reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Boo jeżeli chodzi o lekarzy, to zaufania większego już mieć nie mogę,bo jeżeli ktoś je kilkakrotnie zawodzi i to w poważny sposób, to moja ostrożność niestety jest na bardzo wysokim progu... Tak Boo to ja założyłam ten wątek i właśnie wczoraj mój mąż się dziwił jak to jest,że skoro założyłam ten wątek to powinna być jego moderatorem a nie jestem.Wyjaśniłam co i jak oczywiście :)
No cóż, jeżeli chodzi o nasze zdrowie to jakoś tak niezbyt fajnie, dostałam jakiegoś zapalenia węzła chłonnego na szyi i mam szyję z lewej strony choćbym jednostronnie przechodziła świnkę, a przechodziłam ją w dzieciństwie.Maćko kaszle jak kaszlał zmiana leków niezbyt pomogła i myślę czy to nie jest już jakieś na tle alergicznym,że choroba to wywołała a teraz się ciągnie za nami ten kaszel. W ubiegłym roku też tak było,najpierw infekcja, poźniej wieczny kaszel który przeszedł w sumie nawet nie wiem jak.. :(
No to pozdrawiam Was wszystkie i do zobaczenia zaś :) idziemy się kurować dalej ...
 
reklama
cześć:)

No faktycznie witaj czarnulka !!!!! to która nastepna "starych" mamusiek sie odezwie????? fajnie by było:)

Ja z kawusią siadam teraz do projektu mam czas do 13 wiec może cos uda sie stworzyć a potem po Kubusia. Kubuś z pełnym zadowoleniem kroczy do przedszkola i wczoraj odkryłam tego powód :) Bardzo lubi jedna koleżanke z gupy Natalkę i z tego co widac jest to urok dzialający w jedną i drugą stronę:)) Kubus cały czas prosi zebym zaprosiła natalke do Naszego domku i on się z Natalką pobawi :)) Jak dzisiaj spotkam mame tej dziewczynki to postaram zaprosić je do nas na kawusie:) bo jak by tak mój syn miał by serce mieć złamane :) trzeba miłości pomóc /hahahah/

no nic wracam do pracy miłego dzionka
 
Hejka!
Witam się wieczorkiem, dawno mnie tu nie było ale już nadrobiłam zaległości :-).

Czarnulka witaj kochana! Super, że znów do nas dołączyłaś! Pisz czym prędzej co u Was, ja coś niecoś wiem..... ;-)
Basia jak się czujesz:confused: Już niedługo zobaczycie Juleczkę :-)
Trysiu dużo zdrówka dla Was!!!
Boo nie znam niestety takiej książki. Mojej Karolci też na razie wystarcza informacja że dzieci są w brzuszkach a potem się rodzą, jak na razie nie zadaje więcej pytań. Ale chyba wie czym różnią się płcie. Już jakiś czas temu się tym interesowała i próbowała nas podglądnąć troszkę :szok::-D. Wie, że chłopcy mają sisiorka, a dziewczynki sikawkę, albo psi psi (jak to określa teściowa :-D)

Przez ostatnie dni byłam taka zmęczona po pracy, że prawie od razu wskakiwałam do łóżka po pracy, nie miałam ochoty nawet posiedzieć przed kompem. Myślałam nawet że jestem w ciąży, ale niestety dziś @ przyszła :baffled:, no i jakoś tak od razu mam więcej energii.
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana!!!

Ja juz coraz grubsza i tak mi ciężko wstawac z łóżka a co dopiero obracać się w nocy z boku na bok. Czasami męczy mnie jeszcze zgaga. Dobrze, że jeszcze góra 1,5 tygodnia i będę miała za sobą ten stan. Od dziś zaczynam pić dużo wody mineralnej, odstawiam soki i herbatę i oczywiśćie SŁODYCZE. Niestety dziś stanęłam na wagę i juz wystarczy czas zeby już tak stała teraz w miejscu. Powiem wam, że to prawda każda ciaża inna ale tej nie będę wspominała tak dobrze jak pierwszej. Przy tej czuję się bardziej kaleką nie potrafię wielu rzeczy zrobić bo zaraz kręgosłup mnie boli i strasznie w brzuchu coś ciagnie. Postanowiłam się już oszczędzać a dziś jeszcze mamy imprezę na 20 osób Kamilka urodzinki dla rodzinki. Fakt mama większość rzeczy robi ale i tak dzisiaj trzeba przy gościach poskakać ale niestety muszę do tego przygotować mojego męża. Ja juz nie dam rady bo potem wieczorem nie będę czuła swojego ciała. Ale wam tu namarudziłam.

