reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2010

Hej agrafa!!

Stanika już nie mam.


Jak bioderka? Pewnie wszystko ok............ my jeszcze nie byłyśmy, położna i pediatra mówią, że ok i żeby spokojnie poczekać na miejsca w ramach nfz po nowym roku.....

Zajrzyj na zamknięty:) pogadamy więcej:)
 
reklama
Bioderka ok, byliśmy prywatnie u Ciacha, bo na nfz było miejsce, ale nie było tego fajnego ortopedy w aldemedzie, tylko ten drugi, do którego nie chciałam iść.

22.12 mamy szczepienie. Mała rośnie, daje czadu itd ;-).

Pozdrawiamy.
 
My też wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego szczepienia - ciekawe jaka będzie reakcja :( wiekszy mądrzejszy - może być ciężko.... no ale jeszcze 3 miesiace:)
Mały cwaniaczek juz trenuje stanie bez trzymanki :crazy:
 
mam pytanko do mamusiek starszych dzieciaczków tzn. takich po 9 miesiącu
Czy dajecie maluszkom obiadek składający się z dwóch dań (zupke i drugie danie) tak ja zalecają w schemacie żywienia niemowląt?? ja narazie podaję tylko jedno danie i zastanawiam się czy muszę wprowadzac drugie jak mały się najada, nawet tak zabardzo to w naszym rozkładzie dnia nie mam kiedy wcisnac kolejnego karmienia:(
jak jest u was?
 
fasolka jeżeli o mnie chodzi,to my też dajemy najczęściej jedno danie,ale mała i tak je ok.4-5 posiłków,więc głodna nam nie chodzi:)a jak Jeremi zniósł to szczepienie??
 
Fasollka u nas też Laura trenuje stanie bez trzymanki ;) Już potrafi koło minutki stać a jak jej się znudzi to pupe sobie opiera o nas albo w łóżeczku o misia :D.
Czasem jej się zdarza nawet pół kroczku zrobić, znaczy jak stoi bez trzymanki robi pół obrotu nóżką ;)
A co do obiadków to Laura jada z nami ;) A ja obiad robie z jednego dania gdyż tatuś Laury ma długie ząbki do zupek więc mi się nie opłaca zup gotować. No i Mała dojada sobie w międzyczasie między kaszkami jak my jemy ;) Widzi, że idzie talerz z czymkolwiek to krzyczy ammm i będzie tak krzyczeć dopóki jej się nie da :DDD
 
reklama
Witajcie mamuśki wigilijnie.

4 dni temu urodziłam synka i przede mną wybór pediatry i zapis na usg bioderek. Na Wyszyńskiego nie odpierają, także spróbuję po świętach. A mam do Was pytanie odnośnie pediatry. Na pewno pisałyście o tym nie raz ale niestety nie mam czasu poczytać wszystkich postów. Dlatego mam ogromną prośbę - napiszcie kogo i gdzie polecacie a kogo unikać. Będę bardzo wdzięczna.

Życzę wszystkim zdrowych, spokojnych i radosnych świąt :)
 
Do góry