reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
Hej Dziewczyny:)
My dzisiaj idziemy na Imieniny do Cioci i Wujka. Filipek już nie może się doczekać. Bo jest tam jego starszy kuzyn z którym lubi się bawić:)
aguska mój Filipek też przechodził ospe dokładnie w listopadzie. Mniał tylko dwie chrostki na twarzy. Przeszedł to bez problemowo. I tego samego życzę twojemu młodemu:) Dużo zdrówka:*
Beata z tego wychodzi że jesteśmy w tym samym wieku:)
 
Aguska jak tam dzieciątko się czuje.? zdrówka życzę

Natalia witamy:-) ja też nie dawno dołączyłam do grupy, fajnie się komuś wygadać;-)

Słońce świeci nad nami, ogrzewa nasze nagie ciała promieniami..:-) hehe wiosna! I żyć się chce
 
cześć dziewczyny
dzięki za zdrówko przyda się;-)
Mały ma 336 krostek dziś liczyłam przy smarowaniu:-Dale na buźce ma kilka najwięcej na klatce i plecach i ma je malutkie
Nie gorączkuje tylko wiadomo nie chce za bardzo jeść i troche marudzi ale nawet nie drapie czyli jest ok
U nas słonko świeci ale zimno jakoś
mały wyzdrowieje to pewnie już ciepełko się zrobi:tak:
Ewelinka udanych imienin;-)
 
Hej Dziewczyny:)
Byliśmy wczoraj na imieninach. Filipek się wybawił bo dodatkowo jeszcze było dwoje dzieci. Nie chciał wracać do domu:) A dzisiaj jedziemy do moich rodziców bo Filipek już tęskni za dziadkiem:). Chodzi i tylko się pyta " kiedy pojedziemy do dziadka Lesia:)".
aguska jak tam mały?
 
reklama
Bo porannej wojnie o smarowanie w miarę:-D
bawi się nawet śpiewał tylko taki marudny niewyspany jest
ale to już 3 dzień ja odliczam już do końca:-D
ewelinka miłych odwiedzin życzę
My chcemy pojechać na święta do moich rodziców ale zobaczymy jak mały po ospie będzie
 
Do góry