reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam z rana i życzę Wam MIŁEGO, SŁONECZNEGO I CIEPŁEGO DNIA

justyna postaraj się znaleźć jak najwięcej czasu w pracy a męża pogoń do szybkiego zakupu nowego sprzętu:-)

iza1 zdjęcia cudne:-)

karolinko Ty na dniach idziesz ogladać szkraba? dobrze kojarzę? A na weselę jadę do kuzynki:happy:

A dziś Patucha broniła mojego sprzętu przed małżem:rofl2:tata to mamy komputer, nie bierz.....jaka dobra córcia:blink:
do spisania:-)
 
reklama
.Hejka lasencje.

.Byłam dziś u ginekologa ale nie byłam przyjęta,w sumie to miałam taką nadzieję bo nie zdążyłam zrobić usg i biorę jeszcze tam jakieś tabl.Więc przesunęli mi wizytę na wtorek.No i jest jedna rzecz która mi nie pasuje,odebrałam dziś wyniki krwi i moczu i muszę jutro raz jeszcze jechać na pobranie krwi:baffled: bo z tamtej próbki zrobił się skrzep:baffled: ponoć to się czasem zdarza ale ja nigdy nie miałam takiej sytuacji:dry:.Więc rano na pobranie a na 12:00 usg;-) ,z usg bardzo się cieszę:tak:.



Witam z rana i życzę Wam MIŁEGO, SŁONECZNEGO I CIEPŁEGO DNIA

.dziękuję :-). Tak jutro mamy usg.Życzę miłej imprezki:tak:.Fajnie się macie ,my to raczej nie będziemy mieć w najbliższym czasie okazji.

a ja na do końca miesiąca nie bede wieczorami tu bywac bo mi domowe okno na swiat chłop sprzedał :-( takze potęsknijcie trochę za mną !!

.jak on mógł ci tak zrobić :szok: :szok:,pewnie że będziem tęsknić :blink:.



.To spotkanko 19 kwietnia park Kościuszki.



.Miłego dnia:happy:.
 
Ja 19 odprawiam urodzinki :-((((((Wiec nas nie bedzie . Ale fotki obowiazkowo prosze wkleić

A spotkanko nastepne moze blizej nas . Np Rybnik Figloraj ...
 
czesc dziewczyny juz jestem moj maz znow pojechal na miesiac :(ten tydzien tak szybko zlecial :( na dodatek moj maly chory wiec chyba znow bede sporadycznie zagladala ale zyje i jak wszystko juz bedzie okey to was pomecze :)
 
Hejka!!!

Dziękuję za wszystkie miłe słowa pod adresem Karolinki :-p.

Karolinna super było Was znów widzieć, 3 razy byłam w tym sklepie i 2 razy Was spotkałam, chyba często tam chodzicie :rofl2:;-):-D Widać CI już śliczny brzuszek!!!! :tak:Chyba raczej nikt nie ma wątpliwości, że ta mała śliczna dziewczynka z którą chodzisz do tego sklepu ;-)będzie miała za niedługo rodzeństwo :tak::-).
A ja zrobiłam całkiem duże zakupki, byłam mile zaskoczona rachunkiem :rofl2:. Między innymi zakupiłam ostatnią już (mam nadzieję) paczkę pampersów.

Gwioleta znów "słomiana wdowa" :nerd: Pewnie już zdążyłaś przyzwyczaić się do ciągłej nieobecności męża w domu:confused: Mój był pół roku za granicą z tygodniowym urlopem, w pierwszych trzech miesiącach było ciężko, ale potem się przyzwyczaiłam i było ok. Mógłby znowu pojechać ;-);-);-):-D

SUPER ŻE SPOTKANO 19 KWIETNIA!!!!! Zauważyłam, że często mamy je w okolicach urodzin mojej żabki, w zeszłym roku było chyba 10 kwietnia (ostatnio oglądałam fotki ;-):-)) My z Karolinką raczej na 100% będziemy!!! Tylko nie przeraźcie się, bo ostatnio zamiast schudnąć to przytyłam :crazy:i wyglądam jak słonica :-(.

Anian super ta Twoja Patusia :tak:

A Karolinka 1 kwietnia :szok: zrobiła niezłego psikusa mojej mamie w sklepie, ściągnęła czapeczkę i ją schowała, mama chce wychodzić ze sklepu, pyta sie małej gdzie ma czapeczkę, a ona "nie ma" więc szuka jej po całym sklepie.Nachodziła się, naszukała... Na koniec pyta się małej "i jak pójdziesz do domu bez czapki?" a Karolinka w tym momencie wyjęła ją z uśmiechem i mówi "jest!!!" :-D:-D:-D:-D:-D
Nieźle się uśmiałam jak mi to opowiadała.
 
Hello !!!

Kobiety Cudne Szkraby :tak:

Kasiu przykro mi bardzo
[*]
ciesz się z tego co masz,
bo masz wspaiałego Syneczka ;-)

Wczoraj i dziś przeżyłąm szok,
wczoraj o 19 wziął odkurzacz i odkurzył,
widać latające bęgale z sierści psa go już ruszyły
bo od soboty kiedy posprzątałam,
nie było ruszane, powiedziałam sobie nie ruszę
a dziś powycierał nawet kurze w jednym pokoju
i pozmywał podłogę, czego nie robił od kiedy
byłam w szpitalu po porodzie
 
Ech Kochane Milenka wczoraj była boska,
bawiła się cały dzionek i albo sama zasypiała,
albo tylko na moment musiałam ją przytulić.
Dziś do 16 też tak było (nocka super)
Ale od 4 dni daje inne mleko, tzn mieszam
z tym co do tej pory i od przedwczoraj
nie było kupki, daje soczki, śliwki z jabłkiem,
daje wszystko co ułatwia kupsztalenie,
była super mimo braku kupki, tuliła się,
była bardzo spokojna, aż dziwne
ale o tej 16 mega ryk, nagły, przeraźliwy,
pparła kupe tak jak ja ją przy porodzie,
bordowa cała, straszne :-(
no więc zdecydowaliśmy że zrobimy lewatywke,
niech jej rozmięknie troche ta kupa,
bo termometrem też by miała ciężko,
ale lewatywa nie chciała wlecieć do tyłka
taki miała twardy czop zaraz z przodu :zawstydzona/y:
wycisła troche z wielkim krzykiem, potem znowu troche,
była taka słaba że po chwili już nie miała siły przeć,
odlatywała mi na ramieniu :-(
a potem znowu zaczęła gadać, śmiać się,
aż mi łzy leciały ...
mieliśmy jeszcze jej pomóc przed kąpielą
ale stwierdziliśmy że damy spokój,
boje się tylko że w nocy ją złapie, tfu, tfu
teraz pewnie będzie się regulowało kilka dni,
zaraz poleciałam po zapas starego mleczka,
niby jedna firma i skład prawie identyczny
a jednak ...

Idę spać bo Mąż poszedł na noc do pracki
 
Hej Kochaniutkie
icon_smile.gif


Moj m pojechał dzisiaj do pracy więc Ja mam czas zaglądnąć do Was
icon_lol.gif
icon_wink.gif


Dzisiejsza nocka u Nas była koszmarna
icon_confused.gif
Emilce wychodzą dolne trójki i jest Jazda na całego
icon_confused.gif
Mam tylko cichą nadzieje że szybciutko wyjdą
icon_wink.gif


Jak mi któraś wytłumaczy jak mam dojechać do Parku z Sosnowca to będe nawet jak mojego Radka nie będzie ;-) No chyba że by padało,to co innego hahaha
 
reklama
Monysia... chyba idzie ku lepszemu :-)

a ja mam dziś jakiegoś doła i uczucie że mi betonowa płyta na głowę spadnie.... i nie mam ku temu powodu.... chyba pogoda...
 
Do góry