reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
Hej Dziewczyny:)
aguska biedny ten twój synek. Dużo zdrówka dla malucha, Oby jak najszybciej mu przeszło:*
mili Ja też miałam problemy z Filipkiem za żadne skarby nie chciał się rozstać z pampersem. Ale w końcu się udało. Ale długo się męczyłam. w sumie dopiero tak od miesiąca zaczął wołać i pożegnałam się z pampersem.
 
Beata dałam mu paracetamol bo tylko przy ospie to można dawać ja zawsze daję jak ma 38,5 właśnie ale dziś dałam już szybciej bo widziałam że się męczy.
Ewelinka a ile dokładnie ma twój syncio?bo nie pamiętam(brak suwaczka;-))

No maleństwo moje śpi ciekawe na jak długo i czy znowu się nie obudzi z rykiem że go swędzi:-(Ale plusy są takie że na pleckach już sporo krostek popękało i będą się robić strupki:-)pewnie do końca tygodnia reszta popęka eh...oby do przodu
a pogoda tragiczna:szok:i zero poprawy:szok::no:co to za wiosna...dobrze że z małym siedzę w domu bo pewnie i tak by coś dorwał:dry:
 
No właśnie KAcperek nie chce wołać. Wczoraj zawołał jak już połowa kupki byla w pampersie i dokończył na nocniku ze stwierdzeniem "oj". Problem polega na tym, że młody niewiele mówi i po prostu nie woła.
 
Witajcie,
mili17199 Ja znalazłam dobry sposób na zrzucenie pampersa, podsunęła mi lekarka, trzeba ubrać dziecko w majtki, rajstopy, spodnie, bluzkę - tak na grubo, i tak ma chodzić przez cały dzień , nawet jak zrobi siku. I mówić, że zdjęmę dopiero jak zawołasz siku. U mnie to trwało 1 dzień, już następnego dnia mówiła siku. Oczywiście się zdarzyło że posikała się, ale było wybaczalne. Gorzej było z kupa ....

Ja mam problem bo córka obgryza paznokcie, i nie wiem jak ją tego oduczyć:(

My życzenia wysyłamy przez smsy, nk, a do bliskich dzwonimy. Teraz już rzadko kto wysyła kartki.
 
Ostatnia edycja:
Mili przyjdzie i na niego pora tylko trzeba być konsekwentym i nie zakładać po domku pieluchy raz się posiusia drugi i zacznie wołać tym bardziej że już duży chłopiec z niego.Ja swojego odpieluchowałam rok temu i też nie wiele mówił ale po domu chodził już bez pampka:tak:
 
reklama
Ewelinka no tak pamiętałam że coś koło 3 lat ale nie wiedziałam dokładnie:-p:-D
natalia oj to nie dobrze że obgryza:sorry2:a robi to jak się złości?czy tak po prostu?ja nie mam pomysłu jak tego oduczyć ale może obgryza z jakiejś przyczyny?(np złość)

Mój maluch znowu troche gorączkował nad ranem ale jest chyba ciutkę lepiej choć nadal w nocy się wściekał i drapał:sorry2:
 
Do góry