reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
stworzylam takie cudo chce to wywolac w duzym formacie oprawic w ramkę i dac córce na 10 urodzinki jak myslicie bedzie sie jej podobalo czy cos jeszcze zmienić?
 

Załączniki

  • Doda.jpg
    Doda.jpg
    147 KB · Wyświetleń: 28
reklama
.Niech mnie ktoś przytuli:-(.
.

Przytulam Kochana ;-) nic się nie martw na zapas :tak:
będzie dobrze ;-) a kiedy wizyta u lekarza ???


czesc dziewczyny a u mnie choroba zagoscila sie na calego

Ojej przykro mi, zdrowiejcie Kochani ;-)
A te CUDO mnie sie bardzo podoba :tak:
myślę że Córa się ucieszy :tak:
Kąpiele miała bombowe :-D
a na roczku i komunii wyglądała jak księżniczka :tak::-)
super
 
Witam
ja dzis padammmmmmm.
Wczoraj to nie do życia byłam jak chyba większość z nas a dziś lepiej ale to jeszczze nie to.

Gwioleta super to zrobiłas mi sie podoba, a tak wogóle duzo zdrówka dla was. Kiedy my sie spotkamy mieszkamy tylko 3 km od siebie.
:blink::blink::blink::blink:
Karolina tak tak moje urodzinki wypadaja kilka dni pozej ale ta sobote mam wolna w pracy wiec wtedy odprawiam:tak::tak::tak:A ty sie na zapas nie martw , bo na pewno będzie dobrze , trzymac bedziemy kciukasy


Mama Boo albo mi sie wydaje albo masz nową fryzurkę:-):-):-)

Monysia...widzisz mąż chyba aż taki zły nie jest jak go opisujesz...tfu tfu nie zapeszajmy ;-);-);-);-)




WITAMY nowa mamusie..grono nam sie powiększa....
 
.Dzięki dziewczyny za przytulaski;-) ,w sumie lepiej się już czuję i mam ogromną nadzieję że gin utwierdzi mnie w spokoju.

.monysia wizytę mam we wtorek :tak:.

.gwioleta bardzo fajny scrapek,córa na pewno się ucieszy:tak:.

.ewcik fajnie imprezka ci się szykuje,tylko wiesz,ty tez potem wklej fotki:-D.


.Lece oglądać filmik na tvn.

.Dobranoc.
 
hej Kochane :-)

Ja wczoraj usypiając Emilke ululałam też siebie hahaha Teraz mój m wybył z domu a Ja będe się brała za porządki a puźniej spacerek i obiadek :-)

Karolinka Przytulam i pocieszam mocno :-) Dziekuje za info trasy i ciesze się ze chcesz naszej obecnosci :-)

gwioleta fajny proezencik,ale Ja pewnie inaczej bym go zrobiła ;-) a córcia ma w lipcu urodzinki?
Miłego weekendu kochane koleżanki :-)

Monysia tobie to życze juz tylko przespanych nocek i posłusznego męza hihi ;-)

Justynko co tam u ciebie? Jak Liwusia?

Sandros A Co u ciebie kochana?

mmm Odezwij się do nas ;-)

Trysia masz być na spotkanku i koniec kropka!


Miłego weekendu kochane koleżanki :-)
 
hej hej !!

a ja pisze z zakładu a jak Liwia mnie dalej będzie tak wkurzac to następny post będzie z psychiatryka !!!! jest niemożliwa ! dzis nie poszła ze mną bo rajstopy ją ściągają no to ubrałam jej inne rajtki to sciągneła je na uda i stwierdziłą że tak jest dobrze no to mówie ubiore jej ogrodniczki to zaś stwierdziła " przepraszam mamo ale to nie pasuje :szok: " potem jak jej mówie to w czym łaskawie pójdziesz to chciała isc boso i w samej sukience :baffled: ręce opadają ! myślałam że mnie krew zaleje zaprowadziłam ją na dół do teściowej oczywiście w między czasie położyła sie na schodach i nie chciała iść bo ona tu musi spać i poszłam sama :angry: a jutro mieliśmy do zoo pojechać i powiedziałm w złosci że zamist żyrafy to jutro guzik zobaczy a ona " guziiiiik ?? tak ??? " z zdziwieniem że to tez może byc bardzo cieakwe więc juz wolałam wyjść żeby jej nie rozszarpać !!!


zdrówka do chorowitków !!!!!

