reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Kubusiowa - będzie dobrze!!!!!!!!

Iza - jakoś wcześnie Zębowa do Was musiała zawitać.

Boo - u nas w przedszkolu dalej te same wychowawczynie. no i dalej wozimy Titka, bo stwierdził, że on do innego (duuuużo bliżej położonego od domu) przedszkola nie idzie. ja mam jutro zebranie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kubusiowa nie wierzę, ze nic nie piłaś :-) Marzenia są po to by je spełniać :-)
Kasia Tito stanowczy. I dobrze, jak się już przywyczaił a macie możliwośc dowożenia go to szkoda byłoby znów go od nowa przyzwyczajać.
Iza ja byłam na występie zawodów tanecznych przedszkolaków ze śląska i była taak grupa 3 latków z przesdzkola na 1000-leciu (chyba im. Hałabały), rozksoznie tańczyły. Nam od tego roku wprowadzają zajęcia taneczne, mamy zamiar dzisiaj zapisać Ozika.
A co Karola dostała od wróżki ? ;-)
 
No no Kubusiowa co te literki ci tak skakały??? Widzę, że musiałaś myć łazienkę i szampankiem się delektować :) kubusiowa i tak trzymać teraz kolejne marzenie czas spełnić.... a my też :D

Dziewczyny mam coś z bb bo mam wszystko w takiej duzej czcionce i niewiem czy coś przycisłam że strona bb jest wieksza niż ekran Pomózcie jak zmniejszyć tą stronę. Bo żle mi się czyta...
 
taaa - wpakowali mnie do trójki przedszkolnej.
wymyśliłam dla Piotra pomarańczowo-brązowy lub pomarańczowo-stalowy kombinezon na zimę i teraz szukam i szukam....... Krzysiek tylko pyta kiedy na Rzeszę jedziemy.
 
Łaziska Górne są rewelacyjne. Jak mieszkałam w Orzeszu lubiłam przez Łaziska przejeżdżać, zwłaszcza tą drogą przez Bradę. Bardzo ładnie tam jest:)
 
Ja dostałam w końcu na zebraniu teczkę z pracami Ozika z zeszłego roku, piękne są, od razu porozwieszałam :-) Nowa Pani jest boska, doszła dzisiaj jeszcze jedna nowa. Zapisałam Młodego na tańce, rytmikę, angielski i audycje muzyczne (rytmikę i audycje już miał w tamtym roku). Możliwe, ze będzie jeszcze piłka nożna, więc też go wstępnie zapisałam.
Kasia ja w trójce jestem od początku, fajna sprawa - na dużo rzeczy masz wpływ, n. na prezenty na Mikołaja i Dzień Dziecka, na zakup nowych rzeczy, itd.
Basia a nie zmieniłaś sobie przypadkiem opcji przeglądarki ?Masz laptopa czy stacjonarny, bo na touchpadzie też łatwo pozmieniać opcje prawie niezauważalnie.
Trysia na GG tylko migasz i opisy zmieniasz, napisz coś czasem do nas :-)
Justyna zapraszamy :-)
 
reklama
No jestem Boo jestem,jakoś brak czasu spowodował że nie miałam weny na pisanie....długo podczytywałam, a później wstyd się przyznać nawet tego zaprzestałam... a unas z nowości to Maćko był 3 dni w zerówce i już jest chory...a ja razem z nim...chyba grypisko nas dopadło...powoli coś tam robimy w domku...ale strasznieee powoli...wściekam się bo moglibyśmy własnymi siłami wiele zrobić bo kasy brak,ale jakos mojemu mężulowi chęci opadły....nie wiem może trochę się wypalił na początku,zbyt wiele chciał zrobić w zbyt krótkim czasie a teraz nie ma chęci...może musi trochę odsapnąć od tego biegania...zobaczymy...powolutku coś przybywa,tu jakaś krzewinka,tu jakaś listwa...
No a teraz kicham i prycham na klawiaturę Wam i tyle...idę się położyć bo coś słaba jak mucha jestem.Cieszę się,że nasze forum się utrzymało,dzięki dziołuszki :)
 
Do góry