reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Cześć dziewczyny.

Mam sporo do nadrobienia bo nie miałam netu. Nasz poj(piiiiipppp) sąsiad-ćpun i pijak, poobcinał nam kable z internetu!!!
Dupek przyszedł ostatnio w noci przed 23 i przynisł jajko żebym wsadziła fikusowi do doniczki żeby lepiej rósł!!!! Skur(piiiippp) sprzątał balkon i wmiatał do nas, wylazłam i wydarłam się na niego i powiedziałam że jak posprząta u siebie to niech przyjdzie na dół potem sprzątnąć, i ta łajza przylazła!!! Dobrze że mąż był w domu bo na siłę musiał go wywalać za drzwi bo na hama się pchał do nas!!!!! A dziś sąsiadowi zapaprał zamki w drzwiach klejem!!!!!!!! normalnie szok!

Teraz będę czytała co naskrobałyście, tylko że właśnie gwiazda woła  ;)
 
Witam,

Mamy Sonie i chyba to ona nas trzymala razem. Rafal pewnie i wroci, ale ja nie wiem, czy chce go widziec. Pojechal na imprezke, wyszaleje sie i bedzie przepraszal... Ja juz chyba mam dosc. Wiem, ze wszedzie sa klotnie i nie ma rozowo. Ale wasi mezowie z tego co czytam zajmoja sie maluszkami, pomagaja Wam, a Rafal stwierdzil, ze zarabia, a jak Sonia bedzie starsza, jak juz bedzie z nia mozna porozmawiac, nauczyc czegos sensownego, to sie nia zajmnie.... Chyba nie chce czekac tak dlugo. Jejku, ale co ja bede Wam marudzic.
Kasia to ma problemy, a nie ja.

Frezja fajny sasiad... niepogadasz, ale i tak spoko, ja mialam takiego, co siasiadce podpaski zakrwione od swoich k... zrzucal na parapet... Wytrwalosci. A moze zjawisz sie w niedziele na dzialce?

Pozdrawiam,
 
kochane nie nadązam z czytaniem bo rodzinka zazdrosna ;) wracam w niedziele to sie poprawie !!

pędze tylko newsa zapodać LIWIA SAMA CHODZI narazie po pare kroczków ale rozkosznie to wygląda !!

całuski !!
 
Cześć dziewczyny. Ja szczecinianka, a potrzebuję konsultacji ze Ślązaczką (a Justyna która zawsze coś mi podrzuca, ostatnio pojawia się i znika)...
Po śląsku Ślązak to hanys, pół Polak pół Ślązak to krojcok. A jak jest nie Ślązak??? Będę bardzo wdzięcza za odpowiedź. Pozdrawiam ze Szczecina.
Sierpniówka Gosia
 
Witaj Goga. Nie hanys, nie krojcek, to GOROL. Czyli taki "z Polski", jak mówią moi dziadkowie.

GRATULUJĘ LIWCI!!! taka mała dziewczynka- 10 miesięcy i już chodzi. Brawooooooooooo
handsclap23nu.gif


Kasia178, bardzo mi smutno z powodu Bartka. Pamiętam od początku jego problemy ze zdrowiem i głęboko wierzę, że Wasza determinacja i miłość pozwolą wreszcie przywrócić synkowi zdrowie. Pozdrawiam. Popytam w sprawie wózka, chociaż moje koleżanki już zaopatrzone, bo dzieci duże

dziewczyny, sąsiadów macie okropnych. Fuj!! Ja z kolei mam pod bokiem całą chmarę Cyganów. Co za banda, nie polecam takiego sąsiedztwa.
 
Baśka ja też od pierwszych dni myłam mydełkiem najpierw j&j ale miała uczulenie na nie i potem myłam bobasem, a do smarowania kupiłam balsam Bubchen i jest fajny nie jest tłusty jak oliwki a na tym mi zależało. A ubranka kupiłam 3 kompleciki na 56 i dość długo je nosiła ale to wszystko zależy od tego jaki duży będzie twój bobo (moja była długa na 55cm ale chudziutka 2850) Na odparzenia miałam alantan plus nam nie pomagał sudokrem.

Karola ja też grałam w lare teraz wszystkie plansze przepadła a miałam fajną stronkę z opisem i fajnie się grało  ;)

Sandros ja nic nie obiecuję bo ostatnio dużo gadałam a potem nawaliłam  :-[ nie wiem jeszcze jak mąż pujdzie do pracy a na wilkowyje to trochę daleko na pieszo. I przykro mi że tak się Wam pochrzaniło. Ty to masz o tyle dobrze że nie jesteście związani mąż/żona. Też nie podobałoby mi się gdyby mój luby łaził po imprezkach a ja siedziała w domu i sę zamartwiała. NIe będę ci życzyła żeby ci się z nim ułożyło bo czasem lepiej żucić wszystko i zacząć od nowa (doświadczenia rodzinne) ale wszystko zależy od ciebie, ja życzę ci szczęśliwego życia  :-*

Ogromnie mi smutno z powodu przejść PIOTRUSIA zawsze w takich i podobnych sytuacjach powtarzam "tylu skur....ów łazi po ziemi i mają się dobrze a dzieci?? nic złego nie zrobiły a tak muszą cierpieć  :-[ "

A sąsiada jeszcze parę miesięcy zniosę- potem będą inni  ;)  Witam serdecznie Dorotę  ;)

Ogromniaste gratulacja dla LIWII taka malutka między nimi różnica wieku a Liwutek już takie postępy robi-coś leniwa ta moja panna ::)

 
reklama
Gratulacje dla Liwii. Mama będzie miała wesołe i biegające wakacje.
Trzymamy kciuki za małego Piotrusia
Baśkaz praktycznego punktu widzenia nie kupuj żadnych kosmetyków. Zobaczysz jakie używają w szpitalu, kupisz takie same i problem z uczuleniami z głowy(oczywiście jeżeli te nie będą dzidziusia uczulały)My dostalismy jakieś niemieckie, schowalismy je na potem i zakupiliśmy takie jakie używał szpital.Najlepiej podpatrzeć podpytać w szpitalu.

Życzę duanej imprezy w niedzielę wszystkim mamusiom
 
Do góry