reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Witajcie !:-)Jestem mama Adrianka 15 wrzesnia skonczy 3 latka!;-)Mleka nieje od kiedy w swoj roczek odstawil sie od cycusia uwielbia serek wiejski a ogolnie choc parametry ma w normie to niejst okropnym niejadkiem!:baffled:
Piszecie tu czesto?Szukam forum gdzie moglabym popisac i poznac fajne kobietki!Pisalam dlugo na innym forum ale rozpadlo sie i juz co prawda pisze tam czasami z 3 dziewczyny ale raz na tydzien i tak aby odbebnic!Dobrze trafilam?:-):-):-):confused:
 
reklama
:-)No i juz nas jest 3 mamy!Teraz weekendowo ale pewno po weekendzie bedziemy mialy sobie sporo do popisania!pozdrawiam:-);-)
poki co moj maly ma zapalenie krtani :zawstydzona/y::wściekła/y:juz z 20 raz w tym roku-ehhh te alergie:no:
 
A moja Wiktoria po raz n goraczkuje bez powodu:baffled::baffled::baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

LUSESITA
Zdrowka dla synka:tak::tak::tak:
Moj Wiktoria raz miala zapalenie krtani i dziekuje bardzo:no:Co to sie obydwie nacierpiałysmy:no::no::no:Zastrzyk,antybiotyk,goraczka ponad 40 stopni-masakra
 
Dowikla!Alez z Twoja trojca masz roboty-zazdroszcze!Gdyby moj synus nie chorowal to mozna by pomyslec ze dziecka nie mam bo on to samotnik okrutny!Tylko czasem zywiol wstepuje na placu zabaw!:-)
ehh moj ta krtan mial tym razem przezemnie bo ma alergie na czekolade a ja nie zauwazylam ze pani na placu zabaw czestowala czekoladka!:wściekła/y:ehhh
no i ogolnie alergik totalus!
A jak Wasze Szkraby!?
skad jestescie-ja dolny slask
 
LUSESITA
Ja jestem z Poznania:-)
Moje dzieciaki tez maja alergie:no:Dziewczynki nie mialy jeszcze testow ale sa po gastroskopi i innych badaniach-niestety:no::wściekła/y:

U nas kolejny upalny dzien sie szykuje:-)Od jutra ma byc niby chlodniej:baffled:
 
Dowikla gastroskopia to chyba pod narkoza?
Matko ile te maluszki teraz choruja!U nas piekna pogoda!Moj syn juz jajo znosi w domu choc ledwo 30 minut jest !Uciekam na plac zabaw!
Milego dnia!
Ps.Gdzie jestescie?Dziewczyny byly i juz nie pisza dobrze ze choc Ty Dowikla piszesz!:-)
 
ja tez ja tez :-) z checia sie dolacze !!!

Jesli juz mowa o alergiach to moja Amela tez alergik :-( Mysle, ze teraz wogole jest jaka plaga alergikow nie tylko dzieci maja choc najczesciej.
Wiecie moze od kiedy mozna zrobic badania ?
Co do gastroskopi to mialam ja kilka miesiecy temu :-( i jestem przekonana, ze dzieciom robia na narkoze! Dorosly sie trzesie ze strachu :szok: a co dopiero dziecko !Nie jest to dlugie badanie, ale starznie nieprzyjemne.:-(

My dzis na placu zabaw bylysmy i pogralysmy chwile w pilke choc dzis mnie jakos energia nie rozpiera dalam rade! U nas dzis brzydko :-( Zazdroszcze Wam mamuski sloneczka !!!!

pozdrawiam !!!!! i sle buziaka
 
reklama
ewelinka, lusesita, dowikla ... przepraszam, ze sie nie przywitalam ! , ale jzu sie poparwiam :-) tak, wiec witam was wszystkie bardzo goraco ;-)
 
Do góry