reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Cześc slicznotki :)
Ja chyba dostanę pierdolca przepraszam za wyrażenie ale..........od rana biegamwczoraj okolo 18 maly zaczał mi utykac na prawa noge praktycznie raczkowal bo nie mógl ustac cala noc nie spalam cichutko liczylam ze rano bedzie okey ale niestety pojezdzilam od jednego lekarza do drugiego i niby stłuczenie a nie zlamanie lub zwichniecie do pon. mam smarowac a jak nie przejdzie do chirurga dzieciecego bo bylam dla doroslych.............jak tylko przyjechalam to dzwonili ze szkoly z mam przyjsc po Dode bo ja brzuch boli poszlamjak tylko mnie ujzała zaczla plakac co ze Stasiem bidulka z nerwow zaczal ja zoladek bolec a ja znow 10 lat mniej :(
 
reklama
A jeszcze dziewczyny przepisal mi żel Olfen wie coś ktora na temat tego żelu bo nie mogę nic znalez czy jest bezpieczny do malych dzieci.
 
Wioluś, Ty wiesz .....buziaki i zdróweczka dla Was i Stasinka przede wszystkim
A reszta baboli chyba korzystają namiętnie z tego słonka...ja machnęłam dziś okna i sie "cieszę" bo widzę że chyba wystraszyłam słońce bo cos chmurami zaszło...:zawstydzona/y::zawstydzona/y: mam nadzieję, że standartowo nie będzie padać...:szok:
brrrrr..mam nadzieję że to chwilowe..
Pozdrowionka i do zaś:-)
 
Tryska dzięki za tel. wyobraz sobie że bylam jeszcze z Dorotka u lekarza bo miala 39 no i lapla gdzies grype zoładkowa wiec znów sie nie spotkamy mam nadzieje że Stas nie lapnie :( przy okazji dowiedzialam sie że ten żel jest zamocny dla Stasia mogęgo ewentualnie tylko raz dziennie smarowac no i kupilam nowy brak slów totalnie ach kochane trzymajcie sie cieplutko :)
 
hej,
no nie przeginajcie pały :szok::szok::szok: tyle czasu się nie odzywać...:baffled::baffled::baffled:..może to dlatego, że ja teraz codziennie tutaj bywam...:sorry2:
Miłej sobótki kobitki...;-)
 
No dobra Trysiu to ja się odezwe :-D
Pytałąm kiedyś o Twojego mena ale może nie chcesz
mówić czym się zajmuje,
gratulowałam pucharka

Milenka dalej na antybiotyku :zawstydzona/y:

Pozdrawiam
 
Cześć!
Dzięki za gratulacje :-) odnośnie mojego dziewczynkowatego maleństwa :-) imienia na razie brak i propozycji brak :sorry2:i łatwo nie będzie

Dzisiaj przeszłam załamanie nerwowe. Po tygodniu siedzenia z Grzesiem w domu jest gorzej. Całą noc kaszlał. Rano pojechałam z nim zrobić rozmaz, crp i powtórnie badanie moczu. Później pojadę po wyniki. Nie wiem czy to a coś wspólnego, ale nie dałam mu dzisiaj przed popołudniowym snem syropów (m.in. Eurespalu) i chyba jest lepiej, chyba mu je odstawię, może on ma jakąś nietolerancję na nie. Chociaż eurespal fajnie zawsze na niego działał. Zobaczymy dzisiejszej nocy.

justyna współczuję zamknięcia szpitala, może lekarze w związku z tym będą mieli dyżury w innych szpitalach i Twój lekarz Cię pokieruje do któregoś

gwioleta trzymaj się dzielnie, ja z jednym chorowitkiem nie wytrzymuję a Ty masz dwoje dzieci do obskoczenia. Nic tylko zdrówka życzyć

monysia zdrówka i dla Twojej Dziewczynki ;-)
 
hej !!!!

ja juz powoli mam dosć tego przedszkola w piątek odebrałam Liwie i pani mówi ze ma katar i cały czas nosek jej wycierała, no a dzis juz ma kaszel !!! :wściekła/y: normalnie w środe poszła zdrowa i w piątek juz :no:

cały dzień mam do dupy przez ten kaszel, mieliśmy ze znajomymi wybrać sie na spacer po lesie albo do doliny dinozaurów ale dałam sobie spokój bo zgrzeje mi sie w aucie i jeszcze bardziej ją zaprawie :baffled::-( Taka fajna w koncu pogoda, wyjde z nią tylko na spacer gdzies tutaj i na rowerek !!!
__________________

 
reklama
witam w taki cudny dzionek..

Oj dziewuszki zdróweczka na wstępie dla Waszych dziecioczków i dla Waszych rodzinek życzę,

Justyś, właśnie dlatego tak obawiam sie tego przedszkola...wiem wiem, kiedys musi swoje odchorować ale na razie kiedy goni z wagą i wzrostem swoich rówieśnikówć to wolę Maćka mieć pod swoimi skrzydłami. Ostatnio był trochę przeziębiony ale stlumiliśmy w zarodku, no i mam jakąś tam możliwość chronienia go przed tymi wszystkimi ewentualnymi bakcylami i wirusami, ktore powodują maksymalny spadek apetytu, a co za tym idzie to każdy dobrze wie....

mmm no i ja do GRATULACJI SIĘ PRZYŁĄCZAM :-):-), to miło słyszeć że wszystko dobrze u kobitek brzucholkowych no i u lokatorów tychże brzucholków :-):-)

Monysia, więc u mojego męża to właśnie tak spełnia się jego hobby, robi sobie łodeczkę, no a poźniej jeździ na zawody modelarskie i bawi się z innymi "MAŁYMI CHŁOPCZYKAMI" gdzie przedział wiekowy mieści się od min.:około 12 lat do 70-tki z haczykiem :-D:-D:-D:-D

Pozdrowionka i miłej niedzielki życzę, zmykam kończyć obiadek bo na moich chopów to nie mam co liczyć, ogarnęła ich kubicomania ;-)
 
Do góry