reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Karpia szalonego
renifera pijanego
Mikołaja bogatego
bałwana śnieżnego
Sylwestra szampańskiego
oraz szczęśliwego skoku
do Nowego, 2010 roku!


życzy Basia z rodzinką
 
Witam kobietki :))
Wesolych wesolych ! :)

U nas swieta milo mijaja Spedzam wigilie i 1 szy dzien swiat z Rodzina Damiana a pozniej jutro z moja rodzinka i sylwak tez :) Nadinka dostala mnostwo prezentow od Mikolajow i Sniezynek :) Kurcze bede musiala zostawic mnostwo ubran aby to wszystko spakowac :)

Babcia miala juz operacje ... Przebiegla pozytywnie ... W srode ja wypuscili do domu a powinna jeszcze zostac Wszyscy tak sadza ale z szpitali na swieta sie pozbywaja ludzii ;(

Dziewczyny moja Nadinka robii ogromne postepy Ciagle tanczy w ogole jak slyszy muzyke to tanczy Kiwie ladnie nie nie nie Jak sie powie gdzie jest swiatelko to go szuka :) I umie zrobic papapa i prawie zawsze wie kiedy to zrobic :)) Ale srodkowy palce tez udaje sie jej pokazac :p I fige z makiem rowniez :) A tany tany najbardziej lubii :))


Przesylam gorace calusy :) Wspanialych swiat dziewczeta WSPANIALYCH :))
 
heja baby Jak przygotowania do sylwka ???
Ja spedzam w domku z moja rodzina W sumie sie ciesze ale jest kilka rzeczy na nie no ale coz ...
Jestesmy na szczescie wszyscy zdrowii Babcia miala operacje ale zle z nia ... Och chyba jeszcze podczas pobytu bede musiala isc na pogrzeb w sumie nie przezywam tak tego bo sadze ze babcia sie meczy ma juz swoje lata duzo przezyla a teraz musii cierpiec bo zle z nia ...

Kocham ja nad zycie jest byla i bedzie wspaniala osoba :) !!! :))))


Pozdrawiam goraco za niedlugo wroce jakos tak pod koniec stycznia :p

Buziakujemy Muaaaa :******************************************
 
reklama
Do góry