Karolcia nie martw sie na zapas ! a co Ci na tym usg na ten temat powiedzieli ??
co do spotkania to sie postaram i w ostatniej chwili sie okaze !
 
Witam, wczoraj zaraz po napisaniu do Was padł mi komputer na całego.... Sam się zaczął resetować i w ogóle, byłam załamana...Ale dzisiaj R. odkrył, że to przez neta a raczej przez ch.... operę i musieliśmy ją odinstalować i teraz jest git...
Tak mam nową fryzurkę i jestem strasznie zadowolona, poszłam do jakiegoś starego zakłądu, ale była tam młoda dziewczyna i za takie cudo zapłaciłam tylko 27 zł..... Teraz muszę tylko zakupić prostownicę, bo bez niej ani rusz... Wczoraj dopiero wróciliśmy z Zabrza i było bosko, strasznie odpoczęłam. Oskar się rozgadał na całego, do jego słownika weszły takie zwroty jak "chyba tak", "chyba nie", "Może". Tworzy ładnie powolutko zdania typu"Haua poszedł"(Pies poszedł:-)). Strasznie jestem z niego dumna. Poza tym wpadliśmy na pomysł, idąc śladem moich krótkich włosów, ze 29 kwietnia (3 rocznica) zrobimy sobie tatuaż na karku, maleńki prawie niewidoczny. Najpierw była gwiazdka, ale potem pomyśleliśmy, że coś w co można wkomponować skrót MBKM. Już się nei mogę doczekać....
Karolinko a co się dzieje, bo nie jestem w temacie ? :-( Ale tuuuulam Cię mocno :tak:
Gwioleta mnie się bardzo podoba, córka będzie miała cudowna pamiątkę.
Jakie spotkanko ? Ja też chcę ! Gdzie i o której ?
Monysia biedna Milenka.... :-( Ale mam nadzieję, ze już lepiej ?
Ewcik dziękuję za komenatrz na N-K :-)Zajrzę jeszcze póxniej, bo teraz muszę obiadek robić a potem planujemy kino i może jakieś piwko. Oczywiście Młody u teściowej...
Acha no i nowa fruzyrka:-)Sorry, ale bez makijażu :-D
 
Witam!!!

Chciałam wam powiedzieć, że podczytuję was ale czasami za bardzo nie mam jak wam cosik napisać bo mały mi przeszkadza albo już padaaam i nie mam siły nic pisać.

Karolinna - nie martw się na zapas jakby cosik było żle to napewno by ci powiedzieli. A co do płci to jestem ciekawa ale obstawiam córcię ;-):-) Fajnie, że nie musisz narazie pracować i możesz spokojnie sobie dzieci wychować :tak:

Monysiu - to cieszę się, że mąż się poprawił i wziął się za porządki :tak:.

MamaBoo - fajna fryzurka do twarzy ci z nią a co do tatuażu to troszkę nie przesadż bo pracując w biurze to też musisz wyglądać a mogą krzywo na to patrzyć. Bo u nas to zabronione i długo byś nie popracowała. Ale zrobisz jak uważasz ;-):-)U mnie są dwie laski które mają zrobionego tatuaza nad d..ą i nie mogą go pokazać nad spodniami bo zaraz by wyleciały...

Niewiem co komu chciałam jeszcze napisać...

Ja niewiem czy bede na spotkanku bo mąż pracuje a po drugie to troszkę to daleko ja wolałabym bliżej....
 
reklama
Basiu ja też mam już tatuaż na lędźwiu i nie raz mi wystaje, np. jak kucam po coś i jeszcze nikt mi nie zwrócił uwagi. Wiem jak to brzmi, tatuaż na karku (oczywiście z tyłu), ale my chcemy malutkie - na jakiś centumetr. Nie chcę na łopatce czy ramieniu, bo tam ma już co drugi człowiek, a ja lubię być oryginalna. :-)
 
Do góry