reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Witam Efcik80!.

A powiedzcie mi dziewczynki gdzie mozna znalezdz ten kalendarz hinski z czystej ciekawosci bym sobie sprawdzila. No ja poczekam do polowkowego i moze sie dowiem jak nie to zaczne tez kupowac kolory pasujace dla dziewczynki i chlopca a juz co nie co mam upatrzone na allegro i tak korca by kupic ale brak wiedzy co do pluci mnie powstrzymuje..
 
reklama
Witam Efcik80!.

A powiedzcie mi dziewczynki gdzie mozna znalezdz ten kalendarz hinski z czystej ciekawosci bym sobie sprawdzila. No ja poczekam do polowkowego i moze sie dowiem jak nie to zaczne tez kupowac kolory pasujace dla dziewczynki i chlopca a juz co nie co mam upatrzone na allegro i tak korca by kupic ale brak wiedzy co do pluci mnie powstrzymuje..

np. tu Komu Chłopca, Komu Dziwczynkę ?
 
U mnie albo ten chińczyk się nie sprawdzi albo urodzę 29 dni wcześniej:-p
No chyba, że mały przetrzyma mnie aż do maja ale w to wątpię bo nie wiem ile by wtedy ważył a raczej wolę o tym nie myśleć :zawstydzona/y:
Nie ukrywam, że od kilku nocy śni mi się że rodzę przed terminem więc kto wie...:cool2:
A i wydaje mi się, że większego brzucha już nie mogę mieć... teraz tylko czekam aż opadnie:-)

A co do zakupów... pomimo, że lekarz dał niby 100% pewności na chłopca to i tak kupuję ostrożnie bo nie ufam tej całej aparaturze, po porodzie będę wiedziała na pewno i tego się trzymam:blink:

Dobranoc Brzuchatki ;*
 
Witam sobotnio ;-)


Kuna
nawet Chiński nie daje mi pewności, co mnie kopie, hahahahahah:-D bo wychodzi córka ze znakiem zapytania :-D i dalej nic nie wiem :tak: ale tak na prawdę najważniejsze jest to żeby szczęśliwie się urodziło i zdrowe było :tak:
 
kacperek i fasolka - Agata jesteśmy w takim samym "wieku" ciążowym ;-) czy Ciebie też tak boli kręgosłup??? bo mnie od trzech dni tak boli krzyż że chodzić nie mogę :baffled: tylko troche się poruszam, schylam i już muszę się położyć bo jest masakra...:no: już od samego rana jak tylko z łóżka wyjdę...
 
meegii4 tez to mam ale juz jakis czas. nie moge za dlugo stac bo nie daje rady wystac nawet ciezko mi jest naczynia pomyc bo zaraz mnie boli a najbardziej to na samym dole. Masakra i tez ciezko sie schylic mi tez est.:-)
 
reklama
I weekend zleciał ;)
Meegii4 mnie plecy bolały, stopy bolały, paluszki u rąk bolały... Mąż wiązał mi buty, bo samej było ciężko - tak bardzo bolało...
Pomagały ciepłe kąpiele (nie gorące!!!!) i delikatny masaż :)
Do stóp miałam krem perfekta mama, przynosił ogromną ulgę, tak więc polecam, jeśli któraś z Was ma takie dolegliwości :)

Sylwia zdrówka!! :):*

Kuna, a gdzie Ty się podziewasz??

U mnie kalendarz chiński się sprawdził ;)

Idę oglądać Blondyne, później taniec z gwiazdami końcówkę i job ;)
Spokojnej nocy!! :):*..:*
 
Do góry