reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Witaj!!! :-D Ja też już walczę, dziś od 5 :-( a taką miałam nadzieję że pośpię. Mała dziś pierwszy raz obudziła się w nocy, zjadła i od razu zasnęła. Więc cała noc spała u siebie w łóżeczku.
 
Hej kobietki:-D:-D
Czarnulka śliczne sukienusie i tipsy fajne.:tak::tak::tak:Ja bym nie mogła miec tipsów, jak mam tylko troszke dłuższe panokcie to się żle czuje:dry::dry:
Izoldzia ja przytyłam 22 kg w ciąży...Wyglądałam jak słoń:-pPotem to dośc szybko zgubiła, pijawka mi pomogła:sorry2::sorry2: A potem znowu przytyłam przy tabletkach a teraz juz od 2 miesięcy nie biore tabletek i znowu czuje,że spadam.Tylko,że ja się nie odchudzam:cool2:Uważam,że zycie jest na to za krótkie;-)Jak się komuś moje figura nie podaoba nie ma przymusu na mnie patrzeć:-p:-p
Mam w domu kolorowy zawrót głowy, gosci, do tego rozwalił się nam wózek i chyba go nie będziemy naprawiac bo Karol i tak ryczał w nim, ale męczy mnie też troche to ciągłe nóżkowanie z nim, bo teraz jak sa upały jak się zmeczy to na ręce chce..Chyba wyciągne znowu chuste:sorry2::sorry2:
Więcej grzechów nie pamiętam;-);-):blink::blink:
 
.Hej lasencje .

.My już po usg , wszystko w porządku.Wg usg termin porodu 5 wrzesień,mała ułożona główką w dół,waży 2450 g . No i chyba tyle,jeszcze w poniedziałek gin i zobaczymy co i jak:tak:.

.Ja już chodzę po mieszkaniu w bikini,tak jak wczoraj bo się nie da wytrzymać;-).

.czarnulka super paznokietki ,musisz teraz na nie uważać;-) no ale skoro masz zmywarkę to na pewno się nie zniszczą w czasie zmywania:-p;-).

.kaska76 a to kiedy ten Kołobrzeg?.

.bodzinka to masz wesoło jak masz dużo gości:tak:. Co do wózka to my od czasu do czasu używamy choć też jest troszkę podpsuty,ale tylko na dalsze wyprawy.

.arewena eh,też się dziś nie wyspałam więc obie się pomęczymy;-).


.Miłego dnia,zabieram się za lody:-p.
 
HEj dziewczyny


JA tam siedze wdomu i czekam hiihihihihih

KAROLINNA super ze w porządeczku u Ciebie....................moja mała nie cisnie się na swiat...........dzisiaj zakupiłam jej buteleczki z AVENT moze skorzystasz tez z promocji w claudii jest kupon idziesz do wybranego sklepu i masz dwie butelki w cenie jednej 260ml ja zaołaciłam 18zł za dwie

Ja tez chcę nad morze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Karolinna to juz coraz bl;iżej....A n sz wózek ncałkiem się rozwalił, pękła śuba...M mi ja wymienia juz dwa tygodnie i jakoś daje sobie rade;-)W końcu pewnie go naprawi bo czasem.....
 
czesc moje kochane kobitki:tak: Ja już po urlopie teraz szumię po domku piorę prasuje i sprzątam:-(człowiek zapomniał ze gdziekolwiek był buuu ale było super trzy dni zmiennej pogody a potem żar żar tropiku jak tylko dojde do ładu ze wszystkim zamęczę was fotkami :-):-):-) a tak to ściskam was wszystkie razem i kazda z osobna:tak::tak::tak:
 
Ja tez chcę nad morze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja też chcę!!! Mąż ma w sierpniu 5 dni wolnego i chciałam go przekonać do wyjazdu właśnie nad morze, ale cała rodzina na mnie siadła że jak to pociągiem z dwójka dzieci :-:)no: a że mąż bardzo chciałby jechać tyle że bez rodzinki to oczywiście nie stanął po mojej stronie, najchętniej to jechałby z niańką do dzieci aby nie musieć za Małym biegać:no::wściekła/y: albo malutką niańczyć.
 
reklama
Hejka!
Widzę, że nie jestem osamotniona z tym pragnieniem jechania nad morze... Ja też chce jechać!!!!!! :baffled: Ale nie pojedziemy, a już mieliśmy zaplanowane i wpłaciłam nawet zaliczkę, co prawda nie strasznie dużo ale... :dry:szkoda :-:)-:)-(ale mówi się trudno, może za rok, albo chociaż na jakiś weekendzik w górki uda się nam wybrać.

Już po pierwszym dniu w pracy, ogólnie jestem zadowolona :tak:są plusy i minusy tej pracy. Jestem teraz w branży meblowej, więcej nie powiem, bardziej zainteresowani już wiedzą hehehe ;-)

Karolinna cieszę się że wszystko ok. na USG :-).

Czarnulka śliczne pazurki! Dzięki za pozdrówka dla Rysia, TY również pozdrów Radzia :tak:

Bodzinka masz rację z tym odchudzaniem. Ja jednak źle się czuje w swojej wadze i muszę, po prostu muszę schudnąć. Może nowa praca mi pomoże bo będę miała dużo ruchu :sorry2:

Gwioleta fajnie, że urlopik się udał :-).

Izoldzia trzymaj się, już niedługo przytulisz maleństwo :cool2:. Sama dobrze wiem jak to jest tak czekać, ja czekałam w szpitalu prawie dwa tygodnie i dostawałam już tam świra, inne przychodziły, rodziły wychodziły, a ja.... ale warto było poczekać :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry