reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
.Hej.


.My wczoraj wróciliśmy z weekendu u teściów.Nawet sympatycznie było.Znów wróciliśmy obładowani jedzeniem;-).

.Jakoś nikt nas wcześniej nie uprzedził o tej nowej ustawie zabraniającej otwierać sklepy w święta:eek: więc teście w połowie obładowali nas też ze względów właśnie takich;-).


.ewcik twoje foteczki widziałam ciut wcześniej na nk:laugh2: bardzo fajne,masz fajną kurteczkę:tak:.

.iza co do tych ruchów to nie wiem czy to to jest to wiec czekam na potężnego kopniaka:-p. Miłej wizyty u teściowej.



.Lecę przekąsić coś na II śniadanie:happy:.


.pa.
 
hej !!!

oj ja objedzona okrutnie jestem !

Karolcia no to nieźle z tymi zakupami ! nie ma jak teściowa :-)

Ewcik ślicznie razem wyglądacie !!

Bodzinka i jak tam noga ??

hehhe a Liwia mówi że cycek jej duzio prezentów przyniósl ! Powie zajączek ale woli cycek :baffled: i dzis u dziadka wrzeszczy o! dada Januś pać cycek mi to dał :rofl2:
 
Ratunku!!!Mam lenia;-)
Nóżka lepiej choć jak chodze więcej to jeszcze boli i jak zle stane ale w sumie lepiej już:tak:
 
.Witam.

.Dziś masa spraw do załatwiania,szczerze to na samą myśl już mnie kręgosłup boli:-p ,dziś będę robiła na obiad danie ,które wykonam pierwszy raz,naleśniki faszerowane z sosem,zobaczymy co z tego wyjdzie:blink:,chyba że nie wyrobię z czasem;-).


.justyna pamiętasz jak byliście na weekendzie w górach,to możesz napisać gdzie to było? bądź wskazać mi jakaś stronkę w necie? Co do Liwii to fajnie z tym cyckiem:-D.


.buźki babolki.
 
Witam Was!
Mam nadzieję, ze te święta upłynęły Wam w radosnej, spokojnej i rodzinnej atmosferze.
Przepraszam, że się nie odzywałam, ale całe Święta spędziliśmy w Zabrzu i nie miałam za bardzo jak pisać.
Mało tego - dzisiaj znów tam jedziemy, bo rodzinka wyjeżdża zagranicę i musimy tam jechać pilnować mojej siostrzenicy, bo ona nie ma paszportu.
Trochę mnie to przeraża, ale myślę, że jakoś damy radę...
Od jutra idę już na nowe stanowisko i mam stresa :-)
Muszę jeszcze przeczytać dwa zarządzenia, zeby pi razy drzwi wiedzieć o co chodzi.
W piątek miałam pozegnanie w pracy i starsznie mis ię smutno zrobiło.... Co prawda kierowniczka dała mi wkość przez te pół roku, ale strasznie się przywiązałam do wszystkich pracowników.... Dostałam w prezencie ksiązkę i śliczną figurkę kotka (chyba w zamian za moją łajz, który poszedł w siną dal... :-)).
Przepraszam, ale nie mam narazie czasu, żeby każdej z osobna coś pisać, bo muszę sprzątać, potem nas spakować a później jeszcze obiad zrobić... :crazy: :tak::-:)szok:
Buziaki !
 
Witam po świętach!!!

Siedzę sobie sama w domu, ta choroba nie chce odpuścić, ciągle ten katar i kaszel :wściekła/y:idę dziś do lekarza przedłużyć L4 i może da mi coś bardziej skutecznego niż ten antybiotyk który w ogóle nie pomógł.

Karolinka została wczoraj u teściowej, jutro ją odbiorę, ale dziś do niej pojadę zawieźć jej podusie i szmacianą lale, które są bardzo niezbędne do spania :sorry2:. Wczoraj w dzień w ogóle nie spała bo tego zabrakło, ciekawe czy dziś zaśnie.

MamaBoo jutro masz wielki dzień! Powodzenia!!!

Karolinna miłego załatwiania spraw :tak:

Ewcik super fotki!!! :tak:
 
reklama
intoa4.jpg



int2wb9.jpg



potem popisze bo juz mnie gonią :baffled:
 
Do góry