reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Hej dziewczyny :-)

poranek jak poranek, ale grunt, że dziś piąteczek, czyli zalążek weekendu, co akurat u mnie zwiastuje męża w domu. Czuję się nieco samotnie przez te całe dni, ale wiem, że to już niedługo ... niebawem jakiś szkrabik dostarczy mi tyle zajęcia, że czas bez Jarka znacznie się skróci w mojej ocenie ;-)

Mokatka .... w takim razie ja już zupełnie przestaję panikować, kilka głębokich wdechów i pozytywne myslenie włączone :-D

Karolinna .... a ten kocyk to fajny i gruby :confused:

Oliwka ..... ta minka o której piszesz ..... ooooojjj aż mnie to rozczula, choć nie potrafię sobie tego wszystkiego wyobrazić. Chcę bardzo mieć już szkrabika przy sobie a nie w sobie ;-) , ale to wszystko jest jakieś ..... odległe i niepojęte. Pociesz mnie mysl o instynkcie macieżyńskim, bo inaczej miałabym stresa :tak:

Coś ostatnio mało dziewczyn odwiedza forum :confused: :confused: :confused:
 
reklama
DZIEWCZYNY UWAGA NA NOWY WIRUS .
kTOŚ ROZSYŁA MEJLEM WYGASZACZ EKRANU TH-"SUPERMAN.ZIP"

PO ROZPAKOWANIU DYSK ZOSTAJE ZNISZCZONY A TEN KTOŚ MA WSZYSTKIE WASZE DANE .
wIRUS TWORZY PLIK TEKSTOWY W

C:/WINDOWS/THAURUS/JEST/SUPER/GOSC.TXT

uWAŻAJCIE I PODAJCIE DALEJ
 
dzien dobry kochane
icon_smile.gif


Zapraszam na kawusie
icon_wink.gif
kawa.gif


shinue wszedzie nawalają sówaczki,moze sie naprawią bo wczoraj to samo było przez chwile.
 
Witam, witam!!!
Ja też już przy kawusi :tak: , a Martynka próbuje zasnąć w łóżeczku.
Ale było dziś super przyśpieszenie - obudziłam się o 7.24, a Daria na ósmą do szkoły:zawstydzona/y:.... ale zdążyła. Może niech ten tatuś lepiej już nie wyjeżdża:-) ;-) :-D

Shinue- dzięki za ostrzeżenie :happy:

MariaOla- o właśnie, grunt to pozytywne myślenie. A końcówka ciąży mija zwykle szybciutko...ani się obejrzysz, a już bedziesz tuliła w ramionach swoją niespodziewajkę...:-)

Miłego i słonecznego dnia życzę...
 
Chyba sto razy probowałam wejść na BB po renowacji i nie udało mi się aktywować starego konta.Już pomyslałam,że tu mnie nie chcą.Dziś postanowiłam po raz ostatni spróbować i znowu kicha więc zmieniłam dane i informuję CHOCHLIK żyje! Zmienił się w chochlinkę .Nie będę za często bo...wstyd się przyznać ale wciąż remontujemy(wciąż to samo),praca mnie kocha jak nikt inny na świecie i
Pozdrawiam od wszystkich z chochlikowego domu:-))
A szczerze mowiąc znowu się potwierdza ,że lepsze jest wrogiem dobrego.Tamto BB bardziej mi sie podobało:-((
 
Hejka!
Mokkate i jak tam kark Darii :confused: Posmarowałaś jej?

Mokkate i Kaśka - Dzięki za buziaczki i gratki dla Karolci - przekazałam :tak:
Chocholinko witaj w nowej skórze :happy:

Shinue dzięki za ostrzeżenie :eek:

Dziewczyny może tak być że w niedalekiej przyszłości będę miała mocno ograniczony dostęp do netu, a w dalszej w ogóle go nie będę miała :-(. Nie wiem jak ja to przeżyję i jak sobie bez Was poradzę :no:
Szykuje mi się przeprowadzka, ale to jeszcze nie na 100% więc nie piszę nic więcej.

Buziaki dla wszystkich dzieciaczków i w brzucholki :-p Na razie! Spadam robić kaszkę Małej :tak: .
 
reklama
.Czołem;-).

.U nas po staremu.

.mokkate widzę ,że Martynka dała wam dziś pospać:-D,dobrze ze Daria się nie spóźniła:-p.

.chochlik witaj,życzę jak najszybciej skończonego remontu:laugh2:.

.iza a gdzie się wyprowadzasz,jakby co:eek::confused:.

.mariaola wg mnie to taki kocyk żeby zrobić piknik w lato i żeby Lenka sobie na nim siedziała lub też na lato ,żeby przykryć w nocy dziecko. Może nadawałby się też do wózka w zimę:yes:.

.shinue za jakiś czas będziesz z rozrzewnieniem patrzeć na te fotki:tak:.Jeśli chodzi o twój suwaczek to mają chyba problemy na serwerze,inne suwaczki widzę:tak:.

.Ja też przy kawusi,Lenka drzemie.

.Miłego piątku.



 
Do góry