reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

aguska obgryza tak po prostu, i mówi się że robaki są, to jej nie przeszkadza. Nawet jej pomalowałam kiedyś paznokcie to przez kilka dni nie obgryzywała, ale później powróciła do tego brzydkiego nawyku:-( .
Współczuję Ci, jeszcze nie wiem jak dziecko to przechodzi, ale mogę się domyślać i boję się jak moją to dopadnie. :szok:

Znowu powraca zima :(
 
reklama
Natalia kliknij w suwaczek którejś z nas, wygeneruj swój. Na końcu będziesz miała kod. skopiuj go do ustawień w swoim profilu. Tam po lewej stronie masz ustaw sygnaturę i tam wklejasz
 
Rossa a co u was?Ania zdrowa?
natalia u as też zima w pełni:baffled:może z czasem przestanie obgryzać:confused: beata już Ci napisała jak zrobić suwaczek możesz jeszcze wpisać w przeglądarkę suwaczki i tak znaleźć różne na różne okazje zawsze jest podany kod suwaczka do forum i wtedy musisz go skopiować w swoim profilu;-)powodzenia;-)
 
Rossa no moja to ucieka, nie chodzi za rękę za ładnie. Wczoraj byłyśmy na zakupach, znaczy my i tatuś. Przymierzyłam jej spodnie i chciałam przymierzyć staniki a ta wióra z przebieralni, bo ona musi się pokazać tatusiowi, a M akurat tam nie stał. Dobrze, że zarz ją znaleźliśmy. A jakie ma gadanie:baffled:, jajko mądrzejsze od kury. No ale czytałam, że to normalna kolej rzeczy, bo czterolatki to ogromni indywidualiści, odkrywają, że rodzice nie mogą wszystkiego itp. i to wykorzystują i że ten etap nieusiedzenia pięciu minut to też etap i ponoć mija. No ja mam taką nadzieję, bo jak małą się urodzi i Ania będzie mi uciekać to chyba szelki jej kupię:-p:cool2: i tak będzie szła.

Aguśka gorączka przy ospie pojawia się przy nowych wykwitach
Mili przyjdzie i na Twojego małego czas na odpieluchowanie
Natalia z obgryzaniem nie pomogę, moja lekko podskubuje, jak mówi, że coś ją boli przy paznokciu, czyli jak zadziorki się robią
 
Hej Dziewczyny:)
Filipek dzisiaj w nocy nie chciał spać.Rano zaczął marudzić. Mam nadzieję że mu się żadna choroba nie szykuję.
To i ja wkleiłam suwaczka:)Żeby wiadomo było ile mój urwisek ma latek:)
 
Hej dziewczyny a jak u was wygląda usypianie? Bo u nas tragedia i nie wiem co mam z tym zrobić., bo tylko rączki i rączki a ja już jestem wykończona. Kręgosłup mi siada. Wasze dzieci są już większe to pewnie same zasypiają, ale jak to było gdy miały roczek.? Pomocy:dry:
 
reklama
Beata 88 współczuję tego usypiania, u nas nigdy nie było usypiania na rączkach, kładłam ją w łóżeczku i sama zasypiała, zawsze. Teraz usypia u nas w łóżku, bo czytamy razem bajki na dobranoc, potem mąż ją przenosi do jej łóżka
 
Do góry