reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam,

Dziekuje, za slowa pocieszenia, ale chyba juz nie ma czego ratowac, my chyba nigdy do siebie nie pasowalismy, a Sonia nas laczyla. Sprobowalismy zyc razem, bylo milo, ale widac gotowalo sie w nas i dzis wybuchlo... Jestem zla i rozgoryczona, w sobote egzamin, w niedziele spotkanko z wami i uciekam do siosty na Sycylie ;)

Beata, nie pomoge Ci w sprawie klockow, nie mamy takich...

OlaK mnie sie zdjecie wyswietla.

MMM jakis ladny przynajmniej ten szczur czy taki typowy szary i odstraszajacy?... Mam nadzieje, ze juz problem szczurowy pomyslnie zakonczony.

Pozdrawiam,
 
reklama
Sandros a jak Sonia to przeżywa?? Pewnie jest jej jeszcze gorzej niż Wam. Trzymam za Was mocno kciuki, no i mam nadzieję, ż\że złość i rozgoryczenie szybko miną i raz dwa "staniecie na nogi".
 
witajcie

czarnulka wczoraj już zagłosowałam :) zaraz napiszę do ciebie na gg :)

sandros emocje opadną ,Rafał przyjdzie do sonii isię pogodzicie.Będzie ok.

beata nie mam tych klocków, a jak one działają że rozwijają dotyk ?

mmm jak tam szczur? ;)

kanoot co tak nic nie piszesz ?

no i dzis pada i jest 18o C ,w końcu ochłodzenie! ale ja chcę w połowie lipca ładną pogodę ! :)

miłego dnia!
 
CZARNULKA.... Olo sam potwierdził głos na Wikusię....

SANDROS.... nie przejmuj sie.... jakkolwiek by było będzie dobrze.... masz wkońcu swojego skarbka... ;D
 
Witam po przerwie, nie mam czasu nadrabiać zaległości w czytaniu postów, mocno Was jednak ściskam i mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku.

zwracam się do Was z prośbą o pomoc w sprzedaży wózka. W związku z czekającą nas trzecią operacją dziecka zmuszeni jesteśmy sprzedać wózek chicco 6 wd tech, gondolka używana cztery miesiące, spacerówka wcale. Wózek jest w idealnym stanie, ma pokrowiec na nóżki i dodatkowy zagłówek dla maluszka, regulowane oparcie i podnóżek, kolor granat z beżem. Nasz maluszek miał już operację wycięcia guza, nieudany zabieg usunięcia przetoki jelitowo- odbytniczej, szansą na wyleczenie jest operacja w prywatnej klinice a to niestety kosztuje:( o naszych zmaganiach pisałam wcześniej na tym wątku Termin operacji wyznaczono na 21 lipca i dlatego zależy nam na jak najszybszym sprzedaniu wózeczka. jego cena to 700zł ale możemy trochę spuścić. Jeśli ktoś z Was lub Waszych znajomych byłby zainteresowany wózkiem to proszę o kontakt najlepiej na nr telefonu 507076843 bo rzadko jesteśmy w domu i nie mamy zazwyczaj dostępu do internetu.
Pozdrawiam
 
KASIU - ogromnie mi przykro z powodu problemów zdrowotnych Twojego synka! Przerazające jest to że takie małe istotki muszą tak cierpieć, trzymam mocno kciuki za Bartoszka żeby jak najszybciej wyzdrowiał!!! Niestety w sprawie wózka nie mogę CI pomóc, ale na pewno znajdzie się ktoś kto go kupi.

Sandros - przykre to co się stało, ale tak jak napisała Diablica masz swojego Skarbka, a reszta na pewno się ułoży :)

Dziewczyny ostatnio mało mnie tu było, bo zajmowałam się tworzenie stronki, bloga Karolinki :) a że w tych sprawach na pewno nie jestem ekspertką to wszelkie zmiany zajmują mi dużo czasu. Teraz już troszkę obcykałam ten blog i szybciej wprowadzam zmiany ale na początku było gorzej. Jest jeszcze wiele rzeczy które chciałabym tam pozmieniać, ale muszę najpierw dojść do tego jak się to robi.
Mam do Was prośbę, żebyście odwiedziły ten blog i może oddały głos na niego ;): www.karolinka.naszbobas.pl
 
Bardzo dziekujemy za głosiki!!! Jestesmy wdzieczne!!!

szkoda karolinko :(

sandros napisałam do ciebie na gg

A ja dalej czuje sie strasznie :( jest mi ciągle niedobrze :( A w czoraj aż krzyczałam z bólu brzuszka :( Aż sie przeraziłam że to może już :shock:
Ale sie uspokoiło :) Ale słabo jest mi nadal :(
 
Kaska76- melduję, że kupiłam Ci Ziajkę!!! :D

Kasia178- trzymam kciuki, żeby operacja się powiodła i żeby udało się zebrać pieniądze.

Sandros- wszystko się jeszcze ułoży. Czasami w złości człowiek mówi i robi coś czego potem żałuje.
Może tak było i u Was.

Iza- bardzo fajny ten pamiętnik Karolinki. Jesteś zdolną mamusią :D
A jaką fajną pamiątkę będzie mieć Karolinka!
 
reklama
Iza - fajna stronka Karolinki. Zdolna jesteś super ją stworzyłaś :)

Sandros - współczuję Ci, ze Wam się nie układa ale może jeszcze nie wszystko przekreślone. W kazdym związku są dobre i złe dni u niektórych napewno aż kończą się trzaśnięciem drzwiami ale może wyszedł, przemyśli, zatęskni i wróci w końcu macie córeczkę.

MMM- jak tam szczur wyprowadził się już ja bym umarła gdybym miała w domu szczura strasznie nie cierpię tego gatunku.

Kasiu - trzymamy kciuki za twojego małego. Szkoda, że nie zamieściłaś zdjęcia wózka w internecie bo jakby mi się spodobał to może zdecydowałabym się kupić używany.
 
Do góry