i stosunkowo skuteczny.[/QUOTE]


Sylwia spróbuj zamówić w aptece ci najbliższej. Ja tak robię. Jak mają możliwość to ci na pewno sprowadzą w ciągu 2ch dni najdłużej. Ale przeważnie już na drugi dzień mają zamówiony towar.
Jeszcze raz życzę zdrówka :tak:
 
Dzięki e-milcia :*
I Dziekuje SylwiaZG Tobie- masz racje napewno mozna sie bardziej zzyc :tak: I zycze szybkiego powrotu do zdrowka - ja juz jedna chorobe przeszlam i to na poczatku ciazy,ale u mnie juz trzeba bylo juz brac Duomox :zawstydzona/y::baffled:
Milego dnia :*
 
reklama
Do góry