Iza - jak dieta?? Ile już schudłaś. Stosujesz tą Dukana???

Czarnulka- czekam na twojego posta co u was ciekawego...

Kubusiowa - i co zaprosiłaś mamusię z Natalką???

Trysia - kurujcie się!!!
 
Witam się w niedzielę :)

Basia udało mi się schudnąć na razie 5 kg na dukanie, a w sumie od początku odchudzania 8 :-). Ta dieta jest wprost stworzona dla mnie :-), ale jeszcze dłuuuga droga przede mną. Chciałabym osiągnąć wagę taką jak miałam przed ślubem a nawet troszku mniejszą. Trzymaj za mnie kciuki!
A jak Twój tata? Dalej ją stosuje? Dużo schudł?
Pewnie już nie możecie doczekać się maleństwa! Trzymam kciuki żeby wszystko było ok. szybko i sprawnie :-), bo właściwie jesteś już na takim etapie że malutka może się pojawić lada moment!

Aguś nie pomogę w sprawie pieska :-(. A co Cię tak napadło na psa:confused:

My dziś idziemy się gościć do mojej koleżanki :tak:.

MIŁEJ NIEDZIELI ŻYCZĘ!!!! :-):-):-)
 
Czesc dziewczynki :)
Nie wiem czy mnie w ogole pamietacie, byłam u Was na chwilke i przeskoczylam do wątku Luty 2011...W kazdym razie czytam Was od czasu do czasu i wlasnie zauwazyłam ze szukacie ksiazki o wychowaniu seksualnym.... Ja mam cos takiego...moja mama mi ja kupiła jak byłam mała...:-) Jest całkiem fajna..jak chcecie moge spróbowac wam ja zeskanowac, zebyscie zobaczyly czy warto kupic :):)

Encyklopedia wychowania seksualnego 7 - 9 lat (1265260654) - Aukcje internetowe Allegro
 
Iza - 5 kg schudłaś to juz ładnie. O widzę, że chyba staracie się troszkę o dzidziusia :) skoro myślałaś, że jesteś w ciąży ;)

Czarnulka - nic nie napisałaś przez weekend jak nam tu obiecałaś...no no nieładnie obiecywać i nic z tego :(
 
reklama
Hej Dziewczyny!

Przepraszam, ze sie ostatnio nie odzywalam, ale mialam mega zamieszanie i nie mialam glowy do forum. W czwartek odebralam Olwiie z przedszkola i miala na tulowiu spora wysypke. Obawialam sie ze to ospa, bo panuje u nich w przedszkolu, ale okazalo sie ze jednak nie, bo brakowlo tych pecherzykow z płynem. Pediatra podejrzewala jakies uczulenie, prawdopodobnie na antybiotyk, ktory dostawala z powodu ciagleo kaszlu od kilku tygodniu (choc osluchowo byla czysta i gardlo tez bylo w porzadku). Odstawilismy wszystkie leki i zostalo wapno, a jak rano w piatek sie obudzila to prawie dostalam zawalu. Byla cala w kropkach, cale cialo w ogromnych czerwonych plamach, wygladalo to strasznie. W biegu ja ubralam i do przychodni. Lekarka jak zobaczyla nas w poczekalni to wziela ja poza kolejnoscia. Najpierw zastrzyk a pozniej silne leki antyalergiczne. No i skierowanie do szpiatal gdyby w weekend nie bylo poprawy i sie pogarszalo. Olwiiwa az wyla z bolu, bo ja tak swedzialo, ale zastrzyk troche ulzyl. W sobote rano byla poprawa minimalna, prawie zadna wiec znalazlam prywatnego alergologa i zgodzil sie nas przyjac jeszcze w sobote popoludniu. Okazalo sie ze to pokrzywka uczuleniowa ale bardzo nietypowa. Zmienil jej leki i do wczoraj widac spora poprawe. NA szczescie uchronil nas przed szpitalem i bolesnymi zastrzykami. Ale przed nami jeszcze badanie krwi, kału (podejrzenie pewncyh pasozytow) i skorne. Ehhh.... Nawet nei wiecie ile stresu mnei to kosztowalo, a o Oliwce nawet nie wspomne. No i przy tych lekach zaczal ustepowac kaszel wiec znaczy ze byl alergiczny, ale przyczyna byla inna niz wysypki, bo pojawil sie kilka tygodni wczesniej. Mam dosc...
 
Do góry