reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Kreda na chodniku juz wyprobowana.Narysowalam klasy i gralysmy obie.A ile zabawy i smiechu przy tym :D
dzis spedzilam 3h na placu zabaw Lali tak sie wybiegala ze dzis padla jak kawka bo po obiadku przegonilam ja jeszcze do parku :)
 
reklama
ja kredy jeszcze nie probowalam ale mialam zamiar wyprobowac:tak::tak::tak:
Teraz pogoda sie zapsula ale jak zrobi sie znowu ladnie to napewno sprobujemy:tak::tak:

No i sie chwale,moje dziewczynki przybraly na wadze i lekarka Je pochwalila i jzu na samym wejsciu powiedziala za ladnie wygladaja:tak::tak::tak:
Klaudia wazy 8100 i ma 77cm
Wiktoria wazy 8460 i ma 78 cm:tak::tak::tak:
 
hehe każdy maluch inaczej mi sie wydaje ze moj wazy duzo ale jest szczupły bo 17 kg i 96cm i prawie 2,5 latek wiec jest we wzroście swojego 4 letniego kolegi :))
 
Drogie panie chcialam zapytać co serwujecie pociechom na kolacje bo jakoś mam pustkę :) po prostu co lubią jeść na kolacyjkę?
 
hehe każdy maluch inaczej mi sie wydaje ze moj wazy duzo ale jest szczupły bo 17 kg i 96cm i prawie 2,5 latek wiec jest we wzroście swojego 4 letniego kolegi :))
Moj Dominik tez cos kolo tego wazy,ale i mniej i ma 106 cm:tak::tak::tak:
Drogie panie chcialam zapytać co serwujecie pociechom na kolacje bo jakoś mam pustkę :) po prostu co lubią jeść na kolacyjkę?

Moje na kolacje jedza bardzo roznie-w sumie to co dzien cos innego:tak::tak::tak:Lubia paroweczki,kanapeczki,bulki,czasami salatke owocowa,czasami kaszke.W sumie to zjedza wszytsko co Im dam:tak::tak::tak:
Wczoraj jadly stripsiki z piersi z kurczaka hehe
 
U nas na kolacje byl chlebek z pasztecikiem :) do tego salatka z serem feta.Salatka zjedzona procz fety :))
czasami sa to paroweczki, kanapka z szyneczka, buleczka z serem i szynka ser przemycony bo moja nie przepada- po mamusi :))

Moja wazy kolo 14,5-15kg ostatnio wazyla w ciuchach 14,9kg -rajstopki, majteczki, podkoszulka i bluzeczka
Mierzy okolo 98cm- wieksza od 4 latka woow
 
reklama
no mój 3,5 latek był wczoraj ważony i ma 20 kg w kompletnym ubraniu, a co do wzrostu to na pewno koło 110 cm:tak:
a co do kolacyjki to też różnie,zwykle kanapka z czymś,czasem makaron na ciepło,kiełbasa,ogólnie je to co my tylko mniej przyprawione
 
Do góry