reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
.Ja już w domu ,prawie wszystko pozałatwiałam.Byłam u gina i mam przyjść na wizytę w czwartek na 9.15 :)szok: hie hie) ,chodziłam tam jak byłam z Lenką w ciąży i się okazało że teraz będę chodzić do mężczyzny ,wcześniej do kobiety ale ona już tam nie pracuje. Trzymajcie kciuki żeby ta wizyta doszła do skutku bo obawiam się że moja karta nfz jest przeterminowana ;-),aktualnie wyrabiam nową ale to trwa chyba z miesiąc...a ja już nie mam czasu:-D;-).

.Obiad mam prawie gotowy,tylko zrobić sos beszamelowy i zapiec w piekarniku.


.mamaboo życzę jutro powodzenia:tak:.

.iza zdrówka. Swoją drogą ja jeszcze nie jestem gotowa do zostawiania Lenki na noc z dziadkami;-) ale do września będę się musiała przygotować;-).

.justynka no wiesz,nic sie nie pochwaliłaś ze masz nową fryzurkę:angry: ale z ciebie niezła dżaga:tak: gdybym nie była kobietą ... :laugh2:.


.Buźki i miłego popołudnia!.
 
Moja i Lola zapiekanka w piekarniku.Jeszcze tylko kotlety schabowe dla małża....Lolek leży mi na kolanach, jakiś nieswój jest...Może 3 winne....
 
Justyna super wyglądasz!!!!! A Liwia śliczniutka :tak:za niedługo nie opędzi się od kawalerów :tak:

Karolinna dzięki za życzenia zdrówka! A co do nocowania Karolinki u teściowej - jak mój mąż był w Holandii to musiałam ją tam czasami zostawić i tak się przyzwyczaiłyśmy obie do tego. Ona lubi tam być, teściowa rozpieszcza ją na wszystkie sposoby, potem nie umiem sobie dać z nią rady :baffled:. Wiem, że tam krzywda się jej nie dzieje, zawsze robi mi pa pa jak jadę do domu, ale zawsze też z bólem serca ją tam zostawiam. W domu jest wtedy tak pusto i smutno, zupełnie inaczej. Czasem się zdarza, że chcę po prostu odpocząć albo dać odpocząć moim rodzicom, którzy są z małą bardzo często, takie dziecko nieźle potrafi dać w kość. Nie wiem, jak Lenka, z tego co wiem i ją znam to jest wyjątkowo grzeczna dziewczynka, a Karolinka to mały diabełek ;-):-D.

Zaraz idę do lekarza, a potem jadę po małą, stwierdziłam jednak że dziś ją odbiorę.
Na razie kobitki!
 
Justyna wyglądacie obie świetnie a kotek też śliczny ja mam persa

My już po obiadku i teraz odpoczynek nawet jak świeciło słonko to na spacerek się wybrałam :-)
 
.Witam wieczornie.

.dzisiejszy wieczór inny niż ostatnie ,jestem tak senna że zaraz mi się oczy zamkną;-) jeszcze muszę się zawlec pod prysznic. Może to przez 2 spacery dzisiejszego dnia,popołudniu jeszcze się przeszliśmy do obi ,po zasłonkę pod prysznic.


.iza fajnie się masz ,że możesz tak od czasu do czasu zostawić Karolkę na noc.Fakt że najlepsze opiekunki to babcie,choć pewnie niektórym zdarzają się wyjątki. Za to macie wieczory tylko z R dla siebie:tak: ,fajnie byłoby się spotkać to opowiedziałabyś jak się twojemu R pracowało w Holandii. Widujesz się czasem z mokkate ?


.Miłej nocki laseczki.

.pa.
 
Witajcie Kobiet po świątecznie !!!

wpadam tylko na chwile,
padam na ryjek,
naszej Perełce się wszystko poprzestawiało :-(
Dziś np. śpi już od 18 więc ani jej kapać nie będe
tylko dam butle i może pójdzie dalej spać,
może bo Ona ma takie 2 tury co śpi po 4h
a potem co chwila się budzi,
szykuje się więc na kolejną nieprzespaną noc :zawstydzona/y:
Monionej nocy budziła się dokładnie co pół
godziny z krzykiem, nie wiem co się działo :confused:
A 3 nad ranem wogóle spać nie chciała ...
Coś jej nie pasuje ...
Do tego ma straszne krosty na pipci i w rowku,
takie duże, czerwone, nie wiem już co z nimi robić,
2 m-ce miała tylko na pipci a teraz przelazło ...
chyba pójde z nią do lekarza bo już wiele próbowałam
a ją to napewno swędzi albo boli :dry:
Chyba że może jeszcze Wy mi coś podpowiecie ???

Całuje was wszystkich :tak::-)

 
Karolinna z Mokkate się nie spotykam, chyba dwa razy widziałyśmy się w kościele, ostatnio w Wielką Sobotę widziałam tylko jej męża z dziewczynkami, a nie wiesz czemu ona nic nie pisze? Nie ma neta, czy już nas nie lubi:confused::baffled:
A co do Karolinki to bardzo rzadko śpi u teściowej, nawet jak jest w domku to mamy wieczór dla siebie bo zasypia ok. 20 :tak:

Monysia niestety nic Ci nie doradzę, ale na Twoim miejscu szybko poszłabym z tym do lekarza, po co mała się ma męczyć, to za małe dziecko żeby próbować samej jej pomóc.

Tak jak pisałam wcześniej pojechałam dziś po Karolinkę, jest juz w domku nasza mała Żaba :-), wcześniej byłam u lekarza, mam L4 do piątku, ale wysiedziałam się tam tyle że :szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Nasza polska służba zdrowia, źle trafiłam, lekarka każdego pacjenta trzyma ok. pół godziny, nieważne z czym przychodzi, każdego musi zbadać itp itd, a jeszcze na wszystkich się wydziera :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Monysiu może Milenka zabkowac zaczyna i dlatego tak niespokojnie śpi???
My dziś człapiemy do chirurga z siusiaczkiem.Mam nadzieje,że wszystko będzie dobrze.
 
Do góry