reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

hey kuna!pamietasz mnie? hihi też rodziłamw kwietniu juz rozmawiałysmy-widzisz rok temu miałam to samo...musisz leżec odpoczywac magneziku wez sobie, nie chodz za duzo...trzymam kciuki kwietniówko za Ciebie i Twojego maluszka
 
reklama
A czy mogę brać normalnie magnez z prenatalem..?
No bo wiecie, nie lubię eksperymentować kiedy się najzwyczajniej nie znam...:happy2:

W poniedziałek na szczęście mam wizytę u gina to przy okazji jeszcze raz go o wszystko wypytam:tak:

Szczęśliwa! :blink: Dobrze wiedzieć, że jest nas więcej z tymi dolegliwościami ale że akurat my z tym kwietniem i jeszcze z tymi objawami... cieszę się, że spokojnie urodziłaś bo mi to również daje taką cichą nadzieję:-D
 
Witam Mamuśki bardzo gorąco;))
Troszku mnie nie było ;)
W czwartek miałam wizyte u lekarza:)
Po raz kolejny widział cipuszke :D i szykujący sie na dniach poród:p
Więc Tatuś nie będzie miał prezentu na urodzinki, będzie wcześniej ;))
Sprawdzałam Waszym chińskim kalendarzykiem i kurcze z kalendarza wychodzi, że syn będzie :D:D
No ale zobaczymy...
Mam nadzieję, że jak cuś to nie będziemy musieli kupować drugich ciuszków, bo prawie wszystko różowe:D:D
I tak dobrze, że z teściową udało nam się tatusia odwieźć od pomysłu kupienia różowego wózka;))))))))

Pozdrawiam Was gorąco

Aha:))

Mi brzuszek opadł tak plus minus 4tygodnie temu:)
A objętość brzuszka mam 93cm (wczoraj mierzone:p)

A dzidzia waży już 2554g, ale lekarz powiedział, że mam się nie martwić, bo ja też drobna jestem
No nic do porodu pewnie jeszcze przybierze na wadze, bo coś cały czas głodna jestem:D:D
 
Ostatnia edycja:
KunaCzarna pewnie że możesz brać magnez i witaminki a nawet nospę jak brzuszek za często się spina. Dużo leż i wypoczywaj. A na pewno będzie wszystko oki. Dobrze że masz wizytę w najbliższym czasie. Niech synuś posiedzi sobie jeszcze w brzuszku :)
Moja Oliwia też z kwietnia :)

pozdrawiam
 
Kuna spokojnie bierz asmag i nie denerwuj się bo to dzidzi się też udziela :tak: a kto by chciał siedzieć w tak nerwowym miejscu ;-) także tylko spokój Cie uratuje:-)

pozdrawiam
 
Dzięki dziewczyny:-)

daga23, skoro masz szkraba z kwietnia to powiedz proszę, czy to prawda są tak uparte??:-D:-D Bo ja to się nasłuchałam, że kwiecień i maj to takie miechy z których sami buntownicy się rodzą i już się boję:-p

meegii4, święte słowa!!! w celu zabawy i zrelaksowania się pobawiłam się wczoraj z mężem w uwiecznienie brzusia na zdjęciach, było taaak cudownie :tak: i o dziwo przespałam calutką noc, dziś jestem wyspana a mały jest spokojniejszy i smyra mnie rączkami:-p Tak więc wczorajszy relaks wszystkim wyszedł na dobre!

A tu Wam pokażę:cool2:

brzu1wsrmale.jpg


Synek będzie miał co oglądać jak już się urodzi i podrośnie, a co!:-D:tak:

Ania_789, trzymamy kciuki za pomyślne rozwiązanie!!!:tak: Z tego co piszecie to dość szybko opadają Wam te brzuchalki! Dziś wypytam gina i wyproszę o wybadanie mojego ;-)
A co do kalendarza to mi na kwiecień też pokazuje dziewczynkę a niestety ale mały już zdąrzył pomachać fujarką na USG:-D:-D:-D:-D Chyba że woli posiedzieć do maja bo wtedy to ponoć może być chłopiec...? :cool2: Po rozwiązaniu będziemy interpretować:tak:
A powiedz Aniu, jak się czujesz?? Brzuszek nie boli, możesz spokojnie chodzić itp??
Mam nadzieję, że znosisz to wszystko jak najlżej :) Jesteśmy z Tobą!!;-)

Buziaki mamusie!;*
 
KunaCzarna piękny brzusio, synuś będzie miał piękną pamiątkę.

Moja Oliwia hmm uparta jak każde dziecko, ma swoje gorsze i lepsze dni jak każdy, ale jest złotym dzieckiem, nie wiemy co to dziecko, z tym że ona była szybko na butli, jak miała 8 tygodni przesypiała nam całe noce, nie płakała, brak kolek. Ząbkowanie bezboleśnie przechodziła. Jak świat ją zaczął interesować na słowo nie wolno odchodziła i nie kusiło ją dalej. Na słowo stop przed ulicą żeby dała rączkę - stawała. Ona zawsze taka była grzeczna, ułożona.

Za to Blanka przeciwieństwo siostry, cyca się dalej ale tylko w nocy. Jak była maleństwem spała jak myszka, teraz śpi od 1-2 godzin w dzień na drzemkę. Na słowo nie wolno bo jest gorące musi sama sprawdzić czy mama mówi prawdę, jest bardzo żywiołowa, wulkan energii. Ząbkowanie ciężko przechodzimy. W brzuszku wiecznie kopała dzień i noc. Mamy jednym słowem wesoło.

Życzę Ci zdrowego, ślicznego maleństwo bo to najważniejsze.
 
Kuna ja jestem z maja i jak na prawdziwego zodiakalnego byczka jestem uparta jak... byk :tak: ale mój mąż powiedział by więcej na ten temat ;-) zresztą sam jest z kwietnia wiec baranek, ale mogę Ci spokojnie powiedzieć, że byczki majowe są wredniejsze :-Dhihihi

A brzusio zajefajny :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i ja:) Kończymy chorować:) Olka już zupełnie zdrowa, a ja jeszcze z 2 dni potrzebuję:)


Witam Mamuśki bardzo gorąco;))
Troszku mnie nie było ;)
W czwartek miałam wizyte u lekarza:)
Po raz kolejny widział cipuszke :D i szykujący sie na dniach poród:p

to trzymamy kciuki, żeby nic nie wyrosło przez te kilka dni:) i za lekki poród!!

A co do kalendarza to mi na kwiecień też pokazuje dziewczynkę a niestety ale mały już zdąrzył pomachać fujarką na USG:-D:-D:-D:-D Chyba że woli posiedzieć do maja bo wtedy to ponoć może być chłopiec...? :cool2: Po rozwiązaniu będziemy interpretować:tak:

w chińskim kalendarzu interpretujesz moment poczęcia a nie miesiąc, w którym dziecko przyjdzie na świat:) zajrzyj jeszcze raz i dokładnie przeczytaj:)

A sesja prof:) co najmniej jak w studiu u fotografa, a nie zabawa z mężem:)

Już po wizycie??
 
Do góry