reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Nieśmialo melduję,że żyję i czasem wpadam na forum.Serdecznie,poświątecznie wszystkich witam. Praca i dom no i dwa miliony innych zajęć powodują,że nie często bywam na Babyboomie,co nie znaczy,że o Was nie pamiętam i nie wspominam. U mnie prawie bez zmian.Pracuję dzielnie,od czasu bywania na forach zdarza mi się osobiście poznać niektóre mamy.Nadal wyciągam dzieci za uszy;-)) Prywatnie za to więcej mi się dzieje....glupio sie tak pochwalić,bo stary babsztyl ze mnie,matka dużym dzieciom...no ale tak sie zlożyło w moim życiu kiedyś co dziś owocuje...(ale mieszam)....no krótko mowiąc w święta dostałam od mojego ukochanego faceta zaręczynowy pierścionek i teraz chodze zakręcona jak nastolatka.Więc proszę mnie zrozumiec,że rzadko pisuję bo mam motylki w głowie.............:happy2: całuski dla wszystkich bobasów i ich Mam
 
reklama
hehehe ale miło czytac takie posty i nieważne czy pisałyście ze wypada tak czy szczerze ale fajnie poczytać :-D

Monysia lepiej leć do lekarza bo nigy nie wiadomo co to ?

Karolcia przeciez widziałąś na zdj od Czarnuli że ma krótkie włosy ! A co do tego pobytu to to nie było blisko centrum i bez auta ani rusz i straszne zadupie ! dalej chcesz ten adres :-D Jak jechaliśmy tam i jechalismy to były ogłoszenia na drzewie że pies zaginoł i mój maż stwierdził że juz mu sie tu " podoba" jak tu nawet psy sie gubią :rofl2: A co chcecie sie gdzieś wybrać ??

Schronisko Pod Tu
 
Zabiegu nie będzie, mam ściągac skórke i tyle.Najważniejse,że nie ma problemówz siusianiem.Jak będzie coś nie tak to mam przyjśc za pare miesięcy.W tym wieku może jeszcze tak być.W dodatku bylismy zaraz przyjęci, po 5 min.Tylko poradnia okropna, dziecięca na drugim pietrze, strome schody makabra.A dla dorosłych pierwsze piętro:crazy:
Ide pomidorówke wstawic z lanymi kluseczkami....Albo z kradzionymi;-);-)
 
.heloł.

.Popłaciłam dziś rachunki i byłyśmy z Lencią w bibliotece,wypożyczyłam jej 3 książeczki,wieczorem poczytamy;-).


.iza hehe,Lena to już daaaawno temu przestała być grzeczniutka,teraz tak często sprowadza mnie na granicę wytrzymałości że szok:baffled: . Nasza Mała też zasypia koło 19-20:tak:. Mokkate chyba nie ma czasu pisać,tak mi się wydaje;-). Przygotowujesz coś specjalnego na 2 urodzinki Karolki?.

.justa no ja pamiętam ze masz krótkie włosy ale ze masz grzywkę to nie miałam pojęcia:-D. Co do tych gór to marzy nam się weekend ,niekoniecznie majowy.Piotrek w tym roku nie dostanie urlopu więc chcielibyśmy chociaż na weekendziki robić sobie wypady.Ale jak mówisz że tam takie zadupie... :rolleyes2:.


.Lecę trochę posprzątać.
 
0166530362.jpg
 
o własnie Karolcia ta bibliotek dobry pomysł bo ja to zawsze kupuje ksiażeczki i nie zawsze trafione a tak jak nie będzie fajna to z powrotem i juz !! tylko musze obczaić czy u nas jest jakiś wybór :-)
a co do wyjazdu to spróbuj w internecie gdzies poszperać i poszukać !


kurcze mam wniosek do przedszkolai tak go nosże juz od miesiąca jak w końcu przepadnie mi to miejsce to bedzie zonk :baffled:
 
a ja znalazłam miejsce w żłobko-przedszkolu od 01.04. tylko nie mam jak przyzwyczaić Ttka do obecog miejsca. i chyba przepadnie, bo nie rzucę go od razu na 8 godzin w obce miejsce.
 
Kaśka a nie mozesz najpierw dawać Go na góra 4 godzinki a potem na pełne 8 ??? a poza tym pewnie Titek to lepiej zniesie niz Ty !!!

oj ide posprżatac w łazience i do spania ..... a co porzadek musi byc !
 
reklama
Karolinna już nie mogę się doczekać jak zobaczę na żywo tą niegrzeczną Lenkę ;-):tak:A co do urodzinek to nic specjalnego nie robimy, przyjadą tylko dziadkowie i chrzestni.

Bodzinka jak zwykle super foteczki :-)

A ja dziś byłam w pracy z moją królewną, strasznie się wstydziła ale szybko oswoiła i nie chciała stamtąd wyjść :szok::-) A wieczorem obcięłam jej włoski :sorry2:teraz ma takie jak rok temu, to co przez rok jej urosło to jej ścięłam, tak jakoś mnie dziś napadło. Może będą jej teraz szybciej rosły :sorry2:.
 
Do góry