reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witajcie ja tak samo jak Lenka już kiedyś tu pisałam później nie miałam czasu a teraz może znowu zacznę jeśli pozwolicie.Jestem z Orzesza mam dwóch synków i malutką córeczkę
 
reklama
hej dziewczyny

mnie to juz wiekii u wa nie było................ale u mnie teraz z czasem mega krucho i wogóle


Wpadam złozyc tylko NAJSERDECZNIEJSZE ZYCZENIA ZDROWYCH WESOŁYCH I SPOKOJNYCH SWIĄT BOZEGO NARODZANIA ORAZ SZAMPANSKIEJ ZABABWY SYLWESTROWEJ A TAKŻE WSZYTSKIEGO DOBREGO W NADCHODZĄCYM NOWYM ROKU)))))))))

buziaki dla wszystkich:))
 
Kurcze bardzo chciałam tu pisać-ale wątek coś mało oblegany. Zaglądam tu teraz i mam nadzieje,ze będzie ciekawiej.

Adaś już spi. Dość wczesnie na niego. Ale sie cieszę-bo ząbkuje. Mam problem z podawaniem mu mleczka. Nie wiem co robić by coś zjadł. Żel pomaga tylko na chwilę.

No i Wesołych Świąt Wam życzę. Jutro wyjeżdżam do teściów i nie będzie już okazji.
 
Lawiny radości,
potopu miłości,
lampek migania,
kolęd śpiewania.
Prezentów bez liku,
wiele kolędników
oraz Sylwestra do rana
z lampką szampana!
Wesołych Świąt
 
Justynko,ja mieszkam w Zazdrości od roku,więc wielu osób nie znam...wcześniej mieszkaliśmy w Łaziskach Górnych,:-) a tak w ogóle to pochodzę ze Skoczowa ;))
 
reklama
Do góry