reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Witam

Sileczek Na brak apetytu Laury nie narzekam:sorry2:ale czasami dzieci maja taki okres ze jedza mniej .Corka miala taki okres ze jadla 3 posilki i nic wiecej z tego te powodu nie przybierala na wadze:baffled: Ale jakos jej minelo.Nie ma co sie martwic ja bedzie glodny sam zawola:tak: Witam na forum:-)


Dzis u nas +1 a jak bylam w Moenchengladbach to tam +3 i do tego zaczelo padac:baffled:

Laura bawi sie kredkami, mowi ze to auta i parkuje mi na klawiaturze:-D
 
reklama
Ja tez nie narzekam na brak apetytu u dzieci:tak::tak::tak:Wrecz przeciwnie to sa mega zdzartuski;-):-)
ANKA ma racje-jak bedzie glodny to zawola:tak:A poza tym moze tearz nie rosnie lub rosnie wolniej i nie potrzebuje tyle jedzenia:tak::tak::tak:

No to Laura ma niezla zabawe:-D:-D:-D:-D

Moje dziewczynki teraz maja drzemke:tak::tak::tak:

U nas tez cos na plusie ale mocno wieje
 
A jak jest u Was z czytaniem ksiazek.Bo moja nie da sobie poczytac.Jak jej opowiadam to mnie slucha ale jak zaczynam czytac to odrazu chce przerzucac strony albo mi chowa reka tekst i mowi ze mam nie czytac:baffled:
 
cześć Kobietki
u nas kiepsko,Przemka w nocy rozłożyło rano byliśmy u lekarza i leży biedaczek z grypą:sorry2:
na dworze napadało śniegu i wszystko się topi:dry:


co do książek to my czytamy codziennie, jedną książeczkę ja a jedną M,zawsze przed spaniem,inaczej Młody nie uśnie:-)uzbieraliśmy już całkiem pokaźną biblioteczkę bajek
 
A jak jest u Was z czytaniem ksiazek.Bo moja nie da sobie poczytac.Jak jej opowiadam to mnie slucha ale jak zaczynam czytac to odrazu chce przerzucac strony albo mi chowa reka tekst i mowi ze mam nie czytac:baffled:

u nas to samo w grę wchodzi tylko opowiadanie co na obrazku, dziwne :)
 
cześć Kobietki
u nas kiepsko,Przemka w nocy rozłożyło rano byliśmy u lekarza i leży biedaczek z grypą:sorry2:
na dworze napadało śniegu i wszystko się topi:dry:


co do książek to my czytamy codziennie, jedną książeczkę ja a jedną M,zawsze przed spaniem,inaczej Młody nie uśnie:-)uzbieraliśmy już całkiem pokaźną biblioteczkę bajek
zdrowka zycze!
Biblioteczke to ja tez mam spora ale co z tego jak opowiadamy a nie czytamy:-D
Przed snem spiewamy razem ...pora na dobranoc a potem buziak i wychodze z pokoju:sorry2:
Bardzo podobnie :baffled: Niby sama potrafi poprosic o pocztanie, ale musze szybko czytac :-D

co za maraton:-D:-D:-D


No coz bede probowala:sorry2:
 
A jak jest u Was z czytaniem ksiazek.Bo moja nie da sobie poczytac.Jak jej opowiadam to mnie slucha ale jak zaczynam czytac to odrazu chce przerzucac strony albo mi chowa reka tekst i mowi ze mam nie czytac:baffled:

Alanek uwielbia jak mu czytam,codzienny nasz rytuał to czytanie bajek przed spaniem.Zawsze raz ja mu czytam raz mąż.Ostatnio prosiłam go żeby sam mi opowiedział bajeczke o Śnieżce(jego ulubiona) i jak zaczoł opowiadac to byłam z niego dumna bo tak fajnie mu to szło.
 
Cześć dziewczyny :-)Ja jestem mamą 2,5 letniej Julki i 5 miesięcznego Jasia. Mam nadzieje, że mnie przyjmiecie;-) Moja Jula lubi książeczki ale ma 3,4 swoje ulubione które jej trzeba czytać na okrągło. Zna je na pamięć i czasami to ona wyręcza mnie w czytaniu:-D:-D A teraz biedna jest chora, jakaś biegunka się przyplątała:zawstydzona/y:
 
reklama
Dziewczyny szok
Wczoraj przeczytalam corce ksiazke Piekna i Bestja, skonczylam o Lali mowi do mnie: mamusi jeszcze jedna:szok:Przeczytalam jej czerwonego kapturka, do konca:szok:Sama nie wierze ze udalo sie nam 2 ksiazki przeczytac


Witam nowa mamusie:-)zdrowka zyczymy
 
Do góry