reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Witam. Pisałam już tu kiedys,ale jakoś nie umiałam się odnaleźć. Teraz mam już bobaska i mam nadzieje,ze może czegoś ciekawego się dowiem. Mieszkam w Katowicach w okolicach Awf-u. Czy jest może jakaś mama z okolic z podobnym wiekiem dziecka?
Mój przyszły mąż pochodzi z Mysłowic- wesoła

macie jakiegoś godnego polecenia pediatre w katowicach? my jeździmy na wesołą z małym.
 
Ostatnia edycja:
witajcie wszystkie Mamuśki ze śląska !!polecam Wam prawdziwą pomoc dla każdej Mamy dbającej o prawidłowy rozwój swojego Maluszka, kompetentna wiedza spisana przez fachowców mających dzieci :) gorąco polecam Pierwsze 2 lata życia dziecka - przewodnik dla rodziców, zapraszam na stronę o tym przewodniku, www.przewodnikdlarodzicow.pl
 
Heja babki u mnie ten caly wylot to niby fajny a niby nie ... Fajnie bo wszystkich widze cala rodzinke i znajomych ... Ale babci powaznie chora ... 7 razy jej serce stanelo ;( Dzis jednak ma operacje ... OD kilku dni w ogole nie spie nie moge sie na niczym skupic Nadina tez placzliwa w nocy budzi sie i krzyczy i lamentuje Wyglada to czasem ja kolka ale ona ich nigdy nie miala ?!

Pozdrawiam was goraco bawcie sie dobrze nie chorujcie ucalujcie dziecii pozdrowice mezow/chlopakow/partnerow/narzeczonych/kochankow Kogo tam macie :))
 
Hej babolki! Ja też żyję. Choc ciężko było.
Tydzień temu miałam akcję charytatywną -teraz jeszcze podziękowania dla sponsorów, sprawozdanie i..mogę myśleć o świętach.:-D Tym bardziej, że kolację wigilijną robię w domu. Na 10 osób. Kiedy ja kupie prezenty!!!:szok::szok::szok: A jutro jeszcze impreza- ciocia 50kę odprawia. Z pompą!!! Coś 50 osób będzie w lokalu.
Co do samej akcji chatytatywnej, to warto było- zebraliśmy 11 385zł na rzecz hospicjum..:tak:

Pozdrawiam mamuśki odzywające się i te "milczące":-)
 
Czesc dziewczyny.
Rzeczywiscie ucichło to nasze forum, ja sama nie bardzo mam czas na pogaduszki...
U mnie juz świątecznie. Właśnie biore sie za mycie okien, i w zasadzie zostalo mi posprzatac pokój Tymona :szok: Tam jest najwiecej roboty >> musze posegregowac ubrania, z niektorych wyrosł, zabawki zepsute na smietnik, i te pajeczyny przy suficie... jak mieszkałam w bloku nie mialam pajeczyn, teraz :eek: MASAKRA co tydzien rogi pokoi sa czarne :zawstydzona/y:
A tak pozatym wszyscy chorzy :/ mąż ma zapalenie krtani, Tymon cos sie wczoraj skarżył na ucho >> niby mu przeszło, ale nigdy nic nie wiadomo, a ja ciągle cierpie z powodu zębów :-( Lece sprzątać, będę zaglądać ...
Pozdrawiam :)
 
reklama
Witam w te piękne zimowe południe:)
Ja już wszystko posprzątałam :-) :-) :-) teraz do środy możemy z Tymonkiem leniuchowac:cool2:
W środe upiekę ciasto, ciasteczka, zrobię makówki i mockę. Uwielbiam ten okres :tak:, w całym domu pachnie świetami :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry