reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Wszystko fajnie, tylko co zrobić z dziećmi, które nie są w ogóle przygotowane do szkoły? Czasami nawet siedmiolatki nie mają podstawowych umiejętności. Dlatego uważam, że to powinno być na zasadzie dobrowolności, a nie obowiązku. Na dzień dzisiejszy ustawa ma wejść w 2012r. (czyli obejmie Martynkę:-(). Ja baaaardzo żałuję, bo przedszkole to super czas dla dziecka. A szkoła trwa o wiele dłużej.....
A jeśli chodzi o edukację na świecie, to wszędzie szkoły mają klasy przystosowane dla sześciolatków. W naszym kraju kasy na to nie ma. Że nie wspomnę o wysokości ubikacji i umywalek....Nie wierzę, że to wszystko przebudują....Bo za co?
Że się tak wtrącę...:zawstydzona/y::-)

zgadzam sie w 100 % z toba

a tak wogole czesc wam,
my juz porzadki zrobione mamy, ja sie okapalam maly maszeruje po domu :-D J w pracy ..
ja wieczorem wybieram sie na impreze do chorzowa :biggrin2: pozegnalna kumpeli :-( wyjezdza do szwecji ...
 
reklama
Czesc kobietki:)

Chciałam się zameldowac na posterunku hehhehe:)
U mnie ciągły młyn......praca dom itp jak u każdej z nas......

Dzis taki mały dzien babski bo nasi chłopcy pojechali z autkiem do naprawy wiec cąły dzien z Zulką same........z tej okazji mieszkanko wysprzatane zakupy zrobione kwiatuszki w wazonie sernik w piekarniku cóz zyc nie umierac:)))

Wszytskim kobietkom miłego wekendu......słoneczka........
 
ja nie widzę sześciolatka siedzącego 45 minut w ławce. nie wierzę również, że wszystko będzie na cacy przygotowane do przyjęcia maluchów.
i podstawowy probelm - ilość dzieciaków razy dwa w podstawówce, do przyjęcia do gimnazjów, liceów, na studia. będzie czysty wyścig szczórów.
ja jestem przeciwna wcześniejszemu wysyłaniu dziecka do szkoły, jak również Pierwszej Komunii Św.
 
Cześć dziewczyny wieki mnie u Was nie było ostatnio chyba wtedy jak Ewelka urodziła.
Co do edukacji to również uważam że polskie szkoły nie są gotowe na przyjęcie sześciolatków ale niestety my nie mamy na to wpływu
 
Melduje,że żyje ale jakoś kiepsko ostatnio.Tylko patrze gdzie się drzemnąć.Chyba pogoda tak na mnie działa.Do tego dziś dostałam @ .
Qurcze zapomniałam cio jeszcze chciałam napisać....
 
Bodzinka- a cóż to za szatański avatarek? :-)
Jeśli Cię to pocieszy, to też ciągle przysypiam. :dry: To chyba ta pogoda (a ściślej ciśnienie....:baffled:)

My już po impezie, było fajnie. :tak:
 
MELDUJĘ się !!!!!!!!!!!!
Widzę dużo nowyh mam więc serdecznie pozdrawiam zreszta was wszystkie caluje babeczki.U mnie niby wszystko okey tylko totalny brak czasu syn mnie wykańcza od pewnego czasu nie wyrabiam chyba trochę za duzo się tego nazbierało....maż ciagle w trasie przyjedzie na dzień i jedzie praktycznie tak jakby wogule go nie było córka zaczyna swoje bunty a synek ...diabełek wcielony wiecznie gdzieś przywali glowa lub coś połknie ze trzeba jechać na pogotowie kazdy mój dzień to totalna walka o spokój i tylko u mnie coraz mniej sił i chęci do wszystkiego i może dlatego kochane tak mało się odzywam ale czasami wejde na nasza klase i popatruję was :) oczywiscie te co mam :)Wiem że trzeba się pozbierać postaram sie tylko nie wiem czy tak zaraz mi się uda licze ze przyjmniecie mnie z powrotem:zawstydzona/y::tak:BUZIACZKI
 
reklama
Do góry