reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
.witanko.

.Ale pogoda co? dobrze że w przyszłym tygodniu się rozpogodzi:tak: .


.iza troszkę wam zazdroszczę tego wyjazdu nad morze:-D tylko dużo fotek przywieź i powklejaj!.

.kaska to dobrze trafiłaś na przedział:-p .

.fajne prezenciki miałyście dla dzieci dziewczyny:tak:.

.witaj helcia :tak: moja starsza córa jest z grudnia:-) piękny miesiąc na poród:happy: a skąd dokładnie jesteś? która dzielnica Katowic?.

.pozdrawiam i przesyłam trochę ciepła w ten zimny dzień;-).
 
Hej!:-)
U nas REWOLUCJA!!!! Zmieniliśmy lekarkę Martynce. Odwróciła nasze myślenie na temat uczulenia malutkiej o 180 stopni:szok::szok::szok:. Dostaliśmy masę lekarstw, maści i wskazówek.... Nie wiem co z tego będzie (trzymajcie kciuki w razie czego), ale mam przynajmniej poczucie, że wreszcie coś robię, co może przyniesie poprawę.
Bardzo, bardzo, bardzo chciałabym, żeby wreszcie zadziałało.....

|Karola- kiedy umawiamy się na perwszy hulajnogowy wyścig?:-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć kobietki witam nową mamusię............u mnie totalna kleska maly ciągle goraczkuje dziś nawet 39 poł nocy go nosilam ciągle plakal tak mi go żal nic nie chce jesć dobrze ze waży 16.5 kg bo będzie mial z czego schudnąc ......zabierzcie mnie też nad morze bedę grzeczna :):):)
 
Wybaczcie dzieczyny,ze nie pisze ale mam bardzo kiepski nastrój i podejrzewam,że długo sie nie zmieni a nie chce Wam smęcic.
Gwioletko witaj kochana.Tulkam Cię mocno i trzymam kciuki zeby wszystko się ułożyło.
 
Bodzinko- pamiętaj, że w razie czego dostałaś łopatę...:tak:Wykopuj się szybciutko, szybciutko..... No i od tego jesteśmy, żeby wysłuchać... Może pomoże?

Gwioleta- 16,5kg? To masz co nosić! Życzę zdrówka.....

Witam nową mamusię :-)...
I "marnotrawną";-)też.....:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam nową, przyszla mame :-)
no i swierza mamusie ktora wkoncu do nas wrocila,
my od czwartku bez smoczka, i jak narazie idzie dobrze, maly wogole o nim nie pamieta ale wczoraj podczas zasypiania kombinowal cos z rogiem swojej szmatki .... ehh ... teraz mam wyrzuty sumienia ze odstawilam go od smoka .
 
reklama
ja tez musialam dac bo non stop jadl i sie przejadal dlatego smoczek byl potzrebny,wiecej jedzenia zwracal nic mial w sobie potem. ale jak podrosl mial tylko do spania go wiec teraz nie ma go juz wogole, nie martw sie oduczy sie potem, ale moze tez wogole nie polubic smoka, bo sa i takie dzieci.
 
Do góry