reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam, witam!!!
końcówka ciąży mija zwykle szybciutko...ani się obejrzysz, a już bedziesz tuliła w ramionach swoją niespodziewajkę...:-)
no szczególnie gdy końcówka jest wypełniona świętami i sylwestrem ;-)

Karolinna ..... qrcze byłam w kilku kioskach i figa :no: nie ma tej gazetki, ale później jeszcze przejdę się do takiego na zadupiu, może będzie ;-)

Iza ... co to za przeprowadzka :confused: i do do miejsca bez netu :baffled: dlaczego :sick:
 
reklama
acha Oliwka .... to skoro ta Agnieszka się nie odzywa to może jakaś inna dziewczyna, która od niej dostała ci prześle :confused: warto zapytać :tak:
 
Dziewczyny prawdopodobnie będę mieszkać w Dąbrówce Małej na ul. Techników. Jest to mieszkanie nowe, o dosyć wysokim standardzie i jest większy czynsz niż mamy tutaj, więc prawdopodobnie nie będzie nas stać na internet :-:)baffled: :sick: :-( Tu będą mieszkać moi rodzice i jeśli będą nam płacić za tel i internet to jeszcze do maja będę mogła tu przyjeżdżać i do was zaglądać.
 
Hej Dziewczyny!
Bardzo długo mnie tu nie było ale to dlatego ze jestem w pelni zajeta Oliwka. Cale do poludnie siedze z nia, a pozniej gdy wraca maz z pracy to chcemy spedzic tez troche czasu razem i tak nie mam czasu na BB. Czasami wchodze i czytam waszep osty ale na odpisywanie nie mam juz za bardzo czasu :-( Moze z czasem sie to zmieni, chociaz watpie bo moja kochana coreczka coraz mniej spi w dzien a domaga sie wtedy uwagi i zabawy :-) . Przeslicznie juz gaworzy :tak: i trzyma glowke u gory. Jest bardzo silna dziewczynka. W srode bylysmy na pierwszym szczepieniu i strasznie plakala :-( a ja razem z nia, nie jestem przyzwyczajona do placzu mojego dziecka bo Oliwka praktycznie wogole nie placze, jedynie gdy sie czegos domaga to matudzi, ale zeby placz to nie... a na dodatek plakal tak zalosni i dlugo ze serce mi sie lamalo :-( czy Wy tez tak przezywalyscie pierwsze szczepienie? Czy tylko ze mnie taki mieczak? :-( NO ale co najwazniejsze, pielegniarka gdy zobaczyla Oliwke to nie uwierzyla ze ona ma dopiero 7 tygodni, bo jest bardzo dluga jak na swoj wiek. Przynajmniej tak mi powiedziala. NO i gdy polozylam moja coreczke na wadze to o malo nie zemdlalam-5 kg! :szok: Czyli przybrala 1220 g w 3 tygodnie :-D NO nie ukrywam ze niezly z niej zarloczek ale takiego wyniku sie nie spodziewalam :-)
Bardzo chce Wam p[okazac jak sie juz mienila ale nie mam zdjec zrzuconych z aparatu na kompa a sam tego niestety nie umiem zorbic wiec musze poczekac az maz wroci z pracy i wieczorkiem WAm ja pokaze.
Aha! W przyszla niedziele mamy chrzest :-) ale ja juz prowadze o to wojne z tesciowa bo mieszkamy razem z tesciami i ona mysli ze to ona robi chrzest i wszystko i wszytskich uz teraz ustawia. MOwi mi co bedzie do jedzenia i w jakich ilosciach, no a na samym poczatku jeszcze mowila kogo musimy! zaprosic. Ale ja sie postawilam, a niech mnie pocaluje w d...! Ehh! Szkoda slow ;-)

Pozdrawiamy,
Lucyna z Oliwka
 
Cześć Mamuśki ze Śląska. Dołączam do Was!!!!Jestem z Łazisk G., a 6 grudnia rodzę drugiego bobaska!!!POZDRAWIAM;-) ;-) ;-) ;-)
 
Izuniu,nieeeeeeeeeeeee!!! Bedzie nam ciebie bardzo tutaj brakować! Musisz chociaz do kafejki czasami zajżeć ;-)

luczynko jaka cudowna istotka w sówaczku u ciebie ;-) JA tez w przyszłą Niedziele robie chrzciny mojej Emilce ;-) 19 listopada o 12.00

oczekująca witaj w naszym gronie ;-) Pisz dużo :-)
 
wkoncu usiadłam:-)
chochliku witaj zyczymy szybkiego skonczenia remonciku:-)
mariaola ja piosałam do agnieszki i jeszcze do innej ale tylko ta inna sie odezwała i napisała ze od nikogo nic nie dostała ,to agnieszka to moze juz nie aktualna jest:confused::baffled:
oczekująca witaj na pokładzie to ładny prezencik bedziecie mirli na mikołaja a jeszcze jak by trafiło w tą date:-D:confused:
karolina u nas tez wykupili te gazetki z kocykiem ,sprawdze w kolporterze jeszcze:wściekła/y:
 
LUCZYNKO ślcznego masz głodomorka . Koniecznie przyślij zdjęcia .
Chyba każda matka cierpi jak jej bobas płacze .Ale to dla jej dobra .



A teściowe trzeba krótko trzymać . Nawet teściową męża ;-) ;-) .



MARIAOLA myślałaś już
jaka szczepionka jest leprza , skojarzeniowa czy refundowane :confused: .
Bo ja chyba kupię tę skojarzeniową.



Cześć OCZEKUJĄCA . Witamy w klubie brzuchatek . Ja mam termin na15 .11.
 
reklama
OCZEUJĄCA ja tez pochodze z Łazisk, spedzilam tam 19lat sowjego pieknego zycia :-D a teraz mieszkam sobie w RYbniku i przyznam szczerze ze zakochalam sie w tym miescie, pewnie znamy sie z widzenia, wiec napisz cos wiecej o sobie, pozdrawiam :-)

CZARNULKO my chrzcimy Oliwke o 15:30 i mam nadzieje ze pogoda nam dopisze i nie bede musiala jakos dodatkowo opatulac małej

SHINUE wiem ze to szczepienie to dla jej dobra, ale juz zapowiedzialam mezowi ze za 6 tygodni gdy pojdziemy po druga dawke szczepienia, to ona bierze sobie wolne bo ja nie zniose tego psychicznie, no chyba ze mi przejdzie do tego czasu; a co do tesciowej to ja wiem ale mojej nie da sie krotko trzymac bo to najbardziej wredny, uparty i upierdliwy czlowiek jakiego znam, ale ja tez jestem uparta i sie nie daje ;-)
 
Do góry