reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Justyna no tak, porządek muuusi być, koniecznie ;-):-) Ja też taka jestem, że jak mam jakiś bałagan to muszę posprzątać, czy to przed spaniem (bo nie zasne) czy to przed wyjściem z domu :sorry2:.

Zasypię Was troszkę fotkami i wskakuje do zagrzanego już wyrka :-D Na tych fotkach nie ma jeszcze opitolonej główki Karolinki, jest tylko na tym co śpi, ale tam niewiele widać.

Brak wiosny za oknem, to chociaż w domu jest:sorry2::-D

Mała modelka :-)

Mój nowy komplecik :-) (rajstopki nie pasują bo to była tylko przymiarka).

Ciekawe co jest w tym koszyczku ;-)może coś dobrego?

O! Mam zajączka! :-D

Jem świąteczny rosołek :sorry2:

Balonik:-D

Taka ze mnie łobuziara:-D

A po co mi te papućki:-D

:sorry2:

Szczęśliwe dziecko - śpi jak niemowle:-D

Zajączkowy prezent – lalowe łóżeczko :-)

Wiosna kilka dni później (dziś):-)
 
reklama
hej !!

Karolcia słodka !! a uśmieszek ma zabójczy !!!

Bodzinka widze że szalejesz ze zdj !! masz chociaż jedno bez obróbki :-D;-)

a ja siedze w pracy a mam tyle roboty i mi sie nie chce !! :rofl2:
 
Hello !!!

Prześliczne foteczki Kochane :tak: :-)

My byliśmy dziś u pediatry, te krostki to
z antybiotyku się nasiliły, mamy maść,
w dodatki koleczki wróciły :-( Mila ma ciągle
wzdęty brzuszek i ryczy całymi dniami
z małymi przerwami kiedy się śmieje czy bawi,
wogóle chce ciągle na rączki :zawstydzona/y:

Oprócz tego to pobiła dziś rekord :-D
budze się o 4.30 nad ranem, budze Rafała
czy był karmić Małą a On na to że nie,
to ja sprint do łóżeczka czy wszystko gra
a Mała sobie smacznie śpi :-D nawet
nie wzdłuż łóżeczka tylko jego szerokość :laugh2:
obudziła się o 5.30 po karmiwniu o 20 :szok:
nie pamiętam kiedy ostatnio się tak wyspałam :sorry2:

Pisałam kiedyś że Mila przekręca się
z pleców na brzuch, wczoraj udało jej się raz
z brzucha na plecy :-D umie dawać budziaki:
jak robie jej mmmłłłła i daje całusa to Ta otwiera
gębulke :laugh2:

Dobra już się nie chwalę :laugh2:
 
hej kochaniutkie
icon_smile.gif


Ja do was zerkam ale nie mam jak pisac bo m jest w domu i oglada filmy przez kompa
icon_confused.gif
icon_confused.gif


buziolki kochaniutkie
icon_smile.gif
 
.Hej lasencje.


.Byłam dziś u lekarza i przyjął mnie na szczęście;-),mam skierowanie na różne badania,w tym morfologia i usg(!) ,fajnie,znów zobaczymy maleństwo,tylko tym razem chcemy iść w trójeczkę:tak:. Zbadał mnie i powiedział że jest ok,mam założoną kartę ciąży w końcu,fajne dodatki dają na początku ciąży;-). Weszłam na wagę i przeżyłam szok,niestety nie pozytywny,więc biorę się za siebie:sorry2: tzn.przestaję się obżerać i późno jeść i więcej ruchu,dostałam pozwolenie na ćwiczenia dla kobiet w ciąży;-). Dostałam też pozwolenie na fryzjera,więc jestem już umówiona na jutro na 17:happy:.No to chyba tyle z wizyty:tak:.Acha,usg mam 04.04 wiec już niedługo:tak:.


.iza ale fajnie było was dziś spotkać:-D Karolka chyba mnie pamięta:-p hehe. Mam nadzieję ze niedługo znów się spotkamy bo w tym sklepie nie dało się nawet skupić na rozmowie:dry:.Karolka słodka jak na zdjęciach:-D. A ty masz takie jasne włoski,kiedyś miałaś ciemniejsze,w sumie to poznałam cię po Karolci:-p.

.czarnulka nie daj się,bo nam tu cię brakuje.

.monysia życzę wam żeby te kolki szybko przeszły.Milenka to silna dziewczynka:blink:.

.justyna przepadnie wam to przedszkole,heh.może to tak podświadomie:laugh2:.


.No i lecę pobuszować po necie,i może wkleję wam te większe foteczki z Lenką i nową fryzurą,specjalnie dla anian (która znów nas zaniedbuje) i dla justy bo coś tam pisała że musiała się przyklejać do monitora:-p.

.co z sandroską ?może zrobiła test wyszedł pozytywny i siedzi bidula w szoku:-p.


.moje Serduszko w trzech odsłonach:happy:.


5ad3424fa61f6032.jpg



9c5704a9ae2c09de.jpg



4bc40af4b7db2295.jpg


.Mam nadzieję ze chociaż jedno foto dobrze się wgra;-).

.buziak.
 
j Karolinko, Ty to potrafisz mnie zmobilizowac do napisania....:-)

Witam, moje Panie:-D

karolinno, ale masz sliczne to swoje serduszko:happy: ciekawe, jak tam Twój lokator, a do 4 już niedługo:tak: A jak widzę, jak chcesz to potrafisz się zmobilizować i już zdjęcia w odpowiedniej wielkości:rofl2:


Bodzinka odstąp trochę czasu lub weny twórczej na te swoje zabawy ze zdjęciami:happy:

iza, a co Ty obcinałaś Karolince:sorry2: ale modelka Ci rośnie:blink:
A tak wogóle koboety to kiedyś sypiacie???? Ja po "Na wspólnej" padam na ryjek....dziś Patuli pobiła rekord: wstała o 5. Mówię jej, że ma spać, bo jest jeszcze noc, a ona mi: nie ma nocy, jest jasno nie ciemno....jutro jak tak wstanie idziemy oglądać bajki (tzn.ona, a ja spać)

Znikam regenerowaś siły, bo jutro ostatni dzień w tym tygodniu w pracy:happy:
 
reklama
fajne dzieciaczki na tych zdjęciach..... a ja się też pochwalę zdjęciami z baliku w przedszkolu :-)
 

Załączniki

  • balik1.JPG
    balik1.JPG
    26,6 KB · Wyświetleń: 22
  • balik2.JPG
    balik2.JPG
    50,2 KB · Wyświetleń: 23
  • balik3.JPG
    balik3.JPG
    33,9 KB · Wyświetleń: 21
  • balik4.JPG
    balik4.JPG
    48,6 KB · Wyświetleń: 19
Do góry