reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Macie racje ze karmienie piersia to cos pieknego ,ta minka i oczka cudo dzidzia:happy:ja pokarmu miałam az nadto .;-)ale jak mariaola pisze to loteria:baffled:
 
reklama
.
hellopiesekcd6.jpg
.

.U nas nic nowego,Lenka ma dalej katar.

.Kupiłam dziś "przyjaciółkę" jest dodatek film na dvd "Kubuś i Hefalumpy" i książeczka,warto:tak: i kupiłam też "Mam dziecko" i jest dodatek :super kocyk dla dziecka:tak:.Może piszmy sobie o takich gratisach w gazetach, bo nie zawsze się o nich wie;-).

.Już kawałek bajki obejrzałyśmy sobie dziś z Leną:-).


.czarnulka szkoda ze już nie karmisz:-( ,chociaż to nieprawda, ze jak się bardzo chce, to się nie karmi,bo ja bardzo chciałam i długo karmiłam Lenkę:cool2:.Z czego bardzo się cieszę. Jeśli Emilka zadowolona na Nan-ie to chyba lepiej ze to mleczko pije niż miałaby być głodna,co nie?Mąż nic nie domyśla się niespodzianki-imprezki:confused:.

.iza1 gratki dla twojej córki z okazji ukończenia 7 miesięcy
prezentskaczewp1.gif
i z okazji kolejnego ząbka,to chyba już nowy,czy ten co ostatnio gratulowałam:confused:.

.diablica aleś się dziś u nas rozpisałaś:laugh2: fajnie:laugh2:.

.shinue :szok: za 6 dni może już będzie po wszystkim... popstrykaj sobie jeszcze dużo fotek z brzuszkiem bo potem nie będzie okazji :-D.

.justyna miłego weekendu w Wiśle,czekamy na fotki.

.Miłego wieczoru.

 
Karolina jescze raz zdróweczka dla Lenki;-)a ile kosztuje mam dziecko z kocykiem reklamowali ładne kolory śą no nie?:-)
 
Karolinna również życzę dużo zdrówka dla Lenki!!! A z tym karmieniem to ja zrozumiałam tak że czasami jak się bardzo chce to nie ma pokarmu, a kobieta, której aż tak bardzo nie zależy ma pokarm. Całe szczęście że Ty miałaś ja też mam i się z tego bardzo cieszę :tak:.
Fajne te gratisy do gazet :tak:.
Karolinka dziękuje za życzonka i gratki, ostatnio wyszły jej dwa ząbki: jedna górna jedynka 3 listopada a druga wczoraj :-) .

Baska dzięki za wpis na bobasach :happy: co u Was słychać :confused: Jak tam Kamilek :confused: Napisz kiedy możemy do Was wpaść ;-) :-)

Justyna również życzę miłego weekendu!!!!

Dziewczyny zapraszam na bloga, link jest w podpisie pod zdjęciem ;-) Już prawie 2000 osób nas tam odwiedziło ;-)
 
Iza- sto buziaczków dla Karolinki z okazji 7 miesięcy. Jaka z niej już duża panna :-) :-) :-) I oczywiście gratulacje ząbków.

Karolinna- piszemy się na Hefalumpowy seans ;-) ;-)

MariaOla- co do karmienia, to przede wszystkim ważny jest spokój i wypoczynek. Stres i zmęczenie blokują produkcję mleka. Czasami można się zestresować nawet tym, że się bardzo chce karmić i... nie wychodzi (wiem coś o tym, niestety:-( ) Organizm ludzki to przedziwna konstrukcja. Trudno dziwić się Czarnulce, że przy nieprzespanych nocach i opiece nad dwójką małych dzieci miała mniej mleczka. A jeszcze ten łokieć Wikusi... Czarnulko- jesteś dzielna!:tak:

A ja dziś "słomiana wdowa". Mąż na szkoleniu. Wraca jutro. Jedno dziecię już śpi, a drugie juz prawie. Obiecałam posmarować jej szyję, bo sobie naciągnęła na w-f (dobrze, ze karku nie skręciła:eek: ).
 
.Też mam nadzieję ze Lence już niedługo przejdzie ten katar.Oby te życzenia jak najszybciej się wypełniły.


.czarnulka
nasza mokkatka ma rację :tak: dzielna kobieta jesteś:tak:,ale pewnie już wszyscy ci to mówią:cool2:.

.iza ale wysyp ząbków:cool2:.

.mokkate zapraszam;-).

.kaśka76 i oliwka29 "Przyjaciółka" kosztuje 6,99 a "Mam dziecko" 9,90.Uważam ze nie dużo :tak:.


.Lecę na tvp1.

.Papa.
 
reklama
CZeść z rana.
Stach mnie obudził i nie umiem zasnąć.



KAROLINNA Dużo zdrowia dla Lenki .
Ztymi zdjęciami to mnie nie przerarzaj . Jak patrze w lustro to mam wrażenie że pęknie (i lustro i ja );-) . Stach mi porobił trochę ale nie mogę na nie patrzeć :baffled: :szok: :szok: :baffled: .



MARIAOLA chyba nigdy się nie jest przygotowanym na 100% .Wydaje mi się że wszystko jest. Ale się nie przejmuje . Teraz wszystko idzie kupić w każdej chwili .

Ja też jestem za karmieniem piersią . Jak na razie produkcja nie nawala :-D :baffled: .


Co z tymi suwaczkami ???? Wy też ich nie widzicie czy to mój komp nawala ?????
 
Do góry