reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Dowikla gastroskopia to chyba pod narkoza?
Matko ile te maluszki teraz choruja!U nas piekna pogoda!Moj syn juz jajo znosi w domu choc ledwo 30 minut jest !Uciekam na plac zabaw!
Milego dnia!
Ps.Gdzie jestescie?Dziewczyny byly i juz nie pisza dobrze ze choc Ty Dowikla piszesz!:-)
Ta gastroskopie robili na taka narkoze na 15 minut-podaja Midanium

ewelinka, lusesita, dowikla ... przepraszam, ze sie nie przywitalam ! , ale jzu sie poparwiam :-) tak, wiec witam was wszystkie bardzo goraco ;-)
Witaj:-)

U nas dzisiaj byla dosyc fajan pogoda wiec do poludnia byly zakupki i podworko a po poludniu odwiedzil nas moj brat i tak nam zlecial dzien:tak::tak::tak:
 
reklama
Tez jestem z Poznania.Tak, wiec przesylam buziaka ;-) Fajnie wiedziec jaka pogoda w moim miescie :-) coprawda az serce boli, ze tak daleko, ale coz ... tak narazie musi byc.

My dzis popoludniu tez mieslimy gosci :tak: zawsze ten czas szybko leci jak znajomi wpadna na kawke i dzieci przy okazji sie pobawia ;-)

Dobranoc! do jutra
 
Witajcie!
Wpadlam Wam zyczyc milego weekendowania!Ja dzis jade na pozegnalnego grilka bo juztro siostrzyczka juz wraca do Anglii :-(No ale co zrobic!
Anna Twoj Szkrab jest tylko dzien po moim urodzony!:-)
 
My rowniez zyczymy milego weekendu :tak: o tak, tak... :tak::tak::tak:

Lusesita tobie napewno jest smutno i twojej siostrze tez :-( Ja jak wyjezdzam to az zal... , ale coz tu moje miejsce jak narazie. Rozstania nie sa latwe ! dla kazdych stron.


POZDRAIWAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
 
Witajcie
I juz po weekendziku!
Zabko zebys wiedziala jak nam sie ciezko rozstac!Moja kochana mlodsza siostrzyczka!:wściekła/y::zawstydzona/y::-(
Gril udal sie i tak spodobal ze wczoraj pojechalam z mezem i moimi dwoma siostrami i nad wode!Tam grill i caly dzien laby i lezenia tyleczkiem na kocyku!Poplywalam i wieczorem wrocilismy a najbardziej szczesliwy byl Adrian!Chyba powinien urodzic sie ryba!:happy:
A jak Wam dziewczeta minal weekend?Jak dzieciaczki?
 
Dzień dobry wszystkim :-)
Wróciłyśmy z Zosią z kolejnych wakacji i wreszcie zaczynamy mieszkać ;-). Nawet nie próbuję nadrobić w czytaniu bo....
Dzisiaj zaliczyłyśmy szczepienie...nie cierpie nie cierpie...ostatnie obowiązkowe i druga dawka przeciwko pneumokokom. Uffff na dłuższy czas teraz spokój będzie...
Buźka i pozdrowienia dla małych i dużych :-):-)
 
reklama
Do góry