reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
uuu to widzę, że wszechstronność szanownego M ce****e ;-)

ja tam wolę nożyczek nie dawać Ł bo mogłabym się później nie poznać ;-)...chociaż z drugiej strony jak wracam to zawsze mówi "nie mogło byc krócej"
 
rany jaka wichura u mnie. łeb urywa i co chwile tylko karetke slychac i wlasnie straz przejechala kolo mnie...

a ja sie musze pochwalic !!!!
Xawery usnął w swoim wyrku a nie u ,mnie... zamknelam sie znim w pokoju. i czytalam Wróbelka Elemelka bawił sie najpierw i co chwile mi przerywal ale jakos spokojnie go zagadywalam itp. potem byl kryzys jak przy drzwiach stał i chciał "aaa tam" twardo mu tlumaczylam ze "Tam" jest mamy łóżeczko, a tutaj jest Kuby i Xawerego. troche bylo awantury ale w sumie niewiele. potem kombinowal zeby sie położyc na Kuby fotelu, to wzielam Kuby poduszke i polozylam jemu na łóżeczko , kazal sie zawinac w kołdre i usiadł na łóżeczku, potem zaczal kombinowac ze musi dac wszystkim buzi, wiec dalam mu od siebie a reszte kazalam wycalowac misia. polozylam misia napodusi przykrylam kolderką i Xawek tez sie zaraz położył. a ja coraz ciszej czytalam tylko i PADŁ
ŚPI W SWOIM WYRKU !!
a oto dowód:
 
Ostatnia edycja:
gratki dla Xawcia:tak:


uuu to widzę, że wszechstronność szanownego M ce****e ;-)

ja tam wolę nożyczek nie dawać Ł bo mogłabym się później nie poznać ;-)...chociaż z drugiej strony jak wracam to zawsze mówi "nie mogło byc krócej"
ja jak wracam od fryzjera to mój zawsze pyta dlaczego tak krótko:sorry:
a nożyczek do rąk to bym mu raczej nie dała:-D
 
Kuxa to gratulacje dla małego:-):-) Zazdroszczę Ci tej ciszy teraz :baffled: Dawid buczy i jęczy oczy trze jak szalony od godziny a spać nie pójdzie:wściekła/y: Uparte to po mamusi:-D
Musze kawkę bo zasypiam tu przy tej klawiaturze.
A do fryzjera to ja tez muszę i to koniecznie bo mi się już odrosty porobiły ze łojj i podciąć tez by się przydało.
 
dzień dobry:-D
zaszałałam:-)

652295169
 
oooo ja....:-) już to widzę jakby moja Zosia taki wypas miała w pokoju :-). Już od pewnego czasu zastanawiamy się co to będzie jak łózeczko trzeba będzie zamienić na coś innego...Zosia jest bardzo wysoka i jak sie rozciągnie w łózeczku to tak 20cm zostało:-(. Mam obawy co do zwyklego łózeczka bo przybiera takie pozycje w łóżeczku, że...
 
reklama
Dzien dobry :-)
Anna25 super łóżeczko :tak: mały bedzie zachwycony napewno ;-) Ja u fryzjera byłam 2 tygodnie temu, przed Komunia wiec na około 3msc spokój ;-)
U nas tez zimno, 12 stopni tylko, pogoda przez weekend do wczoraj była super, z mamusia sie poopalałysmy, :-) wczoraj pojechała do domku, jeszcze samolot mial 1h opóżnienia, ale dojechała szcześliwie, troszke smutno bo niewiem kiedy sie zobaczymy znów..:-(
Miłego dzionka mimo wszystko, i duuuuzo słoneczka :tak:
 
Do góry