reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
no to Wam pozazdrościłam ślicznych zdjęć ;)

a oto Grześ w nieudanych próbach podnoszenia głowy
:-* :-* :-* :-* :-*
grzes170to.jpg

grzes189lt.jpg


aga77 pisze:
czesc

No my chyba juz tu nie mamy nic do robienia :( Wiec pozdrawiam i uciekam nadrabiac zaleglosci , nie mam czasu ostatnio, wiec i opowiadac nie ma czym.
Dzieki za pamiec pa
aga nie denerwuj mnie !! Pisz cokolwiek, my się martwimy o Was jak tu nie zaglądasz. Specjalne buziaki dla Was
 
reklama
jak mozna tez sie dopisuje do listy!!
LILITH narazie termin na 4 maj coreczka-Leah i jestem z bielska-bialej wiec daleko...
a tu i tak wszyscy o mnie zapominaja:(
ja popadam w straszna depresje jaka:(:(ale nie bede pisac i zanudzac...

zdjecia sliczne i tak duzo!!!!:):)
 
hej!!

Nie było mnie parę dni bo miałam mały kryzys ale już wszystko ok.
Mokkate i Sandros, dziękuję w imieniu Bartoszka za życzenia z okazji skończenia 4 tygodni:) miło, że pamiętałyście :)

Byliśmy na wizycie, mały waży 4140g (opuszczając szpital ważył 3260g) więc zdaniem pani doktor ladnie przybrał, wszystko jest z nim ok, pochwaliła, że ładny i zadbany :) miła i dokladna pediatra a trochę się jej bałam :) na wizycie bartuś nie płakał tylko strasznie był zdziwiony co z nim się robi, uniósł jedną brew i oczami wielkości złotowki bacznie się wszystkiemu przyglądał :)

Śliczne zdjęcia Waszych skarbów, postaram się jutro wkleić aktualne fotki Bartulka bo trochę ich ostatnio napstrykałam ;)

Koreczek, wysłałam swoje dane ale chyba "zaginęły w akcji" więc powtarzam:
Kasia, syn Bartosz, ur. 18.01.2006 r. mieszkamy w Gliwicach :)

pozdrawiam!!!!

 
kasiu178 fajnie że mały kryzys masz już za sobą i zawitałaś do nas :) czekam na aktualne fotyki Bartoszka :) tak...ja też obawiałam się pierwszej wizyty u pediatry ale okazało się naprawdę miło :)

i co dziewczyny z tym ćwiczeniem ? a może ktoś chce się tprchę odchudzić ? poszukuję chętnych do wspólnej mordęgi ;D byłabym bardziej zmobilizowana :)
 
reklama
Witajcie!
Ja jak zwykle znowu w pracy. Weekend był cudowny. Pogoda też sliczna, tylko to błoto posniegowe takie wstrętne, że nieraz musiałam się odkopywać z zasp :). No i znowu cały tydzień trzeba czekać na takie miłe chwile.

Karolinnko co do wychowawczego to niestety się nie orientuje, bo nie ja miałam tylko macierzyński.

Zdjęcia superrrroooowe, a Wasze Maleństwa prześliczne!!!! Pozdrawiam i życzę miłego dzionka.
 
Do góry