reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Witam! Jestem z Chorzowa czasu duzo nie mam bo malusi ma kolki ale chetnie bede zagladac. Jest ktos z Chorzowa? bo widze katosy swiony itd pozdrawiam
 
Dziewczyny jakie cudne DZIECIACZKI:-D:-D:-DAż miło foteczki poogladać:tak::tak:
Witam nową mamusie:-D
Myśmy wczoraj zaliczyli giełde na Sośnicy.Ludzi:szok::szok:Ale udało mi się kupić sukienki weselne i spodnium satynowe na poprawiny.
No jeszcze Małż, Młody, kwiaty, prezenty, dodatki itp..:dry::dry:
No ale zadowolona jestem bo kupiłam adidaski a moje sie rozkleiały.Tydzień temu kupiliśmy Małemu sandałki, bardzo fajne, wygodne za 31 zł w sklepie.A na giełdzie widzieliśmy takie same za 50 zł:baffled:A czapki dziecięce:szok:Na targu kupiłam za 10 zł a tam identyczne za 15..Oj trzeba uważac i miec czas na łazenie i porównywanie cen...
 
witam:))
bodzinka masz racje z tymi cenami to naprawde trzeba uwazac, bo na kazdej rzeczy mozna przeplacic...
witam kasik25 :)) zagladaj czesciej:))
ja tez obiecuje czesciej zagladac:)
 
Cześc dziewczyny witam nowa mamusie!
w skrocie przeczytalam o czym piszecie i chcialam tylko cosik napisac izce słonce ja tez juz kiedys bylam w takim stanie ze sciaglam obraczke do dzis to pamietam i pewnie nigdy nie zapomne tak okropnie sie poklocilismy ze gdyby nie to ze byla Dorotka a ja tez w ciazy pewnie spakowałabym manele i pojechala do rodzcow przeplakalam cala noc myslac jak on mogl nawet nie pozegnalam sie z nim jak pojechal w trase a na drugi dzien....poroniłam bliznieta inie byla to wina stresu one juz dawno nie zyly we mnie...ale wiesz czego mi brakowalo w tamtym dniu tej obraczki symbolu naszej milosci i jego bylo mi naprawde ciezko.Kochana napisalam to bys wiedziala ze nie jestes sama prawde mowiac nie znam małzenstwa ktore by sie nie kłóciło przemysl to znajdz dobre cechy waszego zwiazku dla ktorych warto walczyc o te malzentwo porozmawiaj z mezem moze jest cos co psuje wasz zwiazek trzymam kciukaski buziaczki
 
hej kochane

Ja Was juz wczoraj podczytałam ale nie miałam siły na nic
icon_sad.gif
Jakaś padnięta jestem ostatnio
icon_confused.gif
Wyjazd na komunie do Wrocławia udał się suuuuuper
icon_smile.gif
Wikusia zadowolona hihi
icon_smile.gif
Emilcia z Tatusiem po przyjeździe,wyszli po Nas na stacje z różyczkami
shock.gif
icon_biggrin.gif
Bardzo było Mi miło
icon_redface.gif
icon_wink.gif
Pierwszy raz mój m coś takiego zrobił
icon_wink.gif
Chyba dotarły do niego moje potrzeby kobiece hahaha
icon_wink.gif


A tutaj kilka foteczek z komunii mojej siostrzyczki Sandrusi
icon_smile.gif


Sandrusia

100_6159.jpg

100_6162.jpg


Ja z Wikusią i sostrzyczką najmłodszą Kladusią
icon_smile.gif


100_6146.jpg


Wikunia
icon_smile.gif


100_6147.jpg

100_6141.jpg

100_6116.jpg


i na koniec z mamusią
icon_smile.gif


100_6113.jpg
 
hejoo
Czarnulka super foteczki, a przy okazji, my też byliśmy pod Wrocławiem zaledwie 10km od centrum na zawodach z moim Tomasem, mieliśmy na obchód po Wrocku się wybrać ale niestety Maćko się rozchorował i musieliśmy wrócić do domku.
Ollka fajnie, że się odzywasz
WITAMY NOWĄ MAMUSIĘ: KASIKA Z CHORZOWA!!! ja jestem z Łazisk ale to chyba w niczym nie przeszkadza, jeżeli chodzi o kwestię pogawędek..
Kobitki co jest z Wami??? Gdzie jesteście????
P.S. Ja też się rozchorowałam i jestem na lekach,wzięłam sobie końskie dawki różnych medykamentów, które mam nadzieję, że przywrócą mnie do normalności..
zmykam bo Maćko chce żebym mu zrobiła samolociki z papieru, zobaczymy co z tego wyjdzie..
Bodzinka , dzięki za komentarze.. :-)) a gdzie Ty jesteś, taka weteranka zniknęła???
Buziaki, zmykam,papapa
 
Trysia no przecie skrobałam cóś:-D:-D:-DJa się szlajam połąkach i parkach i podwórkach...
Czarnulka cudnie wygladałyście:-):tak::tak::tak:
 
reklama
.Hej Kobietki.


.Najważniejsze info,byliśmy w sobotę na usg i będziemy mieli drugą CÓRECZKĘ:-):-):-):-), chodzę dumna i blada :-):-):-):-) ,zaraz wam wkleję foteczki z usg,śliczna mała zdrowa kobietka obdarza mnie kopniaczkami :happy: ,patrzę na te foteczki bardzo często a Lenka dalej daje całuski brzuszkowi i często przykłada rączkę żeby poczuć kopniaczki:tak: mam nadzieję że ta wielka miłość siostrzana będzie trwała też jak urodzi się jej siostrzyczka:-). Co do imienia to mamy pustkę w głowie ;-).


.Lekarz który robił foteczki nie mógł się napatrzeć na maleństwo w brzuszku ,mówił że śliczna i już po buzi poznał ze to dziewczynka,bo za ładna na chłopaka:-D,jak wyszliśmy to pokazywał foteczkę babce w rejestracji i kolejnym w kolejce ludziom,oboje z Piotrkiem oczywiście dumni byliśmy że ho ho:happy:.

.Oto ona:happy:.

.
24109694_baby1.jpg
.
 
Do góry