reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
Witam.Można się przyłączyc do was??????? :-)

Mam na imie Agnieszka.Moja córeczka ma na imię Oliwia i 14 września skończy dwa latka.

jest bardzo żywym dzieckiem,wszędzie jej pełno,nie można sie przy niej nudzić.
czasami daje o sobie znać u niej bunt dwulatka, a w tedy jest bardzo ciężko :tak::tak::tak:
 
Witam.

u nas dzis jakostak zimnawo,deszcz co jakiś czas pada,wiatr,jakos nieprzyjemnie.Oliwia juz w łóżeczku,oby zaraz usnęła bo trzeba za obiad sie wziąć.
 
ja sie poleniłam
a teraz pranie powiesiłam pozmywałam garki bo wołały
ogarnełąm pokoje zdjełam suche pranie -prasowanei wieczorem planuje
wyjełam rybkę na obiad tylko ziemniaki i brokuła pokroić by potem ugotowac i po problemie
na 16 idziemy na zebranie do żłobka a zaraz ide do pediatry zobaczyć jak wyniki moczu bo starsze dziecko infekcje miało i brało leki zobaczymy czy w moczu juz czysto

i pewnie do wieczoraaa i miłęgo dniaa
 
reklama
Ale dawno mnie tu nie bylo:zawstydzona/y:

Witam nowa mamusie:-)AGNES
Fajnei ze do nas dolaczylas

A u mnie kolejny taki sam dzien:-DOd rana pojechalam odebrac do ksiegarni ksiazki dla mlodego,pozniej polozylam mlode i szlam do szkoly po Dominika:-)
Obiadek mam juz podszykowany:-)Wlasnei dopilam kawke i mam troche luzu poki dziewczynki spia
 
Do góry