reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
.Witanko.

.Nie będę sie dziś za bardzo rozpisywać bo głowa mnie boli,ale przynajmniej będziecie miały mniej do czytania;-).

.Dziś taki deszczowy dzionek więc spędziłyśmy go z Lenką w domu,ale w słoneczne dni chadzałyśmy na długi czas do piaskownicy,a ile było potem problemu z powrotem do domu :baffled: chociaż, raz się udało wrócić bez płaczu:tak:.



.baska wiesz ,zawsze można przytrzymać stopą kółka wózka i w ten sposób go unieruchomić bądź,założę się że masz blokadę kół w wózku?:blink: Kamilek pewnie przejdzie ten okres buntu i będzie ok. Chyba każda z nas miała taką scenkę z buntującym się dzieciaczkiem;-).

.monysia mój mężczyzna też nieskory do pomocy,nie wiem jak to będzie jak drugie bobo się urodzi:szok: ,i w sumie to tak mi się wydaje,i tak jak piszą kobitki,że raczej tak z dnia na dzień się zmienić tego nie da, a jak już dzieci podrosną to po co go w tej kwestii zmieniać;-),jak znajdziesz skuteczny sposób to napisz też chętnie wypróbuję.Super Mała na fotach:tak: a zdjęcie w awatarku miałaś robione w studiu fotograficznym?jeśli tak to wklej większą kopię na forum bo wydaje się być fajne:tak:.

.trysia fajnie że już jesteś:tak: i że podróż minęła szczęśliwie:tak:.


.Kobietki drogie "KIEDY SPOTKANIE" ?? może 12 lub 13 kwiecień?,napiszcie czy wam pasuje? i może ten wcześniej uzgadniany Park Kościuszki?.

.Buźki i lecę wziąć prysznic.

.ps.jednak się trochę rozpisałam:-p.
 
reklama
Hej

kubusiowa, sto latek :-):-):-)

nic mi się nie chce i na nic nie mam ochoty.....:angry::rofl2::crazy:a jutro na wesele:rofl2:

Młoda dziś przeszła samą siebie...nic jej nie pasowało więc średnio co 15 minut był ryk o niewiadomo co....mam nadzieję, że jutro będzie lepiej

nie mam pojęcia co komu napisać tak więc ....

MIŁEGO DNIA:happy:
 
Kubusiowa 100 latek!!! :-)

Monysiu współczuję CI bardzo! Myślę podobnie jak dziewczyny, faceta chyba się nie zmieni. Ja na szczęście nie mogę narzekać, bo mój mąż też bardzo mi pomaga, ale nie jest aż taki super jak mąż Basi bo nie wstawał razem ze mną jak była malutka :sorry2:No ale nie mam co narzekać, dziś np. po pracy się zdrzmnęłam bo byłam jakaś taka padnięta, a on bez słowa zajął się małą, ugotował jej mleczko itp. i tak jest dość często. Ale tak jak napisały dziewczyny, faceci są niestety różni, może jak Milenka podrośnie to więcej będzie się nią zajmował i wtedy w końcu odpoczniesz.
A Milenka słodziutka!!!:tak:

Ewcik Twój Filipek śliczny!!! :tak:

Basia buziaki dla Kamilka z okazji 1,5 roczku!!!!! No i gratki z okazji żłobka. Fajnie mieć takiego wpływowego i dobrego męża!!!! :tak:

Karolinna gratki z okazji 17 tygodnia!!! :tak:Moja żabka też uwielbia piaskownicę i też zawsze jest płacz. Musimy się umówić na spotkanko na Rolnej, jutro wybieram się tam do Biedronki, ale raczej na duże zakupy więc pewnie na plac zabaw nie pójdziemy.
A co do spotkanka to u nas 12 kwietnia odpada - odprawiamy urodzinki Karolinki :-).
 
Wkleje troszkę Karolinki :tak:
Zapraszam też na blog, chociaż nieczęsto coś na nim pisze, ale możecie dać jakieś komentarzyki :rofl2::sorry2:;-):-):-D

Wszystkie fotki z placu zabaw :tak:
 

długo tego dnia to juz nam nie zostało:-p miło mi będzie jak rano nam tak bedziesz życzyła:-) a co to za weselicho?.

Karolinna gratki z okazji 17 tygodnia!!! :tak:Moja żabka też uwielbia piaskownicę i też zawsze jest płacz. Musimy się umówić na spotkanko na Rolnej,
A co do spotkanka to u nas 12 kwietnia odpada - odprawiamy urodzinki Karolinki :-).

.dzięki za gratki :-) bardzo chętnie się spotkamy z wami:tak: , no fakt,pewnie na drugi dzień też będziecie padnięci po imprezce:tak:.Fotki macie fajniaste,widzę że w Parku Kościuszki byliscie:tak:.


.To może 19 lub 20 kwiecień?.
 
.dzięki za gratki :biggrin2: bardzo chętnie się spotkamy z wami:tak: , no fakt,pewnie na drugi dzień też będziecie padnięci po imprezce:tak:.Fotki macie fajniaste,widzę że w Parku Kościuszki byliscie:tak:.


.To może 19 lub 20 kwiecień?.

Karolla masz rację to w większości park kościuszki, ale pierwsze fotka na tym lwie na rolnej :rofl2: Co do tego terminu to ja osobiście postaram się przybyć, tylko gdzie:confused:
 
hej hej !!!

Sto latek dla solenizantki !

Trysia witaj !!!

Monysia coś musisz z tym zrobić bo po co się męzczyć i dręczyć a wszystkie te Wasze kłótnie odczuwa Mila ! Mąż widzi że wszystko robiśz to sie nie wychyla, moze zaproponuj mu kąpanie małej a Ty w tym czasie np coś tam musisz zrobić, bo jak mu powiesz ze zajmij sie małą bo ja chce sobie odpocząć to tego nie zrozumie bo tylko faceci mają prawo być zmęczeni i z reguły wychodzą z założenia że skoro sie w domu siedzi to ma sie labę ! Na szczęscie mój męzowy potrafi sam od siebie posprzątac albo wpaść na to żeby młodą zabrać gdzieś a ja w tm czasie mogę cos porobić ! W nocy jak była mała to tez dzielnie wstawał i mi pomagał jak nie umiałam sama dac sobie radę ! Spróbuj podstępem bo do chłopa idzie gadać i gadać i groźba i prośbą i nici z tego a jak spróbujesz sprowokowac sytuacje żeby zajoł sie małą to potem zobaczy sam że nie takie to straszne ! Powodzenia i nie przejmuj sie ja tez czasem wiązankę puściłam w nerwach jak Liwia nie dawała spać :baffled:

Karolka ale ciekawa jestem co to za mały lokator będzie tzn jakiej płci !
Co do spotkania to ja sie określe jak zwykle w ostatniej chwili !

Izka super zdj !



a ja na do końca miesiąca nie bede wieczorami tu bywac bo mi domowe okno na swiat chłop sprzedał :-( ale powrócę z nowym sprzętem to będe nadawać .... mam nadzieje ze w pracy bede umiałam kukać do Was !!! takze potęsknijcie trochę za mną !!
 
reklama
Iza Karolinka jest przecudna.
Ja miałam w nocy okropne koszmary i czuje się fatalnie..WPadłąm dac znak życia i zapodac fotke na N.K.;-)
 
Do góry