reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hej...widze ze zapomnialyscie o mnie:(:(
ja znow sie nie odzywalam bo mialam klopoty z tym przeziebieniem-jeszcze boli gardelko i z mezulkiem...
w czwartek wybieram sie do ordynatora pogadac i umowic na wizyte pozniej:) mam nadzieje ze mnie uspokoi:):)
Mala znow sie wierci i znow wypycha na zewnatrz a nie do srodka:)

ostatnio mialam tez straszne bole pepka...kiedys wam juz o nich pisalam ale teraz gdy mala urosla wiem ze to ona go wypycha i dlatego tak boli...ostatnio w nocy tak sie wcisla ze nie szlo jej za nic przesunac i az oddychac nie moglam...bolalo okrutnie:(

Zdjecia z imprezki super!!!szkoda ze mieszkam tak daleko...:(:(
 
reklama
1. martusia_78       14.09.2005   córka - Sandra              Wojkowice
2. Madzia            09.11.2005  córka- Julia               Chorzów
3.                     16.15.2005 córka – Natalka            Tychy
4. Beata              03.10.2005  syn – Mateusz
5. Mmm              24.10.2005 syn – Grześ                 Sosnowiec
6. Mokkate          21.05.1996 córka - Daria, w marcu II
7. karolinna          1.12.2005   córka -Lena                  Katowice
8. izka-mummy-to-be                                               Tychy
9. Koreczek83       18.08.2005  córka – Daria               Piekary śląskie
10.sandros           14.10.2004, córka- Sonia                 Tychy
11. diablica2          22.11.2006 syn Alek                      Wodzisław
12. oliwka29          29.03.2005 córka - Oliwka              Wodzisław
13. chochlik                Maciek wrzęsień (16lat)    i    Gosia maj (14lat)

14. Kasia178 18.01.2006 r. syn- Bartosz Gliwicach


Dziewczyny bardzo prosze o uzupelnienie i dopisywanie sie do listy albo chociaz podawanie danych to ja bede uzupełniac :p
 
Witam,

Chochlik, piatki to faktycznie masz urwanie glowy. Jak to mowia, im dzieci wieksze, wiecej klopotow...

Ja od jutra znow uczelnia, dwa dni od 8 do 19:30, jejku jak ja to wytrzymam, po takim odpoczynku ::)

Pozdrawiam,
 
hej dziewczyny :)

troszkę nie pisałam...wybaczcie. Dziękuję za pamięć aż mi się cieplutko zrobiło na sercu :)

dziś przychodzą teście...więc domyślacie się jaki mam humor ::)

i chyba zaraz skoczymy na spacerek bo śliczna pogoda :) w końcu widać niebieskie niebo! :o :)

sandros miłego uczenia się :)

diablica2 moja dzidzia też listopadowa chociaż urodziła się w grudniu ;) :) witam sewrdecznie na wątku :) Aleksander prezentuje się [przystojnie na suwaczku :)

oliwka też witam a córcia... lala jak malowana :D

koreczku widzę że lista nabiera kształtów i wydłuża się z dnia na dzień :)

mokkate fotka super :) i avatarek widzę się zmienił :) rozgryzłaś to zmniejszanie zdjęć? bo można też zmniejszyć od razu na stronce żabki tam jest taka opcja :)

beatko78 cieszę się że dobrze Ci idzie w pracy :) a ile czasu trwa macierzyński po porodzie ? bo chyba 2 tyg przed skończeniem trzeba złożyć podanie o urlop wychowawczy,tak ? bo ja chciałam złożyć i nie orientuję się za zbytnio.

 
my już po spacerku :) pogoda prześliczna, i ludzie są jacyś milsi dla siebie ;D dziś pierwszy raz weszłam do sklepu z wózkiem :) polecam dziś specry wszystkim :) czasem można natrafić na czarny chodnik ;) a i uważajcie pod blokami bo leje się woda że szok ;)
 
kilka fotek
taka ze mnnie skejciara
6miesiac3507as.jpg

zaczepiam mojego kuzyna
6miesiac6642kn.jpg

już prawie sama stoje
6miesiac6792mf.jpg

:)
6miesiac6972ih.jpg
 
Witajcie :) Ale dziś piękna była pogoda może już wiosna idzie :laugh: :laugh: :laugh:
Też byliśmy dziś na spacerku. Pozdrawiamy i całujemy :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
obrazek0452dq.jpg
 
reklama
czesc

No my chyba juz tu nie mamy nic do robienia :( Wiec pozdrawiam i uciekam nadrabiac zaleglosci , nie mam czasu ostatnio, wiec i opowiadac nie ma czym.
Dzieki za pamiec pa
 
Do góry