reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Mojej Ani po chorobie został katar i jeszcze troche kaszle. Ale apetyt wrócił i rozrabia na całego.
Aguśka teraz to już tego słowotoku nie zatrzymasz:-D

W Polsce rzeczywiście zima na całego i śnieg i mróz. A ja chcę wiosny
 
reklama
Ania wczoraj: jestem dziewczynka i mam swój styl:-)

Opiekunka się jej pyta, czy jedzie z nią do jej domu, a mała: wiesz ciocia dzisiaj nie mogę, mam tyle książek do przeczytania, zabawek do posprzątania, pranie do rozwieszenia, dzisiaj nie mogę:confused: (powiedziała to wszystko na jednym wdechu:-D)
 
Czesc
u nas pierwszy dzień feri :-D
mamy juz wiosnę , 14 c na plusie- wszedzie zielono, zonkile za tydzień juz zakwitna.
dzieciaki dzis w bluzach zaliczyli spacer, potem rower i zmęczeni wrócili do domu.
po obiedzie starszy jeszcze poszedł grać w piłkę .
ale od czwartku ma być ochłodzenie , więc lipa
 
reklama
Do góry