reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam!
Ja z pytankiem ;) Czy może któraś z Was orientuje się w jakim szpitalu pracuje dr Andrzej Pietrzak? Obiło mi się o uszy, że w Świętochłowicach, ale nie jestem pewna czy nie myli mi się z innym lekarzem :/ A nie chce mi się iść na prywatną wizytę tylko po to, żeby się dowiedzieć, że szpital mi nie będzie odpowiadał ;) Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi :)
 
reklama

Boo po Tobie juz widac, ze jeses w ciazy. Taki masz blask w oczach. i masz przepiekny usmiech.
Ja zmeczona..Fif cudne dziecko, niezwykle spokojne. Ale jesteśmy po kolejnym zwiekszaniu zapotrzebowania i częstszym ssaniu cyculka. pomalutku zaczynam cwiczyc takie cwiczenia dla matki z dzieckiem i Lolo cwiczy z nami.
 
Bodziu dziękuję :-) Ale byłam zaskoczona jak Cię spotkaliśmy :-) Najpierw zwróciłam uwagę na wózek i myślę: taki sam jak ma Bodzia :-) Szkoda, że nie było czasu pogadać, bo jechaliśmy do na urodziny na Rokitnicę. Ale mam nadzieję, że uda nam się kiedyś spotkać :-) Lolo ma chyba wzrost po tacie ? Bo wydaje mi się, że jest bardzo wysoki.
Icarium niestety - nie pomogę. A nie ma na necie jakiego telefonu do niego?
Ola ja tez kiedyś znalzłam ogłoszenie o pracy biurowej i było to dokładnie to samo - ubezpieczenia i ofe. pewnie jeszcze wymagali założenia działalności gospodarczej ?

U nas Fasolinna rośnie i zaczyna być to widoczne. Gdzieś czytałam, ż eprzy drugim dziecku szybciej widać i się z tym zgadzam. Choć przeraża mnie myśl co będzie później :-)
 
Hej
U nas Fasolinna rośnie i zaczyna być to widoczne. Gdzieś czytałam, ż eprzy drugim dziecku szybciej widać i się z tym zgadzam. Choć przeraża mnie myśl co będzie później :-)
co ma być to będzie:-) nie przejmuj się. Po mnie długo nie było widać, a i na koniec nie czułam się taka wielka jak z Patulą, bo trochę mniej ubrań ubierałam - z Tobą będzie tak samo:-)

kończą mi się ferie, a nawet nie odpoczęłam....kartkówek nie sprawdziłam:zawstydzona/y: muszę to zrobić jutro, bo w sobotę jedziemy na kulig:happy:, a w niedzielę na urodziny

co tam słychać na śląskiej ziemi????

meldować się
 
Cześć!!


Mam nadzieję że nas chociaż troche pamiętacie :baffled:

Gratulacje wszystkim mamusiom nowourodzonych dzieciaczków no i tym z fasolinami :-)

Cieszę sie że trzymacie ten wątek :tak:

Mam nadzieję że się znów tu zadomowię.

Pozdrawiam Was serdecznie i zdrówka życzę chorowitkom
 
heja

u nas nie wesoło :( Emisia załapała wszy w szkole i to sporo ;( Jeżeli nie uda nam się tego wytępić (gnid - bo jest ich dużo) to włoski pójdą do ścięcia ;(

A Ja zapracowana teraz w salonie :/
 
Bodziu dziękuję :-) Ale byłam zaskoczona jak Cię spotkaliśmy :-) Najpierw zwróciłam uwagę na wózek i myślę: taki sam jak ma Bodzia :-) Szkoda, że nie było czasu pogadać, bo jechaliśmy do na urodziny na Rokitnicę. Ale mam nadzieję, że uda nam się kiedyś spotkać :-) Lolo ma chyba wzrost po tacie ? Bo wydaje mi się, że jest bardzo wysoki.
Icarium niestety - nie pomogę. A nie ma na necie jakiego telefonu do niego?
Ola ja tez kiedyś znalzłam ogłoszenie o pracy biurowej i było to dokładnie to samo - ubezpieczenia i ofe. pewnie jeszcze wymagali założenia działalności gospodarczej ?

U nas Fasolinna rośnie i zaczyna być to widoczne. Gdzieś czytałam, ż eprzy drugim dziecku szybciej widać i się z tym zgadzam. Choć przeraża mnie myśl co będzie później :-)
Ja jechalam na Helenke hi hi hi. Lolo w tate poszedł, wielkie chlopisko mi rosnie. No i mam nadzieje, ze uda nam sie spotakć. I spokojnie, ja przy Fifku wygladalam duuuzo lepiej i mialam zgrabniejszy brzucholek...Takze nic nie jest przesadzone.

heja

u nas nie wesoło :( Emisia załapała wszy w szkole i to sporo ;( Jeżeli nie uda nam się tego wytępić (gnid - bo jest ich dużo) to włoski pójdą do ścięcia ;(

A Ja zapracowana teraz w salonie :/
 
Bodzia No w sumie nie ma reguły. Choć nie narzekam, że brzuchol rośnie :-)
Czarnula ja już myslałam, że wszy są bardzo rzadko spotykane. Szok !
Mmm wróciłaś :-) Pisz częściej !
Anian za krótkie te ferie, ale i tak się ciesz, ze masz :-)
 
dzien dobry
Boo facet cos mowil o dzialalnosci... ale szczerze nie sluchalam bo ogolnie rpaca nie bylam zainteresowana pow stepie.

Czarnulka oby wloskow nie trzeba bylo sciac. moze uda sie to wytepic...

mmm,anian piszcie czesciej:)
 
reklama
mmm -nie wierzę to naprawde ty się odezwałaś :D Kope lat temu tu ostatni raz byłaś ;) Zaglądaj częsciej i pisz pisz co tam u ciebie. Widzę, ze twoja Ala ma już 2 latka :)

mamaboo - nie martw się narazie tyciem, niestety druga ciąża szybciej jest widoczna, no ale cóż trzeba się cieszyć ze dzidziuś rośnie :)

czarnulka - współczuję, a ja już myślałam że wszy już nieistnieją a tu proszę...:((((
 
Do góry