reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Luczynka - fajnie że zajrzałaś, cieszę się że z Malutką wszystko dobrze i że tak ładnie przybiera na wadze :tak: Ja szczepienia tak nie przeżywałam bo Karolinka mało płakała, a jak ją trzymałaś do szczepienia:confused: Karmisz ją piersią? Bo jeśli tak to najlepiej trzymać dzidzie tak samo jak podczas karmienia, a w razie czego dać pierś i szybko się uspokoi.
A te teściowe :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: brak słów, co to jest za gatunek człowieka :confused: :eek: :laugh2: Chociaż nie powiem, zdarzają się wyjątki :laugh2:

Oczekująca witaj! Fajnie masz termin na Mikołaja :-D Napisałaś że rodzisz 6 grudnia to znaczy że masz zaplanowany poród akurat na ten dzień, cesarkę:confused:
Czarnulka i Oliwka - kochane jesteście:tak: Niestety wszyskto wskazuje na to że muszę Was opuścić i wszystkich na bb, chyba że jeszcze się rozmyślimy i zostaniemy na starym mieszkaniu. Chcemy przeprowadzić się do tamtego bo jest dużo lepsze, ma centralne ogrzewanie (a nie tak jak tu piec CO w pokoju - zawsze jest obawa że nie przypilnuje się maluszka a potem wyrzuty sumienia do końca życia) jest to całkiem nowe osiedle, pod koniec października oddali budynek do użytku. Minusem jest to że czynsz będziemy mieć o 250 zł większy i niestety nie będzie nas stać na telefon i internet, przynajmniej na początku. Ale jeszcze przez jakiś czas będę korzystać z neta w tym mieszkaniu.
 
reklama
izuniu najwarzniejsze jest wasze dobro i bespieczeństwo waszej księzniczki .Przedewszystki bedziecie mieli centralne i w piecu nie bedziecie musieli palic. A internet z czasem moze sie dorobicie przeciez to nie najwarzniejsze ;-) :tak:ale moze bedziesz miała możliwośc od kogos zaklikac do nas co???????:-(
 
Oliwka będę kombinować z dostępem, moja siostra ma internet więc jak będę u niej to na pewno zaklikam, ale raczej rzadko do niej zaglądam :zawstydzona/y: Obok mojego nowego miejsca zamieszkania jest kilka szkół więc może tam będzie jakaś możliwość, poza tym może uruchomią jakieś miejsca z bezpłatnym dostępem do netu np. w bibliotekach. Na pewno o Was nie zapomne, ale będę się udzielać na pewno zdecydowanie rzadziej :-( :-( :-(
A to jest ważne że już nie będziemy mieć pieca i tego wiecznego kurzu, brudu :eek: Nie znosze tego :wściekła/y: Teraz będziemy mieć dużo lepiej, więcej kasy pójdzie na opłaty ale coś za coś, zaciśniemy pasa i damy radę :cool2: Przynajmniej może w końcu schudne :eek: :laugh2: A bez internetu można żyć, na początku będzie ciężko się przyzwyczaić ale cóż poradzić :baffled:
Fajne foto masz jako avatarak :tak:

Luczynka śliczna ta Twoja córeczka :tak: naprawdę słodziutka. Mam taką samą butelkę i smoczek z Nuka :-D
 
A tu Karolcia po wczorajszej kąpieli i w łóżeczku - często tak śpi, przykryta poduszką :-D ściągam jej ją bo się boję ze się udusi.
 
reklama
Do góry