reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

no powiem Ci,że też całkiem fajne ale ja póki co jedynki potrzebuję:-D
ja tez wybierając łóżko kierowałam się długością jak i wysokością barieri bo to jednak łóżko na wysokości jest
chociaż Przemo już nie wędruje w nocy,ale....wiecie jak jest;-)
a u mnie niesmiało słoneczko wygląda
niech się już zrobi ciepło:sorry:
 
reklama
jasne,mam nadzieję tą radość sfotografować i myślę że jutro po południu powinni przywieźć:tak:
właśnie mi babka napisala,że pościel wyśle dopiero jutro:wściekła/y:
a i z gościem od materaca nie moge się skontaktować, dobrze że mu kasy jeszcze nie przelałam
 
Nareszcie ma prąd:-) Postawili niedaleko nas wiatraki i wczoraj i dzisiaj co chwilę wyłączają ten prąd:wściekła/y::wściekła/y: Ito bez zapowiedzi:wściekła/y: Kiedyś dali chociaż ogłoszeni to człowiek mógł się przygotować a dzisiaj?:-(
No ale na szczęście już włączyli i ma nadzieję że jutro już nie będą wyłaczali:tak:
Anna łóżko świetne.:-) Nie będę pokazywała mojemu małemu bo zaraz by chciał:rofl2: a tak się kręci w nocy że bałabym sie że spadnie nawet jakby miał barierkę:tak::tak:
U nas co chwilę pada:-( Czasami nieśmiało wygląda słoneczko ale zaraz chmury je zasłaniają:-(
Pozdrawiam wszystkich
 
Witam , witam dziewczynki:-)
Anna ja Cie proszę, nie osłabiaj mnie kobieto. U mnie dziś może z 9*C, wieje i pada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A Ty tu o grillu wspominasz, a mnie sie już marzy od 2 tygodni:-D:-D

Co do wczorajszych zakupów, sprawa z materacem się wyjaśniła????
 
ja na samą myśl o grillu głodna jestem:-p
a do tego pyszna sałatka i piwko - chociaż nie,wiśniówkę bym wypiła z sokiem porzeczkowym:-p
a sprawa materac nie rozwiązana, napisałam maila do kolesia i smsa ale zero odzewu
powiedz mi czy mogę w takiej sytuacji zrezygnować z transakcji bo kupowałam przez kup teraz?
 
Kurcze nie wiem co Ci poradzić. Spróbuj może dziś jeszcze podzwonić z kilka razy a jak nadal będzie bez odzewu, to napisz maila że rezygnujesz z zakupu, bo gościu jest nieodpowiedzialny itd. Kasy nie wysyłałaś jeszcze prawda??? Najwyżej walnie Ci negatywa no trudno, ale ile będziesz czekać na ten materac.
 
reklama
no nie przelałam bo czekam na wiadomość z numerem konta
myślę,że spróbuję dziś jeszcze się do niego dodzwonić
na allegro jest nieaktywny od 2 czerwca od 21
sama nie wiem......
 
Do góry